Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Big Mouth - 8. Bölüm - A Very Big Mouth Christmas

Olağanüstü.

Kuvvetle muhtemel gelmiş geçmiş en iyi 3 bölümden biri. Hritiyanlıkla, İslamiyetle ve türlü inançlarla/ritüellerle hunharca dalga geçilen inanılmaz bir bölüm. Herhangi bir yabancı dizinin din ile dalga geçmesi mümkün ama temeline cinselliği koyan bir dizinin bunu yapması seviyeyi apayrı bir yere çıkarıyor.

La Casa de Papel | 5x10

Dizide sempati duyduğum tüm karakterler öldürüldükten sonra 5. sezonun son kısmında hiçbir şey hissetmedim ama şu ana kadar izlediğim en zorlama finaldi desem abartmam herhalde. Detaylara girmeyeceğim zamanı geriye döndürüp 3. sezona hiç başlamamayı yeğliyorum şuan. :A

4/10

@Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
La Casa de Papel | 5x10

Dizide sempati duyduğum tüm karakterler öldürüldükten sonra 5. sezonun son kısmında hiçbir şey hissetmedim ama hayatımda izlediğim en zorlama finaliydi desem abartmam. Detaylara girmeyeceğim zamanı geriye döndürüp 3. sezona hiç başlamamayı yeğliyorum şuan. :A

4/10

@Forumdash
Hiç mi işin gücün yok da en iyi ihtimalle 2. sezonda final yapması gereken diziyi hâlâ izlemeye devam ediyorsun? :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
La Casa de Papel | 5x10

Dizide sempati duyduğum tüm karakterler öldürüldükten sonra 5. sezonun son kısmında hiçbir şey hissetmedim ama şu ana kadar izlediğim en zorlama finaldi desem abartmam herhalde. Detaylara girmeyeceğim zamanı geriye döndürüp 3. sezona hiç başlamamayı yeğliyorum şuan. :A

4/10

@Forumdash
Konusu var ya oraya yazsana:A

• Güldürdün
Reactions: kerem
4 sezonunu izlediğin dizinin kalan son bir sezonunu izleyip sonunu merak etmez misin? :A
------

Tek derdimiz bu olsa keşke. Yandım yandım da ne izlediğime yandım. :A
9. sezonda The Walking Dead'i bırakmış birine söylenmemesi gereken bir söz. :A The Flash'ı da 7. sezonda bırakmıştım, şimdi tekrar başladım ama sebebi sonunda ne olacağından ziyade "o şey" olacak mı? sorusunun cevabını merak ediyor oluşum. :A

LCDP'nin bırak 4 ve 5. sezonunu, 3. sezonunu izlemek bile ilginç. :A

station-eleven-200x290.jpg

Bugün başladım, Pandemi den etkilenip çekildiğini düşünüyorum.
Kitap uyarlaması olsada,Pandemiden dolayı dizileştirilmiştir.

Dünyayı yoketme aşamasa getiren ölümcül bir virüs sonrası yaşamda kalma mücadelesi verilen farklı bir dünya hakkında...

Station Eleven 2. Bölümü izledim.
Dizi ağır bilimkurgu ve bol flashbacklı..
Beyninizi ciddi yoruyor.

The Witcher bitti..
Şimdi yeni kore dizimiz, The Silent Sea başladım. (Tanıdık yüzlerin olduğu, BilimKurgu, macera dizisi)

Heartstopper'ın ilk bölümünü bitirdim, Instagram'da önüme düşünce merak etmiştim. :A Fena dizi değil, süresi de oldukça iyi. Ama dublajlı izlemek büyük bir dert. Keşke bizde de böyle diziler yapılsa... :(

Heartstopper'ın ilk bölümünü bitirdim, Instagram'da önüme düşünce merak etmiştim. :A Fena dizi değil, süresi de oldukça iyi. Ama dublajlı izlemek büyük bir dert. Keşke bizde de böyle diziler yapılsa... :(
An itibariyle tüm sezonu bitirdim, çok güzel ve keyifli bir iş olmuş. Oyuncu seçimleri de bir o kadar başarılı ama özellikle Kit Connor... :bhr: Yeni sezonlar bir an önce gelsin de izleyelim. :Z