Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

3. Sezon'dan itibaren yorumlayacağım, eski bölümleri yorumlamaya gerek yok. Asıl sezonunu yani şu an ki sezonunu yorumlamak gerek. :bhr:

3x1 YORUMLAMAM; (AZ ÖNCE İZLEDİM İNTERNETTEN)

Sezona başlangıç çok iyiydi. :) Çok özlemişim. :) Jensen Ross Ackles iyi ki geldi diziye. :)

3x2 yorumlamam; ( dün gece izledim internetten)

Sonu bomba idi. Çok iyi başladılar sezona cidden. :D Şerif'in kızının başına bir sürü şey gelecek belli ki.

3x3 yorumlamam; ( dün gece izledim internetten)

Böyle anne olmaz olsun! Bölüm süperdi yine. Akıcılık çok iyi dizinin. :D

3x4 yorumlamam; ( 20.02 bitirdim, izledim internetten)

Her bölüm başka bir cinayet konusu işliyorlar, bu diziyi ilginç kılmış, reytingleri yükselmiştir kesin. Bölüm çok iyiydi.

3x5 yorumlamam; ( dün gece izledim internetten)

Kampçı kadın Chucky gibi resmen. Bölüm süperdi, akıcı idi yine. :D

3x6 yorumlamam; ( dün gece izledim internetten)

Bu aile çok korkunç bir aile çıktı, ben şok! Bölüm süperdi. :D

3x7 yorumlamam; ( az önce bitirdim, izledim internetten)

Çok sinir bozucu bölümdü ama yine de dizi izletiyor kendini. :D Polisi arasalardı ya. :D

1x1 yorumlamam; (az önce izledim ve bitirdim internetten) @mrt-06 @Angelica pll original sin

İlk bölüm sönüktü çok. Umarım 2. Bölüm’de durumu toparlarlar. Eski PLL ile sakın karşılaştırmayın alakası yok. :bhr:

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Angelica
İlkini izlememiştim ben bunu anlarmıyım ki :D
Burada ''A'' yok. Tuhaf ve korkunç yüzlü biri var. :D @mrt-06 Sorun olmaz anlarsın ilkiyle o kadar bağımlı değil. Devam dizisi dediğine bakmayın 2'niz de. :D

80

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and Angelica
3x8 yorumlamam; ( az önce bitirdim, izledim internetten) big sky

Cassie ve Cormac çok güzel oldular. Aşık olun hemen. :D Jenny ve Beau iyi oldular ama hemen aşk yaşamazlar bence. BÖLÜM YİNE SÜPERDİ. :D

Son düzenleme:
1x2 yorumlamam; (az önce izledim ve bitirdim internetten)

Yine durgun ve kötü bölümdü. Sadece son sahne çok iyiydi. :D

3x9 yorumlamam; ( az önce bitirdim, izledim internetten)

Ve beklenen kız ortaya çıktı. :) Hemen öbür bölümü izlemeye çalışacağım. :D Süperdi bölüm yine. :D

1x3 yorumlamam; (dün gece izledim ve bitirdim internetten)

Slasher'a benzemiş biraz dizi. :D Bölüm iyiydi sonunda. :D A, orijinalindeki gibi olmalı derhal. Dizi öyle daha çok sevilir çünkü. :D Küçücük kasabada o tuhaf kılıklı adamı nasıl kimse fark etmiyor, o kısım şaka gibi. :D Ama sıkıcı değildi bölüm, öbür bölüm daha iyi olur inşallah. :D

3x10 yorumlamam; ( dün gece bitirdim, izledim internetten)

Jenny ve Beau çok yakışıyorsunuz. :D Yine güzeldi bölüm. :D Damadın gizemi ilginçti. :D

• Harika
Reactions: cokiyitvci