Sohbet & Muhabbet Konusu

Tünaydınnn gençlerrrrrr...
Ekim ayının güneşini değerlendirelim dedim..
İyi haftasonları hepinize... Ben biraz kahvaltı gömeceğim 🤪🤣😂

@RüzgarGülü @Yakamoz-Asi @Royal Highness @Zeyno @12.Adam
Screenshot_2024-10-19-12-13-18-714_com.miui.gallery.jpg

Bu Yenidoğan Çetesi olayı inanılmaz bir olay bu ülkede... Diyologları okudukça kanım çekilip gidiyor.. Annenelerin paylaşımları geldikçe kahrolup gidiyorum...

İnanılmaz bir olay... İnanılmaz bir çete...

@RüzgarGülü @12.Adam @xemrexxx @Zeyno @Angelica @Bully @bazinga @Yakamoz-Asi @Royal Highness @Dante

Forumda aslında gizli bir bölüm olmalı, sadece belirli senedir Favori üye olanların yorum yapabileceği, cezaların iṣlemediği bir bölüm. Herkes böylece bu tür haberlere veya siyasi haberlere (ṣuan yasak) içinden gelerek yorum yapabilse. Çünkü okudukça içim parçalanıyor.

Forumda aslında gizli bir bölüm olmalı, sadece belirli senedir Favori üye olanların yorum yapabileceği, cezaların iṣlemediği bir bölüm. Herkes böylece bu tür haberlere veya siyasi haberlere (ṣuan yasak) içinden gelerek yorum yapabilse. Çünkü okudukça içim parçalanıyor.
O değilde kimse konusunu bile açmıyor.. Ben ona sinir oluyorum.. Siyasete girmedende sohbeti edilebilir.

• Aynen
Reactions: RüzgarGülü
Tünaydınnn gençlerrrrrr...
Ekim ayının güneşini değerlendirelim dedim..
İyi haftasonları hepinize... Ben biraz kahvaltı gömeceğim 🤪🤣😂

@RüzgarGülü @Yakamoz-Asi @Royal Highness @Zeyno @12.Adam
Ekli dosyayı görüntüle 130149
Afiyet olsun çok güzel ortam tadını çıkar bakalım.
Bu Yenidoğan Çetesi olayı inanılmaz bir olay bu ülkede... Diyologları okudukça kanım çekilip gidiyor.. Annenelerin paylaşımları geldikçe kahrolup gidiyorum...

İnanılmaz bir olay... İnanılmaz bir çete...

@RüzgarGülü @12.Adam @xemrexxx @Zeyno @Angelica @Bully @bazinga @Yakamoz-Asi @Royal Highness @Dante
Malesef bu durum çok üzdü. Para için bebekler mahvoldu.

Umarım gizli konu için ortam oluşturulur forumda. Malum yasak. Konu açsak da kendimizi tutamıyoruz bu sefer.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94