Sohbet & Muhabbet Konusu

bu gifteki kaleci niye kenera koşup izleyici konumuna geçiyor :F
Ayran içmiş :D
------

Mümkün değil , talimat aldım. :A

Bayırdikeni yanlış istihbarat almışsın. :A

Kavruğumu koluma takıp gelirim. :A

Bir daha alkollü kafayla foruma girmesin o zaman. :A Sende Promil ölçeri yanında taşı da ölçüver.
------

Neden barıştırma çabası içerisindesin ? Müdahale etme. :A
Bayirdikeni neymiş ki ilk kez duydum Kappa

Promil ölçer gibi profil ölçer olsa keşke :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
@12.Adam dünkü sözü tutuyorsun. Doğrusu bu 👍
@tekin hem adamın sohbetinden rahatsız oluyorsun, hem de onunla sürekli sohbet etme peşindesin :A
Beni beni bihterini nasıl unutursun? :A

Tuzak neydi ? Billy yerine , Ömer mi cevap verecekti. :A

Çatıda keskin nişancı var. :A

Billy ne diyor mosi deşifre eder misin ?

Bende bir tuvalet kağıdı gibiyim. :A

Beni de çağır, bozuşuruz. :A

@Sherlock gibi konuşma özüne dön. :A

Oooo tavuk suyuna çorba bol limonlu severiz. :A

Beni de kat araya ha. :A
Seni etiket etmedende bulacağını biliyordum :A
Ayrıca adama billy deyip durma, forumda başka billy var karışır hatlar :A

Tutmasanız ağlayacağım. :A
Bi kere derim daha da barışın demem :A

Durumlar vahim desene :A

Ayran içmiş :D
------

Bayirdikeni neymiş ki ilk kez duydum Kappa

Promil ölçer gibi profil ölçer olsa keşke :D
İlklerin adamıyım. :A Kırılmadın değil mi ? 😔 Bir daha seslenmem hoşuna gitmediyse.
Hızlı bir giriş yaptın foruma bakalım kalıcı olacak mısın :A Sevdin mi forumu :A
Sevmiş o kadar sevmiş ki ardımdan ayrılmıyor. :A
Sinsi emojiyle yazınca korkmalı mi :D
Kimden ? :A

@12.Adam dünkü sözü tutuyorsun. Doğrusu bu 👍
@tekin hem adamın sohbetinden rahatsız oluyorsun, hem de sürekli sohbet etme peşindesin :A

Seni etiket etmedende bulacağını biliyordum :A
Ayrıca adama billy deyip durma, forumda başka billy var karışır hatlar :A
Seviyorlar birbirlerini seni araya alıp arkamızda dosi var diyecekler oyuna gelme Dosi Reyiz :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Korksun diye yazmadım gerçekten kalıcı olup olmayacağını merak ediyorum :D @12.Adam olmasa çekip gitmişti belki şimdiye @tekin :A
Bir iki mesajını sohbet kısmına taşıdık diye ve forum kuralları konusuna yönlendirildiği için foruma küstü ve soruları cevapsız kalmasın diye ben kendisi ile dm üzeri bilgi verdim diye ihale bana kaldı her şeyi benden bildi. Dünden beri olan gerilimi merak ettiysen mevzu bu :A

Bir iki mesajını sohbet kısmına taşıdık diye ve forum kuralları konusuna yönlendirildiği için foruma küstü ve soruları cevapsız kalmasın diye ben kendisi ile dm üzeri bilgi verdim diye ihale bana kaldı her şeyi benden bildi. Dünden beri olan gerilimi merak ettiysen mevzu bu :A
Olaylara bak. @Keith Long bundan haberi olsa 500 bölüm de buna senaryo yazardı :F

Bu yazdıklarını takip ettim az çok da @12.Adam ile neden gerildiler oraları kaçırdım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Benim bir lafım ona ağır gelmiş ondan olabilir. 18 yaşından küçük olduğunu bilmiyordum. :A
Yok daha neler. Yaşı 18 ise ben 41 yaşındayım 18 değildir o :D
------

Soğuk buzdolabı misalî dolanacağım zaten. Mesafe ve profesyonellik ile kavga gürültü ve oyunlardan uzak olurum :A
Göreceğiz bakalım. Yaparsın inanıyorum sana zaten ama attığı videoya baksana :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam