Sohbet & Muhabbet Konusu

Dosinin bu konuyla alakası bunun gibi :D

Gül de boşver 🌹
ne dediğimiz o kadar önemli değil nasıl olsa etiket ulaşsın diye hepsini yazmak zorunda kalıyoruz orayı kısamadıktan sonra benim ne dediğimin ne önemi var :A
ne alakası var deişsin forumda firma marka isimlerinide paylaşamıyoruz sanırım? tekirdağı o yüzden tam yazamadım :D
------

Senin için kurşun atar, kurşun yerim be. :A
bu adam yalan diyor @Bully buna güvenme :D dün benim içinde kurşun yiyeceğini söylemişti sonra nerdeyse banlatacaktı bizi :A

ne dediğimiz o kadar önemli değil nasıl olsa etiket ulaşsın diye hepsini yazmak zorunda kalıyoruz orayı kısamadıktan sonra benim ne dediğimin ne önemi var :A
ne alakası var deişsin forumda firma marka isimlerinide paylaşamıyoruz sanırım? tekirdağı o yüzden tam yazamadım :D
------

bu adam yalan diyor @Bully buna güvenme :D dün benim içinde kurşun yiyeceğini söylemişti sonra nerdeyse banlatacaktı bizi :A
Reklamdan haberim yok burası canlı yayın değil ya Algida desek reklam yapmadigimiz için sıkıntı olmaz dondurma sonuçta:D

Ne dersen de o zaman

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
------

Siz ne yaşıyorsunuz ya öpüşün barışın hadi siz aslında çok iyi anlaşırsınız bence öyle bir vibe aldım sizden :A @12.Adam

Siz ne yaşıyorsunuz ya öpüşün barışın hadi siz aslında çok iyi anlaşırsınız bence öyle bir vibe aldım sizden :A @12.Adam
Zaten arka planda öyle yapıyorlar birbirine birşey diyip mesajı beğeniyorlar kalp atıyorlar araya girmemek lazım :F

başta bir birbirimize kıl olduk artık öyle gider :F
şimdi birimiz sohbete katılınca diğerimiz için sohbet, kıl düşmüş çorbaya dönüyor biz artık anlaşamayız :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
@Bully seni banlatacak kadar kafasız mıyım ? :A
Ban felan boşver güzel konuşun güzel olsun. Ne güzel rakı kafa yapıyor @tekin de de benim gibi hepimiz gibi kafalar güzel herşey güzel yada güzel olacak onun gibi :F
------

kalp bilek yürek kürek ne varsa atıyoruz birbirimize allah ne verdiyse :A
Aşk bu bilirim
------

Adam lazımsa geliriz @12.Adam :A
Halı sahaya adam topluyoruz herhalde :F

Fail Ilker Ayrık GIF by TRT

Mümkün değil , talimat aldım. :A
Zaten arka planda öyle yapıyorlar birbirine birşey diyip mesajı beğeniyorlar kalp atıyorlar araya girmemek lazım :F
Bayırdikeni yanlış istihbarat almışsın. :A
Adam lazımsa geliriz @12.Adam :A
Kavruğumu koluma takıp gelirim. :A
Ban felan boşver güzel konuşun güzel olsun. Ne güzel rakı kafa yapıyor @tekin de de benim gibi hepimiz gibi kafalar güzel herşey güzel yada güzel olacak onun gibi :F
------

Aşk bu bilirim
------

Halı sahaya adam topluyoruz herhalde :F

Fail Ilker Ayrık GIF by TRT
Bir daha alkollü kafayla foruma girmesin o zaman. :A Sende Promil ölçeri yanında taşı da ölçüver.
------

Alemsiniz arkadaş ben anlam veremedim akıl sır erdiremedim bu işe beynim yandı :A Ne haliniz varsa görün :A
Neden barıştırma çabası içerisindesin ? Müdahale etme. :A

Mümkün değil , talimat aldım. :A

Bayırdikeni yanlış istihbarat almışsın. :A

Kavruğumu koluma takıp gelirim. :A

Bir daha alkollü kafayla foruma girmesin o zaman. :A Sende Promil ölçeri yanında taşı da ölçüver.
------

Neden barıştırma çabası içerisindesin ? Müdahale etme. :A
Bi kere derim daha da barışın demem :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
170,989
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah