Sohbet & Muhabbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
@kerem ortağım Zeynep bastık'ın son klibinin başlangıç sahnesi elidor reklamı gibi olmuş.Şimdi izlerken fark ettim.(Klibi yarıda kestim.) Lütfen buralarda kal seninle konuşmam gereken ufak tefek mevzular var.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@kerem ortağım Zeynep bastık'ın son klibinin başlangıç sahnesi elidor reklamı gibi olmuş.Şimdi izlerken fark ettim.(Klibi yarıda kestim.) Lütfen buralarda kal seninle konuşmam gereken ufak tefek mevzular var.
Şarkı kötü, klip kötü. Zeynep Bastık çabucak tükendi maalesef. Son zamanlarda 0 çekti resmen. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizinin müdavimi miydin? :A
O zamanlar daha küçüktüm aslında ama evde izlendiği için ben de izlerdim. :A Her ne kadar bizimkiler bu dizi ağır dram çocuklara göre değil dese de bakardım yine de. :A Neredeyse tüm bölümlerini izlemiştim, şimdi hafızamı tazeliyorum iyi oluyor. :Z :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
O zamanlar daha küçüktüm aslında ama evde izlendiği için ben de izlerdim. :A Her ne kadar bizimkiler bu dizi ağır dram çocuklara göre değil dese de bakardım yine de. :A Neredeyse tüm bölümlerini izlemiştim, şimdi hafızamı tazeliyorum iyi oluyor. :Z :A
Başlarda takip ederdim,fakat aynı dönem Avrupa Yakası vardı.Burhanlı ve daha sonra Gaffur dahil olduğu sezonlarından itibaren seyretmeyi bıraktım.Ailemle özellikle babamla kavga ettiğimi hatırlamıyorum. :A Sebepte şuydu dizinin reklam aralarında a.yakasına bak demem.İncir çekirdeğini doldurmayan şeyler.