Sohbet & Muhabbet Konusu

Dosinin bu konuyla alakası bunun gibi

Gül de boşver 🌹
ne dediğimiz o kadar önemli değil nasıl olsa etiket ulaşsın diye hepsini yazmak zorunda kalıyoruz orayı kısamadıktan sonra benim ne dediğimin ne önemi var

ne alakası var deişsin forumda firma marka isimlerinide paylaşamıyoruz sanırım? tekirdağı o yüzden tam yazamadım

------

Senin için kurşun atar, kurşun yerim be.
bu adam yalan diyor @Bully buna güvenme
dün benim içinde kurşun yiyeceğini söylemişti sonra nerdeyse banlatacaktı bizi

Reklamdan haberim yok burası canlı yayın değil ya Algida desek reklam yapmadigimiz için sıkıntı olmaz dondurma sonuçta

Ne dersen de o zaman

Reactions: 12.Adam
Siz ne yaşıyorsunuz ya öpüşün barışın hadi siz aslında çok iyi anlaşırsınız bence öyle bir vibe aldım sizden
@12.Adam

Siz ne yaşıyorsunuz ya öpüşün barışın hadi siz aslında çok iyi anlaşırsınız bence öyle bir vibe aldım sizden
@12.Adam
Zaten arka planda öyle yapıyorlar birbirine birşey diyip mesajı beğeniyorlar kalp atıyorlar araya girmemek lazım

@12.Adam
başta bir birbirimize kıl olduk artık öyle gider

şimdi birimiz sohbete katılınca diğerimiz için sohbet, kıl düşmüş çorbaya dönüyor biz artık anlaşamayız

Reactions: Bully
@Bully seni banlatacak kadar kafasız mıyım ?
Ban felan boşver güzel konuşun güzel olsun. Ne güzel rakı kafa yapıyor @tekin de de benim gibi hepimiz gibi kafalar güzel herşey güzel yada güzel olacak onun gibi

------

kalp bilek yürek kürek ne varsa atıyoruz birbirimize allah ne verdiyse
Aşk bu bilirim
------

Adam lazımsa geliriz @12.Adam
Halı sahaya adam topluyoruz herhalde

@12.Adam
Mümkün değil , talimat aldım.

Zaten arka planda öyle yapıyorlar birbirine birşey diyip mesajı beğeniyorlar kalp atıyorlar araya girmemek lazım
Bayırdikeni yanlış istihbarat almışsın.

Adam lazımsa geliriz @12.Adam
Kavruğumu koluma takıp gelirim.

Bir daha alkollü kafayla foruma girmesin o zaman.
Sende Promil ölçeri yanında taşı da ölçüver.
------

Alemsiniz arkadaş ben anlam veremedim akıl sır erdiremedim bu işe beynim yandı
Ne haliniz varsa görün
Neden barıştırma çabası içerisindesin ? Müdahale etme.

Bi kere derim daha da barışın demem

Reactions: 12.Adam