Sohbet & Muhabbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Firavun olmamak için bir açıklama getirmek durumunda kaldım ama sen başka kurcaladın şimdi... :A Ama biliyorsun ki sen kurcalarsan ben de başka kurcalarım... :A
Her şeyi kurcalayan çok tehlikeli adamlarız kabul etmek gerekir ki şimdi… :A

Yapma… “İ”nsan insana bunu yapar mı… :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Orası öyle tabii, fazlasıyla tehlikeli insanlar olduğumuz aşikar... :A

Yaparım bilirsin, o yüzden sen de yapma... :A (İ)... :A
Walter White isimli şahıs getir götürümüzü yapar diye düşünüyorum, SABAR çok güçlendi artık… :A

Yok yok, girme oraya… :A Yapma bak yanarız… :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Walter White isimli şahıs getir götürümüzü yapar diye düşünüyorum, SABAR çok güçlendi artık… :A

Aşırı güçten zehirlenmesek diye korkuyorum be adaşım... (Aslında zehirlenmişlerdi bile... :A )

İyi iyi hadi girmeyelim, ama sen yanmazsan, ben yanmazsam... Nasıl çıkar karanlıklar... Yok yok oraya da girmemek lazım... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aşırı güçten zehirlenmesek diye korkuyorum be adaşım... (Aslında zehirlenmişlerdi bile... :A )

İyi iyi hadi girmeyelim, ama sen yanmazsan, ben yanmazsam... Nasıl çıkar karanlıklar... Yok yok oraya da girmemek lazım... :A
Parantez içine katılmamak elde değil adaşım, çoktan zehirlendik bile… :A Fakat o kadar güçlüyüz ki zehirlendiğimizin dahi farkındayız, her şeyin bilincindeyiz… :A

Yok yok… Oraya hiç girme dur. :A Bu arada Utku isimli şahsın ikinci isminden neden bahsetmiyoruz hiç, herkesten sır gibi saklanan o isimden… @MasacRE @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Parantez içine katılmamak elde değil adaşım, çoktan zehirlendik bile… :A Fakat o kadar güçlüyüz ki zehirlendiğimizin dahi farkındayız, her şeyin bilincindeyiz… :A

Yok yok… Oraya hiç girme dur. :A Bu arada Utku isimli şahsın ikinci isminden neden bahsetmiyoruz hiç, herkesten sır gibi saklanan o isimden… @MasacRE @Maskeli Fedai
Kesinlikle adaşım, her şeyin ama her şeyin kontrolünde ve bilincinde olarak hareket ediyoruz... Biz korkulası insanlarız gerçekten de... :A

Tamam tamam girmedim... Ooo bak şimdi... Bu sır gibi saklanan durumu göz önüne çıkararak işleri çok farklı bir noktaya getirdin adaşım... :A @MasacRE @Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
İki isimli olamaz mıyım... :A

Murtaza kardeşim şov yapma… :A @MasacRE

Şşşş yapma... Kurcalama oraları... :A

Sen kurcalamışsın, görünce dayanamadım… :A

Firavun olmamak için bir açıklama getirmek durumunda kaldım ama sen başka kurcaladın şimdi... :A Ama biliyorsun ki sen kurcalarsan ben de başka kurcalarım... :A

Her şeyi kurcalayan çok tehlikeli adamlarız kabul etmek gerekir ki şimdi… :A

Yapma… “İ”nsan insana bunu yapar mı… :A

Orası öyle tabii, fazlasıyla tehlikeli insanlar olduğumuz aşikar... :A

Yaparım bilirsin, o yüzden sen de yapma... :A (İ)... :A

Kesinlikle adaşım, her şeyin ama her şeyin kontrolünde ve bilincinde olarak hareket ediyoruz... Biz korkulası insanlarız gerçekten de... :A

Tamam tamam girmedim... Ooo bak şimdi... Bu sır gibi saklanan durumu göz önüne çıkararak işleri çok farklı bir noktaya getirdin adaşım... :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Feriğin Murtaza... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Utku'nun ikinci bir ismi mi var.. OHA.. 😳😳 @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Utku'nun ikinci bir ismi mi var.. OHA.. 😳😳 @MasacRE
Yok benim ikinci ismim falan :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yoldaşınızdan saklıyorsunuz demek.. 🚬🚬 @MEnes
Utku isimli şahıs ortaya çıkarırsanız racon kesmem kafa keserim dedi yoldaşım…
Herkesi kandırabilirsin ama bizlere yapma bari be adam... :A @Sherlock
Yoldaşlarına da yapmazsın be kardeşim… :A
Aaah ah yoldaşım bu hainler kim bilir daha neleeer neler saklıyordur... (Buna belki de ben de dahil...)
İzmir’e son seyahat ettiğimde kendisi hakkında çok da iyi şeyler duymadım yoldaşlarım, özellikler kadınlar kendisinden fazlasıyla şikayetçi…

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Aaah ah yoldaşım bu hainler kim bilir daha neleeer neler saklıyordur... (Buna belki de ben de dahil...)

Utku isimli şahıs ortaya çıkarırsanız racon kesmem kafa keserim dedi yoldaşım…

Yoldaşlarına da yapmazsın be kardeşim… :A

İzmir’e son seyahat ettiğimde kendisi hakkında çok da iyi şeyler duymadım yoldaşlarım, özellikler kadınlar kendisinden fazlasıyla şikayetçi…
Biz kendimize boşuna hain demiyoruz yoldaşlarım.. Hepimizin çok karanlık sırları mevcut.. @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak bak…

Nasıl da haz etmiyor ikinci isminden. :A

Yoldaşınızdan saklıyorsunuz demek.. 🚬🚬 @MEnes

Yalanlarla iftiralarla dolu çok tehlikeli bir örgüt bu... Ben hiç yoldaşlarımdan bir şey saklar mıyım canım yoldaşlarım :bhr:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Biz kendimize boşuna hain demiyoruz yoldaşlarım.. Hepimizin çok karanlık sırları mevcut.. @MasacRE
Yalanlarla iftiralarla dolu çok tehlikeli bir örgüt bu... Ben hiç yoldaşlarımdan bir şey saklar mıyım canım yoldaşlarım :bhr:
Ulan yine pamuk gibi olduk be.. Canım yoldaşlarım hepiniz iyiki varsınız :bhr: @Sherlock @MEnes
Her zamanki gibi muazzam bir tamamlaycılık mevcut... Canım yoldaşlarım benim... :bhr: :oops:😳
Heyt bee…

Canım yoldaşlarımla yine pamuk gibi olduk, böyle yoldaşlık görülmedi… Bu dörtlü çok güçlü. :bhr: 😳

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Okul ve sağlık ocaklarının yanından geçtikçe telefon oralara bağlanıyor otomatik. Başkalarının evine gidince de göz atsam veya yanlışlıkla forum tıklansa otomatik olmasın :A başkalarının internetiyle girmemeyi tercih ediyorum :A
Böyle alıştım :A

Hee doğru ondan da sen haklısın tabi :D

• Beğendim
Reactions: Dosi