Sizce Forumdaki En Yakışıklı 5 Erkek Kim?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
O sanatsal fotoyu hatırlaman beni gururlandırır yiğidim. :A O fotoyu zaten ben de hiç unutmuyorum. :A

Ben spor ayırt etmem. Uygun çoğu sporu yaparım. Yetenekliyimdir de. :A
Valla seri takibimdesin mavi gözlü yengeyi ben mi önce bulacam sen mi bakalım. :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Göbek atışın da iyiydi iyi kıvırdın namıssız :A
Ne göbeği la. Bizde öyle şeyler olmaz. :A Sevmediğim tabirler kullanıp uykuya gider ayak beni kızdırmaya çalışma. :A
Valla seri takibimdesin mavi gözlü yengeyi ben mi önce bulacam sen mi bakalım. :F
Hadi hayırlısı. :A Benim durumlar şuan kesat gibi. :A Aslında arıyor muyum aramıyor muyum o bile belli değil ya neyse. :A Akışına bıraktım, kafam rahat şekilde hayatımı idame ettiriyorum. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Biz daha buluşmadık bunlar aksiyona geçmiş. :A:A
Hep sizin çekingenliğinizden. :A

Bizim @gözlemci tam yumucuktur mıncıklarsın onu :A
Gördüm gördüm çok tatlış. :bhr: @gözlemci

Ne göbeği la. Bizde öyle şeyler olmaz. :A Sevmediğim tabirler kullanıp uykuya gider ayak beni kızdırmaya çalışma. :A

Hadi hayırlısı. :A Benim durumlar şuan kesat gibi. :A Aslında arıyor muyum aramıyor muyum o bile belli değil ya neyse. :A Akışına bıraktım, kafam rahat şekilde hayatımı idame ettiriyorum. :A
Bende de bir şey yok valla akışına bıraktım nasıl olsa hayat karşımıza çıkaracaktır. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

Video kaydın var elimde :A