Klasik Six Feet Under - 3. Sezon Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x8
daddy'ciler iyiydi biraz daha bilgi verselerdi ama keşke tam ne yaptıklarını neye inandıklarını çözemedim :D
ruth ve arthur ilişkisi başladı sonunda. :)
brenda bu bölüm az göründü iyi oldu.
david ve keith, keith in arkadaşını da alıp üçlü takıldılar gece :F
8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x9,10
bu vanessa tuhaf kadın ya kılını kıpırdatmıyor ya da yerinde durmuyor en sonunda pestili çıktı :D
david ve keith pek meraklıymış üçüncü bir kişiye :F babasının yanında dedikleriyle kızdırdı david'i haklı adam çekip gitmekte? patrick de sağolsun gelivermiş hemen :X
ruth istekli ama arthur da tık yok :F
brenda ve nate öpüştüler artık s. finaline kadar brenda nın nate i yatağa atmasını bekliyorum :F
sanırım lisa öldü :X
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x9,10
bu vanessa tuhaf kadın ya kılını kıpırdatmıyor ya da yerinde durmuyor en sonunda pestili çıktı :D
david ve keith pek meraklıymış üçüncü bir kişiye :F babasının yanında dedikleriyle kızdırdı david'i haklı adam çekip gitmekte? patrick de sağolsun gelivermiş hemen :X
ruth istekli ama arthur da tık yok :F
brenda ve nate öpüştüler artık s. finaline kadar brenda nın nate i yatağa atmasını bekliyorum :F
sanırım lisa öldü :X
8.5/10
kaldı üç bölüm çoğu getti azı kaldı :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x11
lisa nın kaybolması dışında pek bir şey yoktu.
billy bu kadar açık konuşarak şaşırttı, ondan bile beklemiyordum böyle bir şeyi :)
oliveir başlarda iyi gibi duruyordu ama baya iticileşmeye başladı sıktı bu tavırları.
keith ve dave ayrıldılar hadi hayırlısı :D
8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x12
George'da bir trinity havası seziyorum, altı evlilik yapması da hayra alamet değil. Ruth un başına kötü bir şey gelmese bari. :(

Nate acı falan çekiyor ama fırsatları da tepmiyor. :D Sarışın hatunla işi ilerletirler gibi.

David ve Keith bir ayrı bir bir yan yana. İlişkileri çok eserekli. David bir ara Keith'i boğazlasa da kurtulsak :))

Brenda sonunda bir işe yaradı da Claire'in kürtajına yardımcı oldu.
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x12
George'da bir trinity havası seziyorum, altı evlilik yapması da hayra alamet değil. Ruth un başına kötü bir şey gelmese bari. :(

Nate acı falan çekiyor ama fırsatları da tepmiyor. :D Sarışın hatunla işi ilerletirler gibi.

David ve Keith bir ayrı bir bir yan yana. İlişkileri çok eserekli. David bir ara Keith'i boğazlasa da kurtulsak :))

Brenda sonunda bir işe yaradı da Claire'in kürtajına yardımcı oldu.
8.5/10
kaldı bir bölüm :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x13
tahminim doğru çıktı, lisa ölmüş :( pek sevmezdim ama ölmesine üzüldüm.

claire ın hayali güzeldi. aldırdığı çocuğunu görmesi duygusal anlar yaşattı. o kızı ilk maya sandım ben :D

karısının ölüm haberini alan nate teselliyi brenda nın kollarında buldu :) bir de komşu var, bren bu sefer de komşuyla aldatır.

ruth u mutlu görmek güzeldi. :)
9/10
vee sezon biter. :)

@destere @sürgünüm @Forumdash

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x13
tahminim doğru çıktı, lisa ölmüş :( pek sevmezdim ama ölmesine üzüldüm.

claire ın hayali güzeldi. aldırdığı çocuğunu görmesi duygusal anlar yaşattı. o kızı ilk maya sandım ben :D

karısının ölüm haberini alan nate teselliyi brenda nın kollarında buldu :) bir de komşu var, bren bu sefer de komşuyla aldatır.

ruth u mutlu görmek güzeldi. :)
9/10
vee sezon biter. :)

@destere @sürgünüm @Forumdash
Tamam o zaman 4 sezona geçebiliriz.:)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
bir adet ted mosby gördüm sanki? :X @Forumdash
10731076_10205206882830961_3016351210634849851_n.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x1

5 seneyi aşkın bir sürenin ardından yeniden, kaldığım yerden başladım diziye. :Z

BluTV'ye geldiğinden beri aklımın bir köşesindeydi diziyi tamamlamak ve forumdaki diziyi yeniden izleme etkinliği de vesile olmuş oldu. :Z

Biraz beyin yakan bir açılış oldu. Zaten dizinin nerede kaldığını bile unutmuştum. Olayları toparlamakta biraz zorlandım ama diziyi neden sevdiğimi hatırlamakta zorlanmadım. Hayatın içinden, çok etkileyici sahneler vardı yine. Özellikle Ruth ve Claire karakterlerini ne kadar çok sevdiğimi hatırladım. :)

Nate'in ölümü şaşırttı çünkü önceki bölümün ameliyatta kaldığını unutmuşum. Fakat dirilmesi daha da çok şaşırttı. :)

Evlendiği kadın kimdi hiç hatırlamadım. İnşallah Brenda'dan kurtulduğumuz anlamına geliyordur. Dizinin el freniydi resmen. :(

Çocuk çok sevimli. Kaynana-gelin tartışması sezonunun konularından biri olacak belli ki. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x2

Bir öncekinden daha az önemli olay olsa da güzeldi genel olarak. Ruth'lu kısımlar bölümün zayıf halkasıydı. Bölümün başındaki ölüm çok iyiydi. Hispanik yardımcının adını unuttum onun ve David'in ölenler üzerindeki diyalogları güzeldi.

8'e yakın olsa da:

7/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
3x2

Bir öncekinden daha az önemli olay olsa da güzeldi genel olarak. Ruth'lu kısımlar bölümün zayıf halkasıydı. Bölümün başındaki ölüm çok iyiydi. Hispanik yardımcının adını unuttum onun ve David'in ölenler üzerindeki diyalogları güzeldi.

8'e yakın olsa da:

7/10
Bizim de hemen başlamamız lazım sanki artık. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x3

Üzerinde çok yazacak bir şeyim olmayan bölümdü. 2. sezonda dizi bana çok sıkıcı geliyordu ama bu sezon şu ana kadar hiç gelmiyor. Olay yoğunluğu düşük olsa da keyifle izliyorum.

Nate'i Friends izlerken rahatsız eden Lisa gözümden düştü. :A

Biraz da Michael C. Hall övelim. İzlemeyi özlemişim. Burada da çok iyi oynuyor gerçekten. İyi ki Dexter hiçbir dijital platformda yok şu sıralar, yoksa gaza gelip yeniden başlamam an meselesi. :A

7/10

Bizim de hemen başlamamız lazım sanki artık. @MEnes
Ben sizin gibi sıraya izleyemiyorum. 3. sezon bitince verdiğim arada her türlü yakalarsınız beni. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock