Klasik Six Feet Under - 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x12. bölüm

yine güzel bir bölümdü heleki
idam edilen katilin sarışın kızı diziye heyecan ve renk kattı :) nate kadını kaçıracak üzüntden diyordum ama kaçırmadı :) ağlaya ağlayada olsa kızla her tür pozisyonu denedi :)

ruth uzun bir deneme yanılmadan sonra
kendisine 70 lik 6 evlilik yapmış bir kart horoz buldu kadın şimdilik mutlu :)

david cephesinde işler karışık gibi
keith i terkeder etmez yatacak birini buldu o sahneleri izlemek çile resmen

nate in son sahnede
rüyada kendisini sahile vurup lisa ile konuşması ve hüngür hüngür ağlaması bölümün finali oldu ..

sanırım lisayı kaybettik @sürgünüm nate lisa yı sevmiyor diyordu ama bir insan sevmediği birinin ardından bu kadar gözyaşı dökemez ..? numarada değil adam yalnızken ağlıyor :)
Ben o çocuğun Nate'den olduğuna da inanmıyorum. Bunu da bir kenara not düşmek istedim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x13. bölüm, sezon finali

bölüm genel anlamda güzeldi bri kaç yerde fazla uzatılan sahneler dışında çok güzel karaler vardı ..
3. sezon biterken birşeyden bahsetmeden geçmeyeyim biz devamlı her bölümü ayrıntılarla yorumlarken her bölümün başında bir şekilde ölen insanların ilginç hikayesini genelde gözardı ediyoruz, sezon finalinde çok ilginç bir sahneyle başladı dizi
ufak kız iyileştirdiği güvercini havaya uçurur, kuş havada dışkısını bırakır, dışkı yolda geçen vatandaşın üstüne denk gelir, adam sokaktaki markete girer maksat pisliği yıkamaktır amaç, markette bozuk tuvaleti kullanır, tuvalette su taşınca market sahibi karısını telefonla arar, karısı telefonda ses net gelmediği için bahçeye çıkar bahçede gökyüzünden gelen bir cisim kadının kafasını yarar ve kadın ölür ...?
bir kuş nelere sebep olur ? demekki hayatımızda tesadüfler önemli bir yer kaplıyor.... eşeği sağlam kazığa bağlamak her zaman işe yaramıyor, hayatımız pamuk ipliğine bağlı:)

gelelim konuya

nate lisa ya ait olma ihtimali yüksek bir cesedin bulunmasıyla .ötü başı dağıttı resmen :), gidip geceyarısına kadar içip içip vatandaşın birine sırf dayak yemek için bulaştı, arabayla dönüş yolunda babasıyla sohbet ettiği sahne harikaydı , ölmek kolay değilmiş demekki?
claire in bölüm boyu sahneleri rüyayla geçti ,babasıyla sohbeti eski sevgilisi caleb le sohbeti lisa yı ölmüş olarak görmesi derken claire babasına ait mezarı buldu.. , bu macera sonunda annesinin düğününe katılışı, annesinin evlilik töreninde hüngür hüngür ağladığı sahnelerde harikaydı , kız sevgililer konusunda çok şanssız, oysa çok sempatik bir kız, seviyorum claire i herşeye rağmen :)
david ile keith arasındaki hikaye herzamanki gbii sıkıcı david in claire ve nate ile olan sohbetlerini daha çok seviyorum... keith le olan diyaloğları kendikendini tekrar eden cinsten sıkıcı geçiyor ...

ruth un sonunda kafa dengi birini buluşuna sevindim , kadın umarım önümüzdeki sezon boyu bu mutluluğunu devam ettirir başka arayışlara girmez :)

@Forumdash senden önce sezonu bitirmenin verdiği büyük bir mutluluk yaşıyorum :)) orange ın rövanşını aldım sayılır :)

@sürgünüm @OzaN @yatutarsa

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x6,7
Sırf bıranda ve nate i yakınlaştırmak için harcadılar adamı. :D
önceden hep david&keith kavga ederdi şimdi de nate ve lisa başladı. çok sorunlu şu fisher'lar :D
arthur ve ruth un sahneleri eğlenceli oluyor :X ruth u şarkı söylerken görünce sevindim valla geçen sezon hep hüzünlüydü. :D
iki bölüme genel puanım: 8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x6,7
Sırf bıranda ve nate i yakınlaştırmak için harcadılar adamı. :D
önceden hep david&keith kavga ederdi şimdi de nate ve lisa başladı. çok sorunlu şu fisher'lar :D
arthur ve ruth un sahneleri eğlenceli oluyor :X ruth u şarkı söylerken görünce sevindim valla geçen sezon hep hüzünlüydü. :D
iki bölüme genel puanım: 8.5/10
nate lisa bozuşması banada biraz zorlama gibi gelmişti, sanırım senaristte @sürgünüm gibi nate brenda yakınlaşmasından yana :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lisa'nın samimi olmadığını düşünüyorum, çocukta muhtemelen Nate'nin çocuğu değil.
dediğini kabul etmiyorum :)
lisanın çocuğu nate e yamaması için hiç bir neden yokki ? kadının maddi bir beklentiside yoktu , sadece kaza kurşunu diyelim bu olaya her ikiside hazırlıksız yakalandı :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dediğini kabul etmiyorum :)
lisanın çocuğu nate e yamaması için hiç bir neden yokki ? kadının maddi bir beklentiside yoktu , sadece kaza kurşunu diyelim bu olaya her ikiside hazırlıksız yakalandı :)
Hislerimde kolay kolay yanılmam.:)

Yakın bir akrabasından hamile kaldı muhtemelen ve kimseye söyleyemedi.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hislerimde kolay kolay yanılmam.:)

Yakın bir akrabasından hamile kaldı muhtemelen ve kimseye söyleyemedi.:)
lisa yı pek sempatik bulmasamda
çocuğunu başkasına kakalayacak kadar nalçak olacağını düşünemiyorum :) ama sen dediysen korkmak lazım daha önce tahminlerinde tutturmuştun :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sonundq sezonuv bitirdim, bu yorumu okumak için sezonu bitirmek gerek baştan alarmı vereyim :X

S03B08-09-10-11-12-13

Karakterler üzerinden yorumlayacak olaursam Claire fazla yer kaplayacaktir:X

Sergi gününde herkesin saçma sanat eserleri satılırken güzelim Claire'in aslında biraz karamsar biraz havalı, birqz koy verdim havası taşiya resmio fiyata nasıl satılmazdı şaşirdim. Ayrıca Claire'in sevgilisinin oyaşa gelip c.kimliğini belirrleyememsi enteresanmiş.belirleyemedin bari Clairei sürükleme peşinden:bağir: Claire'in çocugu aldırması da isabetli bi karardi.Claire'in yeğenine bakacak olmasına güzel bağladılar:X Lisa ile Claire'in yaptiği sohbet hoştu.

Lisa'ya noldu neden oldu nasıl oldu demeden edemiyorum.;Nate ile araları düzelmişti oysa:) Nate'in deLisa'yı bu kadar sevdiğini düşünmezdim.Belki adam yalnız kalamıyor? Yine sezonu Nate ile bitirp Brendayı birleştirdiler:T: Brenda'nın taşindiği yeni yerdeki yeni arkadaşi yine tanıdık bir yüz:F

Ruth'cugum yeni arkadaşlıklar yeni deneyimler kazanacaktı ki Arthurdan ayrılması çok iyi oldu:) Ruthun yeni evlendiği adam yine bir tanıdık yüz:X

David'i yorumlamak hiç istemiyorum.Keith'le bir dargın bir barişik inanın en sıkıcı karakterlerdi:)

Rico'yu yoldan cıkardılar, pes diyip pes ediyorum:)Rico'nun yeni strip kızı baldızına ne kadar da benziyor:X

Tanıdık yüzler dediğim karakterler;
Brendanın yeni komşusu:Leftovers diziden
Ruthun yeni evlendği adam;AHS 2.sezondan

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sonundq sezonuv bitirdim, bu yorumu okumak için sezonu bitirmek gerek baştan alarmı vereyim :X

S03B08-09-10-11-12-13

Karakterler üzerinden yorumlayacak olaursam Claire fazla yer kaplayacaktir:X

Sergi gününde herkesin saçma sanat eserleri satılırken güzelim Claire'in aslında biraz karamsar biraz havalı, birqz koy verdim havası taşiya resmio fiyata nasıl satılmazdı şaşirdim. Ayrıca Claire'in sevgilisinin oyaşa gelip c.kimliğini belirrleyememsi enteresanmiş.belirleyemedin bari Clairei sürükleme peşinden:bağir: Claire'in çocugu aldırması da isabetli bi karardi.Claire'in yeğenine bakacak olmasına güzel bağladılar:X Lisa ile Claire'in yaptiği sohbet hoştu.

Lisa'ya noldu neden oldu nasıl oldu demeden edemiyorum.;Nate ile araları düzelmişti oysa:) Nate'in deLisa'yı bu kadar sevdiğini düşünmezdim.Belki adam yalnız kalamıyor? Yine sezonu Nate ile bitirp Brendayı birleştirdiler:T: Brenda'nın taşindiği yeni yerdeki yeni arkadaşi yine tanıdık bir yüz:F

Ruth'cugum yeni arkadaşlıklar yeni deneyimler kazanacaktı ki Arthurdan ayrılması çok iyi oldu:) Ruthun yeni evlendiği adam yine bir tanıdık yüz:X

David'i yorumlamak hiç istemiyorum.Keith'le bir dargın bir barişik inanın en sıkıcı karakterlerdi:)

Rico'yu yoldan cıkardılar, pes diyip pes ediyorum:)Rico'nun yeni strip kızı baldızına ne kadar da benziyor:X

Tanıdık yüzler dediğim karakterler;
Brendanın yeni komşusu:Leftovers diziden
Ruthun yeni evlendği adam;AHS 2.sezondan
claire in resmine ruth un yaptığı yorum harikaydı ya :) kahkaha attım orda :) çerçeveyidemi sen yaptın ? kadına hak veriyorum resimden bişey anlamamış :) kadın haklı olarak kendisi için en güzel kısmı soruyor çerçeveyi sen mi yaptın diye :)
billy ile brendanın aynı evi paylaşmasında anlamıştım billy nin bir dengesizlik yapacağını ama brenda onca yıllık dangalak kardeşinin niyetini nasıl anlamadı hayret :)
brendanın nate le bir araya gelmemesi lazımdı ama dediğin gibi finali yine yanyana yaptılar :)
lisa için hala ölmemiş olabilir umudu taşıyorum :)
rico nun baldızı konusunda sende @sürgünüm le aynı fikirdesin sanırım :) baldız sizin favori gibi duruyor :)
ben nate in yattığı idam edilen katilin sarışın kızını çok sevdim habire bağırıyor *** *** *** kaç kere tekrarladı bilemem ama ikinci kez sevişmek istediğinde nate onun sözleri tekrarlamaya başladı :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
claire in resmine ruth un yaptığı yorum harikaydı ya :) kahkaha attım orda :) çerçeveyidemi sen yaptın ? kadına hak veriyorum resimden bişey anlamamış :) kadın haklı olarak kendisi için en güzel kısmı soruyor çerçeveyi sen mi yaptın diye :)
billy ile brendanın aynı evi paylaşmasında anlamıştım billy nin bir dengesizlik yapacağını ama brenda onca yıllık dangalak kardeşinin niyetini nasıl anlamadı hayret :)
brendanın nate le bir araya gelmemesi lazımdı ama dediğin gibi finali yine yanyana yaptılar :)
lisa için hala ölmemiş olabilir umudu taşıyorum :)
rico nun baldızı konusunda sende @sürgünüm le aynı fikirdesin sanırım :) baldız sizin favori gibi duruyor :)
ben nate in yattığı idam edilen katilin sarışın kızını çok sevdim habire bağırıyor *** *** *** kaç kere tekrarladı bilemem ama ikinci kez sevişmek istediğinde nate onun sözleri tekrarlamaya başladı :))
Baldız baldan tatlıdır:X Sergi gecesi sezonun en iyiysiydi:X Nate ve sarişinın sahnesini geçiştirerek izlemek zorunda kaldım, zaar gunduz izleme gibi bi gaflete düştüm:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Baldız baldan tatlıdır:X Sergi gecesi sezonun en iyiysiydi:X Nate ve sarişinın sahnesini geçiştirerek izlemek zorunda kaldım, zaar gunduz izleme gibi bi gaflete düştüm:(
ben olsam tekrar izlerdim o sahneleri:) banada bazen o tür engeller çıkıyor sahneyi geçiştirmektense diziyi tam kapatıp uygun zamanı kolluyorum :)
bölümün en güzel yeri atlatılırmı ? :

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben olsam tekrar izlerdim o sahneleri:) banada bazen o tür engeller çıkıyor sahneyi geçiştirmektense diziyi tam kapatıp uygun zamanı kolluyorum :)
bölümün en güzel yeri atlatılırmı ? :
O tur sahneleri başka filmleri izlemek daha ayrıntısıyla başka yer ve zamnda daha iyi oluyor :F gece gece uykusuzluktan ne dediğimi anlamadan yazıyorum şuan :F