Sivasspor - Galatasaray Maçı Yorum Konusu | 08.03.20

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ama senin yerin çok ayrı Ömer'im. Bütün takım dökülürken koca bir yarı boyunca sen bizi ayakta tuttun. Hakkın ödenmez yiğidim...

Sağolasın Adem'im, bu herifler ilk yarı takımımızı satarken sen ve ben taşıdık resmen. Senin de hakkın ödenmez yiğidim...

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O konuda haklısın ŞL’de kevgire dönüyoruz ama şu halimizle bile en fazla 3.olurduk o grupta, Avrupa’da da bir yere kadar derken lig de tehlikeye girerdi bence Brugge’un 90.dakikada bize attığı o gol aynı zamanda şampiyonluğu da getirecek gol olmuş olabilir bunu o zaman da demiştim :A

Bu sene de şampiyon olursak bence seneye UEFA kupasını kazanabilmemiz mümkün olabilir. En son 3 sene üst üste şampiyonluktan sonraki şampiyon UEFA’yı almıştı bu takım ama neuse nazar değmesin :A

Umarım maç sonunda 3 puan bizim olur saldır Cimbombom. KONSANTRASYON!
Bu sezonki grubumuz zordu ama en kötü ihtimal 3.olur UEFA'da denerdik şansımızı. Ayrıca ilk devre iyi top oynasaydık puanımız da çok daha yüksek olurdu. Dolayısıyla hem ligi hem UEFA'yı bir arada yürütebilirdik :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sivas sahasında yenilmiyor zaten, 1 puan kötü sayılmaz. Tabii 2-1 öne geçmişken durumu 3-1'e getirebilirdik, 2-2 olduktan sonra da maçı kaybedebilirdik. Daha kontrollü oynayıp beraberliğe razı olduk bu yüzden.

Sağlık olsun diyecez artık. Derbiye eksiksiz çıkacaz, bu da güzel bir gelişme.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
İlk etapda tek rakibimiz olan sivas şimdi geriden geliyor trabzonla başakşehir 52 puanda bu maçı alan şampiyonluk yarışına devam edecek ki zor maç kendi fikrim berabere bitmesi yönünde kim favori dersen bu işleri iyi yapan Galatasaray derim kadro kalitesi olarak da %51 şansımız var.
Maç kısır geçeceğini düşünmüyorum bol gollü bir beraberlik diliyorum
@Tolstoyevski begenmedin yorumumu ama tamda dediğim gibi oldu gollü beraberlik 😂

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ateşim çıktı. Bu maçın sonucu bu olmamaliydi, ikinci yarı belki çok iyi oynamadık ama onlar hiçbir şey oynamadı. Olmayan penaltıdan giden 2 puan! Çok yazık çok...

Ama futbol güven vermeye devam ediyor. İkinxi yarıdaki düşüşü deplasman ve havaya bağlıyorum. Kötünün en iyisi bu sonuç oldu. Haftaya 3 puan alamazsak havlu atarız, alırsak Başakşehir maçı final maçı olur.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Maçı ezen mariona ve seriye tebrikler penaltı yaptırdı seri lemina ile oynayamiyor diye ne kadar bağırmam gerekirse o kadar bagiracagim
Ben yenecegimizi düşünmüyordum çifte sanadan voleyi vurdum 😂

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Normal şampiyonluk alametlerinde son dakikada Galatasaray atar ve maçı kazanırdı bu sefer olmadı, ikinci yarı şarjı bitti resmen takımın. Ama bu normal bir deplasman değildi, rakiple aynı puandayız sonuçta. Kalan 9 maçtan 7 galibiyet şampiyonluk getirir maç bakmaksızın. Şu takım Arena’da Beşiktaş’ı yenerse, üsten Rize deplasmanı, ki çok zor ama kazasız atlatırsak Başakşehir maçına avantajlı gideriz onlar puan kaybedeceği için.

Lemina’nin 11 başlaması hataydı, daha formda değil henüz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sivas deplasmanı, gayet iyi oynadık ama Seri'nin şu en iyi oynadığı maçlarda bile yaptığı saçma sapan hatalar çok can sıkıcı ya. Hocanın değişiklikleri de çok iyi değildi bence bu maç. Yapacak bir şey yok, sağlık olsun diyeceğiz ama umarım kaybettiğimiz bu 2 puanı aramayız.