Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya hala izlerken çok eğleniyorum hele 20'li bölümlere falan gelirse daha bir güzel olacak. :A
Kanal D'de yayınlanan her bölüm ayrı bir iyi, ayrı bir güzel. Ama bazı bölümler çok çok iyi. :A Baştan sonra tekrar başlayacağım. Bu hafta 2011'in 35. bölümüne kadar izleyip bitiririm. :A Sonra da buna başlarım. :Z

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kanal D'de yayınlanan her bölüm ayrı bir iyi, ayrı bir güzel. Ama bazı bölümler çok çok iyi. :A Baştan sonra tekrar başlayacağım. Bu hafta 2011'in 35. bölümüne kadar izleyip bitiririm. :A Sonra da buna başlarım. :Z
Aynen ya. :Z
Ben buna Youtube'da olsa başlamazdım da Tv'den izleyeceğim tam bölüm. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya. :Z
Ben buna Youtube'da olsa başlamazdım da Tv'den izleyeceğim tam bölüm. :A
Kanal D bölümlerini tam izleyeli baya oldu, sahne sahne izliyordum. Tekrarlarının yayınlaması çok ama çok iyi oldu. :Z Her ne kadar reklamlı olsa da oturup izleyeceğim eskiden olduğu gibi..

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kanal D bölümlerini tam izleyeli baya oldu, sahne sahne izliyordum. Tekrarlarının yayınlaması çok ama çok iyi oldu. :Z Her ne kadar reklamlı olsa da oturup izleyeceğim eskiden olduğu gibi..
Aynen en azından ekranda güzel bir dizi oldu. ÖBGZK bitince onun yerine koysalar bari. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
A ben daha geçen gün izledim sanki bir bölüm ama o sezon finaliydi galiba. Neyse bari Güneşi Beklerken'in yerine koysunlar zaten dizi 51 bölüm.
Cumartesi yada Cuma koydular galiba. Sezonun son bölümüydü sanırım. Güneşi Beklerken yayınlanalı çok oldu, bitince oraya alırlarsa daha karlı çıkarlar. :A Bez Bebek'in A2'de yayınlanan tekrarları çok iyi gidiyordu o saatlerde.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi o zaman onun saatine koysunlar. Hem saati çok iyi baya izlenir. :A
Aynen, umarım kanal bizim düşündüğümüzü düşünmüştür. :A Kaç yıl aradan sonra TV'de yayınlanacak, ilgi görür. YouTube'da videoları binlerce izleniyor, trendlere giriyor.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aynen, umarım kanal bizim düşündüğümüzü düşünmüştür. :A Kaç yıl aradan sonra TV'de yayınlanacak, ilgi görür. YouTube'da videoları binlerce izleniyor, trendlere giriyor.
Aynen çok kısa süre içinde çok fazla izleniyir sanırım bir kere 6-7 saat içinde 80 veya 90 bin izlenmişti.

• Beğendim