Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sihirden kaynaklı yapabilirler @Emre Ozansoy
Zaten tekrar başlatmaya çalışsa sıkıntı yaşarlar
Senaryo çok karışmıştı 2011 de
2011'in sadece ilk 30 - 35 bölümü güzel. @slhttnmtl ile geçen gün konuşmuştuk. :A Pakize geldi, sonra kopyaları çıktı. Yeni gelenler de ayak uyduramadı diziye.

Sihirden kaynaklı olacağını zannetmem. İçinde şiddet olan diziler 7+ oluyor, bunun genel izleyici olması lazım.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2011'in sadece ilk 30 - 35 bölümü güzel. @slhttnmtl ile geçen gün konuşmuştuk. :A Pakize geldi, sonra kopyaları çıktı. Yeni gelenler de ayak uyduramadı diziye.

Sihirden kaynaklı olacağını zannetmem. İçinde şiddet olan diziler 7+ oluyor, bunun genel izleyici olması lazım.
Belli olmaz yinede dikkatli olun

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Forumda yazdım devamını ben bile çıkamadım içinden
Firuze peri oldu Pakizenin saplantılı olarak Faruk’a aşık olması
Yapacakları şuydu hafta içi her güne geçmeyi engellemeleri gerekirdi
Firuze yarı peri olmamış mıydı? Ali ve Zeytin güçlerini vermişti en son diye hatırlıyorum. Pakize'den nefret ettim ben. :A Faruk, Faruk deyip duruyordu.

Hafta içi her gün olunca senaryoda tükendi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
0

Yayınlandığı dönem ilgiyle takip edilen 'Sihirli Annem' dizisi tekrarlarıyla uzun bir aradan sonra geri dönüyor!

İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Gül Onat, Suat Sungur, Zuhal Topal, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Süeda Çil gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi 7 Eylül Pazartesi'den itibaren hafta içi her sabah 07.00'da Kanal D izleyicisi ile buluşacak

Dizi, Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alıyor.

Bu dizi de çok iyiydi Allah var. Haber öncesi olmalıydı en az 3 alırdı.
yeniden başlasa senaryo iyi olursa en az hep 6 alır..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Film olarak tekrar çekilecek denildi, ama ne olur bilemem. Haber öncesi yada sabah daha iyi saatte güzel oranlar alabilirdi.

Sihirli Annem, Selena gibi eski diziler şimdi kıymete bindi. :(
Film olarak da olur ama doymayız ki. :( Dizi olmalı. Çok iyi senaryo ile olmalı. Kanal D 'de olmalı Star'da değil. olursa ilerde.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten Kanal D eski gücünde değil, başlatsa olur belki :A
betüş, sadık, dudu, perihan, cem, ceren, çilek, periliçe, toprak kesin olmalı. ve sürekli geçmiştekiler anılmalı :(
2011'de ilk bölümlerin sonrasında Gül Onat ve Nevra Serezli ayrılmıştı. Perihan karakteri hiç yoktu, ama Dudu'yu başka biri canlandırmıştı. Yaşından dolayı Nevra Serezli olmayabilir, Ebru Karanfilci devam edebilir ama Gül Onat kesinlikle olmalı. Çilek'te sonradan çıkmıştı, o da geri dönebilir.

Eski günlerinden eser kalmadı Kanal D'nin.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
2011'de ilk bölümlerin sonrasında Gül Onat ve Nevra Serezli ayrılmıştı. Perihan karakteri hiç yoktu, ama Dudu'yu başka biri canlandırmıştı. Yaşından dolayı Nevra Serezli olmayabilir, Ebru Karanfilci devam edebilir ama Gül Onat kesinlikle olmalı. Çilek'te sonradan çıkmıştı, o da geri dönebilir.

Eski günlerinden eser kalmadı Kanal D'nin.
Gül ve Nevra olmadan olmaz . Az da olsa gözükmeliler. :(