Showtime Shameless - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-3)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Önce İngiltere'de yayınlanan ve Amerika'da uyarlanmasıyla çok daha geniş kitlelere ulaşan Shameless, son olarak geçtiğimiz kış 4. sezonuyla Showtime ekranlarına geldi.

Komedi ve drama arasında bir çizgide yer alan dizinin 5. sezonu bu kış yayınlanacak ve dizinin ekran macerası daha uzun yıllar sürecek gibi gözüküyor.

Eğer diziyi geriden takip ediyorsanız bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz.

İlk üç sezonu izlediyseniz 4. sezon yorumlarını şu konudan takip edebilir ve siz de yorumlarınızı yapabilirsiniz:

https://fav10.net/forum/threads/shameless-4-sezon-yorumları.208808/

1325612176722_Shameless2_1280x640_Overlay_640_320.jpg

@yatutarsa @cevaa @destere

Not: Başlık 4 Ağustos'ta açıldı fakat önceki mesajların taşınabilmesi için mesajın tarihi geriye alınacaktır...

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*1
Yeni sezon güzel bir başlangıç yaptı. :)
sheils in fantezileri bir işe yaradı sonunda, frank baya bir uyuşturucu taşıdı :F frank in meksika maceraları güzeldi :) gallagher lar ablalı kardeşli jimmy nin ailesini elden geçiriyor :F lip in robot yarıştırdığı sahne de çok iyiydi :) estefania olayı kapansaydı keşke

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*2
geçen bölüm ergen triplerine girip evi terk eden lip bey büyümüş de fiona ya evin reisi tavırlarına giriyor :F zaten o kadar kişiyi fiona nın partisi sayesinde kadırdı? frank küçücük bebeğe antidepresan verip duruyor :X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*3
kev in karısının olayı fazla uzamadan bitmesi iyi oldu. :) v nin dövdüğü sahne süperdi :F

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*4
allah ım ne boş bir bölümdü öyle :D tüm sahneler geçiştirmek için yazılmış sanki :D gülümsetmedi bile bu bölüm, ilk defa sıkıldım shameless izlerken

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*5

Güzel bölümdü. :D
ilk defa böyle bir taşıyıcı annelik yöntemi görüyorum :F öyle ya da böyle bir çocuğu olsa bari şu ikilinin. :( sheils son sahneyle sesli güldürdü :F rahibe tam da beklediğim gibi çıktı. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*6
sen ağlama fiona'm dayanamam :T en son ihbarı frank in yaptığı öğrendiğindeki bakışı süperdi. ne kadar sarkozy'sin be frank! :(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*7

Fiona Gallagher'ın askerleriyiz!
Tüü senin kalıbına Frank :bağır: Fiona en azından çocukları kurtardı, özellikle Debbie'ye çok üzülüyordum. :( Carl için bir işe yaradı ama en azıdan gay'lerle ilgili kafasındaki deli sorulara cevap buldu :F
Komedilere puan vermemek gibi bir huyum var ama bu bölüm 10/10 du. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*8
carol ne ilgili çıktı öyle damadına karşı :A debbie de bir gallagher olduğunu kanıtlamış oldu :X

Moderatörün son düzenlenenleri:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*9
frank bir anda gay oldu :F gerçi ona farketmez sınırsız içki karşılığıda her şey olabilir :X ian ın tripleri sıktı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. sezonda kalmıştım buradan devam ederim artık yorumlara ..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başla da yetişin işte 5. sezona. Geçen sezon @Forumdash tek başına sinek avladı konuda, ben de biraz geç kalmıştım bölümleri izlemekte. :D
Aynen :( Forumca ortak izleyip sonradan ara veriliyorsa ben o diziyi takip etsem de her bölüm yorumlamıcam artık:(

Bu arada sen naptın? Bitirdinmiydi sezonu? :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aynen :( Forumca ortak izleyip sonradan ara veriliyorsa ben o diziyi takip etsem de her bölüm yorumlamıcam artık:(

Bu arada sen naptın? Bitirdinmiydi sezonu? :A
Yazdığından bir şey anlamadım kötü bir şey değildir inşallah. :D

Ben bitirmiştim çoktan, dizi bittikten birkaç hafta sonra bitirdim herhalde ama yetişememiştim işte sana. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yazdığından bir şey anlamadım kötü bir şey değildir inşallah. :D

Ben bitirmiştim çoktan, dizi bittikten birkaç hafta sonra bitirdim herhalde ama yetişememiştim işte sana. :D
Shameless olayını diyorum:F Ortak izlemek için çıktık ama ben sap gibi her hafta bölümü yorumladım:F Öyle bi olayı bi daha yapmıcam:( (sütten ağzım yandı yogurdu üfleyerek yicem:A)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Shameless olayını diyorum:F Ortak izlemek için çıktık ama ben sap gibi her hafta bölümü yorumladım:F Öyle bi olayı bi daha yapmıcam:( (sütten ağzım yandı yogurdu üfleyerek yicem:A)
Okuduk işte yorumlarını boşa gitmedi ki. :D @destere ve @yatutarsa da okurlar muhtemelen. :D Ben de tek başıma yorumlamış gibi oldum sonuçta. :D

Geçen sezon ben geriden geldim 4. sezon başladığında ben 3. sezonu bitirmemiştim ondan problem oldu bu sezon olmaz öyle sorun herhalde. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Okuduk işte yorumlarını boşa gitmedi ki. :D @destere ve @yatutarsa da okurlar muhtemelen. :D Ben de tek başıma yorumlamış gibi oldum sonuçta. :D

Geçen sezon ben geriden geldim 4. sezon başladığında ben 3. sezonu bitirmemiştim ondan problem oldu bu sezon olmaz öyle sorun herhalde. :D
shameless da anlatılacak bir konu var onu izleyince yorumlamak güzel olur,
aklıma gelmişken friends de birinci sezonu nerdeyse bitireceğim ama yorum yapmak içimden gelmiyor çünkü öyle anlatılacak ayırdedici bir sahne bir unsur yok ama dolu dolu geçen bazen gülümseyerek bazen kahkaha atarak izlediğimiz 20 dakikalık bölümler var ,

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
shameless da anlatılacak bir konu var onu izleyince yorumlamak güzel olur,
aklıma gelmişken friends de birinci sezonu nerdeyse bitireceğim ama yorum yapmak içimden gelmiyor çünkü öyle anlatılacak ayırdedici bir sahne bir unsur yok ama dolu dolu geçen bazen gülümseyerek bazen kahkaha atarak izlediğimiz 20 dakikalık bölümler var ,
Haklısın o tip komedilerde yorum yazmak çok kolay olmuyor özellikle tek izliyorken. Yine de arada konuya genel bir şeyler yazıp hangi bölümde olduğumuzu göstermek iyi olur. :):)