Showtime Shameless - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-3)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Okuduk işte yorumlarını boşa gitmedi ki. :D @destere ve @yatutarsa da okurlar muhtemelen. :D Ben de tek başıma yorumlamış gibi oldum sonuçta. :D

Geçen sezon ben geriden geldim 4. sezon başladığında ben 3. sezonu bitirmemiştim ondan problem oldu bu sezon olmaz öyle sorun herhalde. :D
Yine bana hadi inş maşallah dedirttiyorsun :F
shameless da anlatılacak bir konu var onu izleyince yorumlamak güzel olur,
aklıma gelmişken friends de birinci sezonu nerdeyse bitireceğim ama yorum yapmak içimden gelmiyor çünkü öyle anlatılacak ayırdedici bir sahne bir unsur yok ama dolu dolu geçen bazen gülümseyerek bazen kahkaha atarak izlediğimiz 20 dakikalık bölümler var ,
Sen de mi friends izliyorsun :X Bi ben başlayamadım. Bu sene komedim yok sanırım. Hafta için 1 bölüm izlsem 1 senede bitirim heralde:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yine bana hadi inş maşallah dedirttiyorsun :F

Sen de mi friends izliyorsun :X Bi ben başlayamadım. Bu sene komedim yok sanırım. Hafta için 1 bölüm izlsem 1 senede bitirim heralde:X
20 dakikalık dizi haftada bir bölümmü izleyeceksin başlasan eminim haftada en az 5 bölüm rahat devirirsin :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Shameless 3*10
duygulandırdın sheila reyiz :(
karen jody nin muhteşem teknikleri sayesinde komadan kurtuldu :X frank de çok iyiydi bu bölüm. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x11
jimmy ölecek mi :eek: karen ın durumu stv nin ibretlik filmlerine benzedi. :D frank ve carl ın soygun macerası güzeldi

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x12
Son sahneyi hatırlıyorum tv de mi denk geldim acaba :D
carl ne salak çıktı hala kanser olduğunu ve atlattığını düşünüyor. :( sheila tam kendine göre mesleği buldu :F lip in mezun olması iyi oldu ilk mezun gallagher :)) ian da lip in kimliğini kullanmış ve lip in haberi yoktur büyük ihtimal (b)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
1x5

Diziye dün başladım ama hızlı başladım. :D Dizi genel olarak güzel, şimdilik çok iyi diyemem ama izlettiriyor kendini. :) Bunun haricinde güzel bölümdü.

Bölüm hakkında yazacak pek bir şey bulamadım zaten her bölüm farklı bir şeyler yaşanıyor. :D

Puanım: 8.5/10

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
1x7

Güzel ve eğlenceli bir bölümdü genel olarak. Yalnız

Mickey ile Ian'in sahnesi çok saçmaydı ya. :D Kavga ederken bir anda o pozisyona gelmeleri komik geldi bana. :D

Frank'in çakma ölüm olayı da iyiydi. Ama adamlar erken vazgeçti gibi geldi bana. :)

Puanım: 8.5/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1x1 ve 1x2

Dizi kendini sıkmadan izlettiriyor. Genel olarak beğendim ama benim için sıkıntı yaratan yerleri var.
Baba çok saçma bir karakter bence. Davranışlarını anlayamıyorum. :D Bir de anlamadığım yer anneleri öldü mü yoksa terk mi etti? Bu kadar kötü bir babayı hala baş üstünde tutmaları garip. Umarım ilerleyen bölümlerde babalarını sevmeyen çocuklar da olur. -muhtemelen gay olan sevmeyecek-

Fiona güzel kız. Mila Kunis'e benzettim. Steve'in babayı Kanada'ya götürmesi bence bu kadar sorun yaratacak bir şey olmamalıydı. Ama özrü aşağılayıcı oldu.

8.5/10 ve 8/10 diyelim.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1 ve 1x2

Dizi kendini sıkmadan izlettiriyor. Genel olarak beğendim ama benim için sıkıntı yaratan yerleri var.
Baba çok saçma bir karakter bence. Davranışlarını anlayamıyorum. :D Bir de anlamadığım yer anneleri öldü mü yoksa terk mi etti? Bu kadar kötü bir babayı hala baş üstünde tutmaları garip. Umarım ilerleyen bölümlerde babalarını sevmeyen çocuklar da olur. -muhtemelen gay olan sevmeyecek-

Fiona güzel kız. Mila Kunis'e benzettim. Steve'in babayı Kanada'ya götürmesi bence bu kadar sorun yaratacak bir şey olmamalıydı. Ama özrü aşağılayıcı oldu.

8.5/10 ve 8/10 diyelim.
Sürpriz oldu. :):)

Anneleri terk etti.

Babalarını sevdiklerini, baş üstünde tuttuklarını nereden çıkardın ki? :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x1 ve 1x2

8.5/10 ve 8/10 diyelim.
vaay hoşgeldin gallagher ailesine :Z

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
1x10

Böyle bölümleri atlaya atlaya yazarak diziye haksızlık ettiğimin farkındayım ama elimden bir şey gelmiyor maalesef. 1 bölüm izleyince devamı mutlaka geliyor. :D

Bölüm baya hareketli ve güzeldi, beğendim. :)

Monica'nın gelmesiyle işler baya karıştı ama küçük çocuk yine yuvada kaldı. Olaylar mutlu sonla bitti.

Ian'ın Frank'in oğlu olmaması şaşırttı. Kash'in Mickey'i vurmasına da bir nevi aşk şeyi de diyebiliriz. :D

Puanım: 9/10

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x1
Uzun zamandır güzel bir dizi arıyordum ve sanırım aradığımı buldum. :D

Dizi çok iyiymiş cidden. Bugüne kadar niye izlemedim acaba. :F Daha giriş kısmında babanın evlatlarını tanıttığı kısımla bile güldürdü ve gerçekten dizinin adının hakkını verdiğini gördüm. :F Gerçekten çok değişik bir aile. :D

Favori karakterlerim Frank ve Fiona oldu kesinlikle. :D

İlk bölüme puanım 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1
Uzun zamandır güzel bir dizi arıyordum ve sanırım aradığımı buldum. :D

Dizi çok iyiymiş cidden. Bugüne kadar niye izlemedim acaba. :F Daha giriş kısmında babanın evlatlarını tanıttığı kısımla bile güldürdü ve gerçekten dizinin adının hakkını verdiğini gördüm. :F Gerçekten çok değişik bir aile. :D

Favori karakterlerim Frank ve Fiona oldu kesinlikle. :D

İlk bölüme puanım 9/10
Şaşırttın, senden beklenmeyecek bir dizi girişi olmuş. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nesine şaşırdın aa. :A

İzlediğim her diziyi yarıda bırakıyorum umarım bunu da bırakmam. :A
Bilmem bu dizi yabancı diziler arasında en aykırı olanlarından. Çok az yabancı dizi izleyen biri olarak bunu izlemene şaşırdım. :D

İnşallah, yeni sezon yorumlarına bekleriz Ekim'de. :A