Shake It Off, 3 Milyar İzlenmeyi Aştı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
@Gerekli24 doğru yoldasın, dinleme İsot'u sen. :A

Taylor Swift'in tek iyi şarkısı 'I Knew You Were Trouble'dır. Bir bakıma 'Red' şarkısı da dinlenilebilir ama gerisi çöpten ibaret. :A
Taylor Swift’in şarkılarına çöp demek sanata hakarettir. Onun şarkılarının çoğu arkasında bir hikaye barındırıyor. Bazıları eski sevgililerine, bazıları düşmanlarına/arkasından atıp tutanlara yazılmış. Hiçbiri boş değil, ayrıca I Knew You Were Trouble en zayıf şarkılarından birisi...
@dreamy bu adamın fişini hemen çekmeliyiz...
Bizi resmen ergen kız şarkıları dinlemekle itham ediyor...

E1C41928-2CBB-4F5D-B79D-88FAA324522D.jpeg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@dreamy bu adamın fişini hemen çekmeliyiz...
Gerçekler acıdır dostum. :A
------

Taylor Swift’in şarkılarına çöp demek sanata hakarettir. Onun şarkılarının çoğu arkasında bir hikaye barındırıyor. Bazıları eski sevgililerine, bazıları düşmanlarına/arkasından atıp tutanlara yazılmış. Hiçbiri boş değil, ayrıca I Knew You Were Trouble en zayıf şarkılarından birisi...

Bizi resmen ergen kız şarkıları dinlemekle itham ediyor...

Ekli dosyayı görüntüle 97174
Zevksizler...

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
@dreamy'e sanatın ne demek olduğunu öğretirsen düşünebilirim. :A
Bak canım Google’a da yazdım, sanat ne demekmiş diye. :A İkisi de Taylor Swift hanımefendide bulunduğu için konu tartışmaya kapalı. :A

1. bir duygunun, tasarımın, güzelliğin vb. dışavurumunda, anlatımında kullanılan yöntemlerin tümü.

2. bu yöntemlerle ortaya konulan üstün yaratıcılık.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bak canım Google’a da yazdım, sanat ne demekmiş diye. :A İkisi de Taylor Swift hanımefendide bulunduğu için konu tartışmaya kapalı. :A

1. bir duygunun, tasarımın, güzelliğin vb. dışavurumunda, anlatımında kullanılan yöntemlerin tümü.

Zevkler ve renkler tartışılmaz konu böylece tamamen kapanır :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Yoo şuan bunu tartışarak söylemini çürütmüş oluyoruz zaten. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Tabi öyle benimki ikiye bir bildirim geliyor yazayım dedim kaldığınız yerden devam edin :A Burada zevkler ve renkler tartışılır :A
Eğer bildirim gelmesin diyorsan konunun üstlerinde bir yerde “takibi bırak” butonu olması lazım. Ben mobilim şu anda tam yerini tarif edemiyorum. :A Bir konuya yorum yazınca otomatik takibe alıyor. :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Eğer bildirim gelmesin diyorsan konunun üstlerinde bir yerde “takibi bırak” butonu olması lazım. Ben mobilim şu anda tam yerini tarif edemiyorum. :A Bir konuya yorum yazınca otomatik takibe alıyor. :A
Aslında tartışmadan rahatsız olmadım @DarkLegenD in rüşvet görselliğine bayağı güldüm hatta. Ama böyle bir sey hep yazmak istedim ikiye bir bildirim geldiği için aklıma geldi yazayım dedim.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Aslında tartışmadan rahatsız olmadım @DarkLegenD in rüşvet görselliğine bayağı güldüm hatta. Ama böyle bir sey hep yazmak istedim ikiye bir bildirim geldiği için aklıma geldi yazayım dedim.
Yok ya zaten ben de öyle anlamadım, çözüm önereyim dedim sadece :A

• Beğendim