Shake It Off, 3 Milyar İzlenmeyi Aştı!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,678
Puanı
1,060
2’ye 2’yiz @DarkLegenD ne güne duruyor :A @Gerekli24
Kovulmadım, istifa ettim. Saygınlığımı kaybetmeden, insanların kalbini kırmadan...
Aslında tartışmadan rahatsız olmadım @DarkLegenD in rüşvet görselliğine bayağı güldüm hatta. Ama böyle bir sey hep yazmak istedim ikiye bir bildirim geldiği için aklıma geldi yazayım dedim.
Zamanında Şebnem Ferah'a kin kusup finale kalmasını protesto edip finalde oy bile kullanmayan @DarkLegenD'in, şimdilerde bana karşı @dreamy ile bir olmasına ne demeli peki... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2’ye 2’yiz @DarkLegenD ne güne duruyor :A @Gerekli24
Hem zevksiz hem de beni adamdan saymıyor...

Aslında tartışmadan rahatsız olmadım @DarkLegenD in rüşvet görselliğine bayağı güldüm hatta. Ama böyle bir sey hep yazmak istedim ikiye bir bildirim geldiği için aklıma geldi yazayım dedim.
Espritüelliğimin kanıtı olan bir övgü olmuş. Teşekkürler. 🥰🥰 @kerem kıskanabilirsin. 💃💃

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,770
Puanı
710
Zamanında Şebnem Ferah'a kin kusup finale kalmasını protesto edip finalde oy bile kullanmayan @DarkLegenD'in, şimdilerde bana karşı @dreamy ile bir olmasına ne demeli peki... :A
Hem zevksiz hem de beni adamdan saymıyor...

Espritüelliğimin kanıtı olan bir övgü olmuş. Teşekkürler. 🥰🥰 @kerem kıskanabilirsin. 💃💃
Şebnem Ferah farklı, Taylor Swift farklı :A MS’de Taylor Swift ile yarışma fikri çık aklımdan... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Birliğimizi, bu yüce ittifakı geçmişteki "talihsiz" yaşanmışlıkları kullanarak bozamazsın...
------

Şebnem Ferah farklı, Taylor Swift farklı :A MS’de Taylor Swift ile yarışma fikri çık aklımdan... :A
Finalde @kerem'in şarkıcısına fark atarak şampiyon olmak... Günlük hayal kurma kotamızı yine doldurduk...

• Güldürdün
Reactions: dreamy and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,678
Puanı
1,060
İlk hafta elenirsin. Katıl ve gör gününü. :Z

Birliğimizi, bu yüce ittifakı geçmişteki "talihsiz" yaşanmışlıkları kullanarak bozamazsın...
------

Finalde @kerem'in şarkıcısına fark atarak şampiyon olmak... Günlük hayal kurma kotamızı yine doldurduk...
Benim şarkıcım? :A Cesaretin varsa yeni sezona katılırsın. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İlk hafta elenirsin. Katıl ve gör gününü. :Z

Benim şarkıcım? :A Cesaretin varsa yeni sezona katılırsın. :Z
Fatih Ürek? Hazır forumda popüler olmuşken al bence. 🤭

Forumun sosyokültürel, entelektüel gelişmişliği ve estetik anlayışı değişmezse yarışmaya falan katılmam. 😉😏

• Güldürdün
Reactions: kerem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yorumlara bakayım dedim hepsi bot. 🤭 @dreamy @DarkLegenD

20201118_133206.jpg