Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@destere diyorsa öyledir hatta 13 diyelim ayağımız alışsın :A :A :A
Seni daha doğmamış sayalım olsun bitsin o zaman :A :A

o zaman oldu küçülebilirsin istediğin kadar :)
ben yanlış anladım sen küçülürken ben yerimde sayıyorum anladım ilk başta o yüzden isyan ettim :)
Hahaha Aaa yok ben düştükçe sende benden 1 yaş aşşağı düşüyorsun :F Ona göre hesap ederek hep genç söyle beni :A :A :A @eskici @Halef
Ufalın da cebime girin be :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

benim yaptığım bişey yok @Çiğdem- küçüldükçe otomatikman bende küçülüyormuşum :) kendimi sağlama aldım yoksa kızlarla yaş konusunda yarışmak imkansızdı hep onları geçecektim, oysa hogatham otomatik indirime başladıki şimdi işim tıkırında :)
yalnız bu seferde dizilerde ya da @S.G.A.T ın açtığı manken konularında bir kıza yan gözle bakarsam kazayla ablanlara teyzenlere niye asılıyorsun diye laf işitirsek kötü olur :) çünkü çok küçülttü bizi hogatha :)
artık @Çiğdem- le böyle olacağız yakında :)

IMG_5152.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

benim yaptığım bişey yok @Çiğdem- küçüldükçe otomatikman bende küçülüyormuşum :) kendimi sağlama aldım yoksa kızlarla yaş konusunda yarışmak imkansızdı hep onları geçecektim, oysa hogatham otomatik indirime başladıki şimdi işim tıkırında :)
yalnız bu seferde dizilerde ya da @S.G.A.T ın açtığı manken konularında bir kıza yan gözle bakarsam kazayla ablanlara teyzenlere niye asılıyorsun diye laf işitirsek kötü olur :) çünkü çok küçülttü bizi hogatha :)

IMG_5152.jpg
Hahahah @eskici kıskanıyor biz ufalırkan o yaşlanmaya devam ediyor diye
:A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

IMG_5152.jpg
Hahah ne kıskanıcam ayol ben senden küçüğüm hatırlatayım :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahah ne kıskanıcam ayol ben senden küçüğüm hatırlatayım :A :A
Yok sen daha dün ilk adımını attın. Ne 13'ü? :A Kendini büyütmeye çalışan afacan seni :A
topluca küçülmeye başladınız durumlar kötü :) forum yaş ortalaması 3-5 olacak her gittikçe... biz niye pis pis diziler izliyoruzki bundan sonra johnny bravoyu izleyip yorumlayalım :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
topluca küçülmeye başladınız durumlar kötü :) forum yaş ortalaması 3-5 olacak her gittikçe... biz niye pis pis diziler izliyoruzki bundan sonra johnny bravoyu izleyip yorumlayalım :)

Oğlum naptın. :A Dikkat et, izleye izleye sonun onun gibi olmasın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oğlum naptın. :A Dikkat et, izleye izleye sonun onun gibi olmasın :A
çok şansız bir adamdı johnny :) gökten kız yağsa johnny nin tepesine sap düşüyordu o kadarki kısmetsizdi vatandaş :) johnny de kendimi görüyorum aynı kısmetsizlik :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bak işte küçülmenin bir faydası yok aksine zararı var o yüzden tekrar büyüyelim bence :A :A
öyle deme avantajlarını gözden kaçırma :) ablaların kucağına atlasak kimse kızmaz bu yaşlarda :) hatta owww bamyanı göster bamyanı göster ablaya diyende olur biraz çekinsekte göstermek zorundayız nede olsa :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
öyle deme avantajlarını gözden kaçırma :) ablaların kucağına atlasak kimse kızmaz bu yaşlarda :) hatta owww bamyanı göster bamyanı göster ablaya diyende olur biraz çekinsekte göstermek zorundayız nede olsa :)
Büyük olmanın avantajları daha fazla ama onu ne yapacağız neden durup dururken kendinizi küçültmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum yani :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok sen daha dün ilk adımını attın. Ne 13'ü? :A Kendini büyütmeye çalışan afacan seni :A

Büyük olmanın avantajları daha fazla ama onu ne yapacağız neden durup dururken kendinizi küçültmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum yani :A :A
O uydurma çizgi film sonlarına pek güvenmiyorum :F @destere nin en favori çizgi filmi