Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@destere diyorsa öyledir hatta 13 diyelim ayağımız alışsın
Seni daha doğmamış sayalım olsun bitsin o zaman

o zaman oldu küçülebilirsin istediğin kadar
ben yanlış anladım sen küçülürken ben yerimde sayıyorum anladım ilk başta o yüzden isyan ettim
Hahaha Aaa yok ben düştükçe sende benden 1 yaş aşşağı düşüyorsun Ona göre hesap ederek hep genç söyle beni @eskici @Halef
Ufalın da cebime girin be

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

benim yaptığım bişey yok @Çiğdem- küçüldükçe otomatikman bende küçülüyormuşum kendimi sağlama aldım yoksa kızlarla yaş konusunda yarışmak imkansızdı hep onları geçecektim, oysa hogatham otomatik indirime başladıki şimdi işim tıkırında
yalnız bu seferde dizilerde ya da @S.G.A.T ın açtığı manken konularında bir kıza yan gözle bakarsam kazayla ablanlara teyzenlere niye asılıyorsun diye laf işitirsek kötü olur çünkü çok küçülttü bizi hogatha
artık @Çiğdem- le böyle olacağız yakında

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hahahah @eskici kıskanıyor biz ufalırkan o yaşlanmaya devam ediyor diye

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hahah ne kıskanıcam ayol ben senden küçüğüm hatırlatayım

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahah ne kıskanıcam ayol ben senden küçüğüm hatırlatayım
Yok sen daha dün ilk adımını attın. Ne 13'ü? Kendini büyütmeye çalışan afacan seni
topluca küçülmeye başladınız durumlar kötü forum yaş ortalaması 3-5 olacak her gittikçe... biz niye pis pis diziler izliyoruzki bundan sonra johnny bravoyu izleyip yorumlayalım

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
topluca küçülmeye başladınız durumlar kötü forum yaş ortalaması 3-5 olacak her gittikçe... biz niye pis pis diziler izliyoruzki bundan sonra johnny bravoyu izleyip yorumlayalım

Oğlum naptın. Dikkat et, izleye izleye sonun onun gibi olmasın

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oğlum naptın. Dikkat et, izleye izleye sonun onun gibi olmasın
çok şansız bir adamdı johnny gökten kız yağsa johnny nin tepesine sap düşüyordu o kadarki kısmetsizdi vatandaş johnny de kendimi görüyorum aynı kısmetsizlik

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Güzelim dizilere neden pis diyorsun şimdi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bak işte küçülmenin bir faydası yok aksine zararı var o yüzden tekrar büyüyelim bence
öyle deme avantajlarını gözden kaçırma ablaların kucağına atlasak kimse kızmaz bu yaşlarda hatta owww bamyanı göster bamyanı göster ablaya diyende olur biraz çekinsekte göstermek zorundayız nede olsa

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Büyük olmanın avantajları daha fazla ama onu ne yapacağız neden durup dururken kendinizi küçültmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum yani

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
çok şansız bir adamdı johnny gökten kız yağsa johnny nin tepesine sap düşüyordu o kadarki kısmetsizdi vatandaş johnny de kendimi görüyorum aynı kısmetsizlik
Sonun benzemez inşallah Adam sonunda Çiğdemin deyimiyle parlakçı oluyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok sen daha dün ilk adımını attın. Ne 13'ü? Kendini büyütmeye çalışan afacan seni

Büyük olmanın avantajları daha fazla ama onu ne yapacağız neden durup dururken kendinizi küçültmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum yani
O uydurma çizgi film sonlarına pek güvenmiyorum @destere nin en favori çizgi filmi