Star Seni Çok Bekledim - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çantayla gelen çocuk vardı ya ondan düştü sanırım takıların içinde o yüzükte vardı
O nişanlısı değilmiydi? Dikkat etmedim gerçi ona. Reklamdan sonra o sahnede mi bitti? Akıncı'ya geçtim sonra yine :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Türkü Turan'ın rolü şaşırttı. O kocası Kadir'in kardeşi falan mı acaba? Garip baktı Cenazede.
------

Küçük yeğenim Özcan Deniz yani Kadir karakteri annesi ile konuşurken 'bu annesi değildir, bu kadından daha yaşlı' dedi ve Ayliz ile gelinlikçide karşılaştıkları sahnede 'bu kızı galiba dedi' Ben de yok, sevdiği kadın deyince 'Aralarında kaç yaş var' diye sordu :F @Alos @Zeyno45 @Angelica @Tolstoyevski @Aserat @Özgür
Yeğeninin kafasını böyle saçma sapan şeylerle doldurma yazıktır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
bu diziyi kadınlar ayakta tutar onlar da beğenmezse star tv bu sezonu fiyasko bitecek

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Diziyi 3 kişi yaşamış ,yorumlara baktımda :A :A :A
@Angelica @Dosi ve @Zeyno45
Konuyu açan olarak ilk bölüme bakmadan olmazdı :A Başlarda biraz sıkıldım ve kaçtım diziden. @Zeyno45 ve @Angelica ölüm falan deyince geri döndüm ve dizinin iyi olduğuna karar verdim :A
Bundan sonra çok çene çalmam ama arada bakarım önemli sahnelere. Son zamanlarda, Hekimoğlu ve Maraşlı harici beni baştan sona ekrana bağlayan bir dizi olmadı henüz :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Diziyi 3 kişi yaşamış ,yorumlara baktımda :A :A :A
@Angelica @Dosi ve @Zeyno45
Severim ben öyle kitaplarda ve dizilerde başrol ve baş karekterlerle birlikte yaşamayı yoksa boş boş okur ve izler geçersin bir iz bırakmaz sende o nedenle tüm dizilere bakmaktansa az sayıda dizi izlemeyi tercih ederim :ok: :X

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Severim ben öyle kitaplarda ve dizilerde başrol ve baş karekterlerle birlikte yaşamayı yoksa boş boş okur ve izler geçersin bir iz bırakmaz sende o nedenle tüm dizilere bakmaktansa az sayıda dizi izlemeyi tercih ederim :ok: :X
Ben seni konuya çekmesem profilde takılı kalacaktın :A az konulara in, mesaj sayın yükselsin. Seni de kutlayacak kulüpler olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Zeyno

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demi evet ee anacım siz adminlerden bana fırsat kalmıyo ki konu açmaya tam konu bulup geliyorum bi bakıyorum paylaşılmış maşallah hepiniz jet gib zehir gibisiniz ee ben garibime de okuması düşüyor :A :A
Canım benim alanım ayrı. Reyting ve TV haberleri kısmına daha yeni yeni bulaşıyorum. Ben de genelde açılmayanları açıyorum (Dizilere giren oyuncu vs).
Hangi kısım ilgi alanın, söyle 1-2 pas atayım sana :A