Star Seni Çok Bekledim - Dizi Yorumları

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,631
Puanı
560
Ben Özcan Deniz dizilerini Asmalı Konaktan beri takip etmeye çalışırım ve Özcan Deniz'in ekrana aşkı çok güzel yansıttığını düşünüyorum .. Bu dizide güzel olacak bence tabi ilk bölüm olduğu için henüz karakter tanıtımı üzerinde duruluyor henüz, ilerleyen haftalarda karakterlerin hayatı bir bir göz önüne serilmeye başlayacaktır :ok:
------

Baya sıkıldım izlerken. Ben içinde entrika veya arada güldüren veya biraz heyecanlandıran (aksiyon) dizilerini tercih ediyorum :A
Ne yaptın be @Dosi m herşeyi ilk bölümde yansırtırlarsa diğer bölümlere gerek olmaz zaten sinema filmi çekmeleri kafi :A:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Ben Özcan Deniz dizilerini Asmalı Konaktan beri takip etmeye çalışırım ve Özcan Deniz'in ekrana aşkı çok güzel yansıttığını düşünüyorum .. Bu dizide güzel olacak bence tabi ilk bölüm olduğu için henüz karakter tanıtımı üzerinde duruluyor henüz, ilerleyen haftalarda karakterlerin hayatı bir bir göz önüne serilmeye başlayacaktır :ok:
------

Ne yaptın be @Dosi m herşeyi ilk bölümde yansırtırlarsa diğer bölümlere gerek olmaz zaten sinema filmi çekmeleri kafi :A:A
İlk bölümde bunlar olmalı ki benim gibi seyircileri diğer bölümler için çekmeliler :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Zeyno

Dosi

Konu Sahibi