ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
:FHadi yaa benim her gün 2-3 dizi oluyor ondan çoğu netten mesela pazartesi kırgınları izliyorum ben söz çukur siyah beyaz aşk netten izliyorum bakalım görecez ne kadar sürecek
Bir günde 4 dizi mi izliyorsun abla maşallah :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Yani o anlamda demedim bu 4 dizi de pazartesi günleri çıkıyor ya yani sadece pazartesi gününden izlediğin 4 dizi varsa toplamda kaç dizi izliyorsun acaba :A :A

:F:FOo benim dizi çokta doğru düzgün izleyemiyorum geri kaldım mesela söz de 26.bölümdeyim daha çukurda son 3 bölümü izlicem işte kadın utc diriliş meryem bizim
hikaye istanbullu gelin fazilet hanım gülizar geldi kalp atışı vardı oda final bu hafta

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
:F:FOo benim dizi çokta doğru düzgün izleyemiyorum geri kaldım mesela söz de 26.bölümdeyim daha çukurda son 3 bölümü izlicem işte kadın utc diriliş meryem bizim
hikaye istanbullu gelin fazilet hanım gülizar geldi kalp atışı vardı oda final bu hafta
Valla tebrik ediyorum seni abla ben sadece 1 tane dizi izliyorum düzenli olarak onu bile kaçırıyorum bazen :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Beğeniyorum ne yapım :Fbeğendiklerimi izlemeye çalışıyorum zaten ya dediğin gibi fazlasına gerek yok izlediklerim hep beğendiklerim oluyor
Yok yani tv den izleyemediklerini internetten günde 1 tane şeklinde izle dedim düzenli olarak izlemiş olursun :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Osman Sınav devri biteli çok oluyor. O tarz diziler artık beğenilmiyor. Sezon sonununu zor görür.
İlk 2 cümlem için özür diliyorum. Gerçekten iyi iş çıkarmış. :A Sahneleri izledikçe aklıma Troy filmi geliyor pek bir alakası yok aslında. :D Umarım kaliteyi koruyabilirler. Senaryo biraz daha derin olsa izlenebilirliği var. :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,716
Puanı
280
Bu dizi eğer 2.bölümle 10+ alırsa emin olun ki Cumartesi akşamları veya Pazar 13-14 alır bir çok kişi Diriliş ile çakışmasından dolayı üzgün...

2 Bölüm internet özel fragmanı var izleyin...Osman Sınav farkı...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dizi çok konuşuldu, bu hafta Total'de en az 12 reyting alacaktır. Ayrıca konusunun uzatılmayacak gibi olmasına aldanmamak lazım, işin arkasında Osman Sınav gibi bir isim var, çok başka bir boyuta taşıyabilir diziyi.