ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizi çarşamba akşamlarımı doldurur. Pek ahım şahim senaryosu var diyemem. Habire "biz karadenizliyiz kadına el kalkmaz" demeleri beni bu hale sokuyor":A"

Vedat karakteri bence harika olmuş. :Z Mehmet Ali Nuroğlunu uçurumdan beridir ekranlarda görmedik sanırım. Orada da en sevdiğim karakteri yine kendisi oynuyordu. Sinan Tuzcu ile Mehmet ALi Nuroğlu kardeş olsaymış daha iyi olurmuş. Benzerlik var hem:X

İkinci sevdiğm karakter ise Saniye:F Öykü harika iş çıkamış umarım kötü karaktere bürünmez:X Gerisi işte oyuncu karakterlerini canlandırmaya çalişiyorlar diyebilirim.

Senaryo olarak pek matah değil demiştim zaten ama yönetmenlik :( O yeşik ekran ne öyle yaa? Yılların yönetmeni Osman Sınav sen bari yapma. Hadi sen yaptın bari oğlun düzgün çekseymiş o sahneleri :(

İşte çarşambalarıma alternatif ancak.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Twitter'da trend topic listesinde olduğunu ve özellikle de kadınlar tarafından sevildiğini gördüm Dizi, Çarşamba günleri için iyi bir alternatif olacak gibi gözüküyor. :)

meltem karaoğlan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
2
bu tarz dizilere o kadar ön yargılı olmuşuz ki sanki bir birinin devamıymış gibi veya biri tuttu kopyala yapıştır . "ama öyle değilmiş az önce İnternet de izledim Dün akşam izlemediğim için kendimi suçladım doğrusu " . evet bende Karadenizliyim evet belki şive o kadarda müthiş değildi zaten oradaki insanlarında o müthiş şiveleri artık asimle oldu ( o nedenle 100 yıl öncesinin Karadeniz şivesini aramamak lazım ) .Zaten oyunculuklar ,hikaye tam anlamı ile mükemmel artık çarşamba akşamları izleyeceğim tek dizi
emeği geçenlerin eline sağlık

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende biraz baktım dizi gerçekten tv'de özlenen dizilerden. Tempolu Karadeniz ve doğu dizisi uzun zamandır yoktu. Bu sezon ilgi görür sonra erir zaten.:D

Vaat karakteri müthiş olmuş bu arada. Emir gibi bi şey yani harika:X @Çiğdem-
Kızda çok ii oynuyor. Güneşin Kızlarından beri takip ediyorum. No:309'da da iyiydi burada da döktürüyor. @GunesinOglu sende severdin bu kızı kanka.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende biraz baktım dizi gerçekten tv'de özlenen dizilerden. Tempolu Karadeniz ve doğu dizisi uzun zamandır yoktu. Bu sezon ilgi görür sonra erir zaten.:D

Vaat karakteri müthiş olmuş bu arada. Emir gibi bi şey yani harika:X @Çiğdem-
Kızda çok ii oynuyor. Güneşin Kızlarından beri takip ediyorum. No:309'da da iyiydi burada da döktürüyor. @GunesinOglu sende severdin bu kızı kanka.:D
Emir Nihal e öldürseler zarar vermez bu adam sadece piskopat mesala Kara İncide olan Berk Hakman gibi ama Emir in piskopat yönü kadar duygusal yönüde çok baskındı Emir karakterinin yanına yaklaşamaz bunlar o duyguyu veremiyorlar :A :A :A @Yiğitt @Forumdash @turkuazz

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Diziye bu sahne damgasını vurmuş. Denk geldim de, çok kişi de izlemiş. Kimisi bu sahne için "kadına şiddete özendirme" olarak görür, kimisi de "böyle şiddet görenler çok, doğruyu gösteriyorlar" olarak görebilir.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Son sahnesine denk gelmiştim twitter'da. Bir erkek ile bir kadın atlıyordu aşağıya. Karadeniz dizisi olduğu belli. Bulmuşlar uçurumu, atlıyorlar. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Dizinin ilk bölümünü izledim ve beğendim gayet başarılı bir iş olmuş oyunculuklar falan özellikle Mehmet Ali Nuroğlu zaten sevdiğim bir oyuncuydu kötü adam rolünde görünce pek hoşuma gitmemişti ama kendi seçmiş ve çok da güzel oynamış tebrik ediyorum Tahir ve Nefes karakterini oynayan oyunculardan şüpheliydim ama onlarda çok iyi oynamışlar. Öykü Gürman'ın rolünü de nedense çok beğendim şiveyi pek yapamıyor gibi ama komik bir karakteri var :A özellikle müzikler çok hoşuma gitti Öykü Gürman'ın söylediği jenerikte çalan şarkının uzun versiyonu olsa keşke ya da var mı bilmiyorum ben görmedim umarım çıkartırlar çünkü çok güzel bir şarkı. Yani genel olarak güzel bir dizi reytingleri de iyi ama ne kadar devam eder bilemiyorum konusu itibarıyla kısa bir süre sonra sıkabilir fırsat buldukça da izlemeye çalışırım dizinin devamını :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Emir Nihal e öldürseler zarar vermez bu adam sadece piskopat mesala Kara İncide olan Berk Hakman gibi ama Emir in piskopat yönü kadar duygusal yönüde çok baskındı Emir karakterinin yanına yaklaşamaz bunlar o duyguyu veremiyorlar :A :A :A @Yiğitt @Forumdash @turkuazz
Vedat da duygusal karakter:A Her dövdüğünde ağlıyor. Parmak kırma sahnesine bak adam ağlıyor:A @sokak sanati bile sevmiş total dizi olmasına rağmen :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
Dizinin ilk bölümünü izledim ve beğendim gayet başarılı bir iş olmuş oyunculuklar falan özellikle Mehmet Ali Nuroğlu zaten sevdiğim bir oyuncuydu kötü adam rolünde görünce pek hoşuma gitmemişti ama kendi seçmiş ve çok da güzel oynamış tebrik ediyorum Tahir ve Nefes karakterini oynayan oyunculardan şüpheliydim ama onlarda çok iyi oynamışlar. Öykü Gürman'ın rolünü de nedense çok beğendim şiveyi pek yapamıyor gibi ama komik bir karakteri var :A özellikle müzikler çok hoşuma gitti Öykü Gürman'ın söylediği jenerikte çalan şarkının uzun versiyonu olsa keşke ya da var mı bilmiyorum ben görmedim umarım çıkartırlar çünkü çok güzel bir şarkı. Yani genel olarak güzel bir dizi reytingleri de iyi ama ne kadar devam eder bilemiyorum konusu itibarıyla kısa bir süre sonra sıkabilir fırsat buldukça da izlemeye çalışırım dizinin devamını :A

Gününde niye izlemicen yaw:D bence bu konu sıkmayacak gibi geliyor bana ya

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Gününde niye izlemicen yaw:D bence bu konu sıkmayacak gibi geliyor bana ya
Benim gününde izlediğim bir dizi yok ki zaten internetten izlemeyi tercih ediyorum :A bu sezonu idare eder ama çok uzun süre sıkmadan ilerleyecek bir konusu yok gibi tabi Osman Sınav işin içinde olunca ne olacağı belli olmaz değişik şeyler de olabilir :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
Benim gününde izlediğim bir dizi yok ki zaten internetten izlemeyi tercih ediyorum :A bu sezonu idare eder ama çok uzun süre sıkmadan ilerleyecek bir konusu yok gibi tabi Osman Sınav işin içinde olunca ne olacağı belli olmaz değişik şeyler de olabilir :D

:FAnem sen hep netten mi izliyorsun dizileri hoş sana diyene bak bende çoğu dizimi netten izliyorum:F valla Osma sınavın işleri uzun süreli oluyor genelde bu dizininde uzun süreli olacağını düşünüyorum ben:D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
:FAnem sen hep netten mi izliyorsun dizileri hoş sana diyene bak bende çoğu dizimi netten izliyorum:F valla Osma sınavın işleri uzun süreli oluyor genelde bu dizininde uzun süreli olacağını düşünüyorum ben:D
TV izlemeyi bıraktım artık :F uzun süreli olur da dizi aynı tempoda devam eder mi onu bilemiyorum:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
TV izlemeyi bıraktım artık :F uzun süreli olur da dizi aynı tempoda devam eder mi onu bilemiyorum:A

:FHadi yaa benim her gün 2-3 dizi oluyor ondan çoğu netten mesela pazartesi kırgınları izliyorum ben söz çukur siyah beyaz aşk netten izliyorum bakalım görecez ne kadar sürecek