Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam işte, bana dememişsin :A zamanındaki yorumun :A
Kesinlikle çok iyi bölümlerdi. 4. Sezona giriş iyi oldu ama sonra elbet çıta düşer :A bakacağız. Bu arada bu bölümler kısa bölümlerdi ama 3. Bölüm 47 dakikaymış
Cık düşmez 4.sezon bu çıtayla devam ediyor :A
Şaşırdım 3.bölüm niye 47 dakika ki :A 1-2. bölüm
Seri katil Kramer olayı bitmedi mi?
3.bölümün düz bölüm olması lazımdı aslında merak ettim izleyince yorum yapsana :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Cık düşmez 4.sezon bu çıtayla devam ediyor :A
Şaşırdım 3.bölüm niye 47 dakika ki :A 1-2. bölüm
Seri katil Kramer olayı bitmedi mi?
3.bölümün düz bölüm olması lazımdı aslında merak ettim izleyince yorum yapsana :A
1 ve 2 evet Kramer'in olayı. Zaten yukarda yorum yapmışım ayrı ayrı. Yani 2 tane izledik. Zaten ilk bölüm sonunda Jerry ve George haberelrde Kramer'in arandığını öğrenince bölüm orda bitmişti devam edecek yazısı belirdi ve 2. Bölüm devamıydı.
3. Bölümün bir kısmını izledim. Jerry'nin dizi olayı. George ile o mevzular ve Kramer'in parti olayı.
Bitirince yorumlarım detaylı ama bu yorumum bile seni aydınlatmıştır belki :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1 ve 2 evet Kramer'in olayı. Zaten yukarda yorum yapmışım ayrı ayrı. Yani 2 tane izledik. Zaten ilk bölüm sonunda Jerry ve George haberelrde Kramer'in arandığını öğrenince bölüm orda bitmişti devam edecek yazısı belirdi ve 2. Bölüm devamıydı.
3. Bölümün bir kısmını izledim. Jerry'nin dizi olayı. George ile o mevzular ve Kramer'in parti olayı.
Bitirince yorumlarım detaylı ama bu yorumum bile seni aydınlatmıştır belki :A
Doğru hatırladım :A Evet Seinfeld'de arada tek part olup 46 dakikalık olan bölümler var :A 4.sezon çıta baya yükselecek :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Diziye bakamadım pek ama bugün yükleneceğim :A
4×3 (aslında 3 ve 4)
Uzun bir bölümdü
Bu bölüm George ve Jerry'nin, Jerry için gelen dizi teklifi ile alakalı geçti. Seinfeld'in doğuşunu izliyoruz gibi. Kramer'in kadının üzerine kusma sahnesi iyiydi.
Kramer ve Newman'ın sahneleri eğlenceliydi :A
Özellikle mahkemede Newman'ın çıldırma anı çok iyiydi :A
Elaine sadece bir kaç saniye göründü. O zamanlar meşgul olabilir. Baya bi bulunmadı çünkü.Elaine'nin sahnesi gereksizdi. Olmasada olurdu :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
happy julia louis dreyfus GIF by HULU

Sonunda geldi bu sahne :A
4×5 - 4×6
(4 yani 5. Bölüm, o uzun bölümden sonra)
4. sezon suana kadar hep birbiri ile bağlantılı geçti.
Meşhur dans sahnesi bu bölümdeydi, Elaine döndü nihayet.
Seinfeld'in saati ile alakalı bir bölümdü. Babasının sahneleride güzeldi. Yemek sahnesi güzeldi. Saat olayi açığa çıktı gibi :A

6. bölüm
Saat olayının devamı olan bölümdü. George dizi olayını biraz eline yüzüne bulaştırdı ve onu toparlamaya çalıştı. 13 bine razı olmayıp 8 bine mecbur kaldı :A
Kramer ve Elaine sahneleride iyiydi.
Jerry'nin restouranta konuştuğu kızın gülüşü Janice gibiydi :A
Jerry baya para kaybetti bu bölüm. Cüzdan detayına güldüm. İnsan gerçekten parayı öyle çaktırmadan vermemeli:A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
4×7 - 4×8 - 4× 9

4×7

garip gülüşlü kız bu bölüm vardı ve telesekreter detayı güzeldi :A George'un Susan ile ilişkisi baya baya devam ediyor :A uzun süre bu ikiliyi izlemeye devam edeceğiz gibi.
Kulübeye yolculukları ve yaşananlar iyidi. Kramer koca klübeyi yakti :F

4×8
George ve Susan'ın klübe yangınını anlatmaya çalışma sahnesi ve Kramer'in puro almak için konsolosa gittiği sahneler iyiydi. Onun haricinde normal bir bölümdü

4×9 Opera bölümü

Bölüm çok iyiydi :A Joe ve Elaine sahneleri güzeldi.

George'un kostümü güzeldi :A Kramer ve George'un bilet satma sahnesi iyiydi :A
Bu bölümün devamı vardır umarım ama öyle bir izlenim edinmedim. 'Devam edecek' yazısı belirmedi.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
4×7 - 4×8 - 4× 9

4×7

garip gülüşlü kız bu bölüm vardı ve telesekreter detayı güzeldi :A George'un Susan ile ilişkisi baya baya devam ediyor :A uzun süre bu ikiliyi izlemeye devam edeceğiz gibi.
Kulübeye yolculukları ve yaşananlar iyidi. Kramer koca klübeyi yakti :F

4×8
George ve Susan'ın klübe yangınını anlatmaya çalışma sahnesi ve Kramer'in puro almak için konsolosa gittiği sahneler iyiydi. Onun haricinde normal bir bölümdü

4×9 Opera bölümü

Bölüm çok iyiydi :A Joe ve Elaine sahneleri güzeldi.

George'un kostümü güzeldi :A Kramer ve George'un bilet satma sahnesi iyiydi :A
Bu bölümün devamı vardır umarım ama öyle bir izlenim edinmedim. 'Devam edecek' yazısı belirmedi.
4.sezon dediğim gibi çıta yükselmiş :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
8 ortalamaydi ama evet iyi bölümler :A özellikle bölümler icinde birbiri ile baglantili karmasik durumda oldugu sahneleri daha cok begeniyorum. Elaine - Joe, Jerry - Joe sahneleri gibi.
Çok çok beğeneceğin en az 3-4 bölüm var daha bu sezon :A

• Harika

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
4x1, 4x2 izledim @Dosi :A

Bir an olsun yüzümde gülme eksik olmadı :A Özellikle Kramer'in duş sahnesi ve arabadaki sohbetlerin birçoğu baya sesli güldürdü skljgskljg
Son sahnede seri katilin de bizimkiler yüzünden kaçmış olması detayı harikaydı :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
4x1, 4x2 izledim @Dosi :A

Bir an olsun yüzümde gülme eksik olmadı :A Özellikle Kramer'in duş sahnesi ve arabadaki sohbetlerin birçoğu baya sesli güldürdü skljgskljg
Son sahnede seri katilin de bizimkiler yüzünden kaçmış olması detayı harikaydı :A
Seri katil bahşiş konusunda da çok bonkör biriymiş. O detayıda atlamamak gerekir :A
Bu arada daha sana yazacaktım bu ara hiç Seinfeld bakmıyorsun, gece 1 bölüm izlemeler kaldı galiba diyecektim :A tekrar bakman için burda yorum yapıp senin iştahını kabartmak gerekiyormuş :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seri katil bahşiş konusunda da çok bonkör biriymiş. O detayıda atlamamak gerekir :A
Bu arada daha sana yazacaktım bu ara hiç Seinfeld bakmıyorsun, gece 1 bölüm izlemeler kaldı galiba diyecektim :A tekrar bakman için burda yorum yapıp senin iştahını kabartmak gerekiyormuş :A
Her gün 1 bölüm izlemek falan diziyi tüketmemi sağlar diye düşündüm sonrasından :A Böyle arada izleyince değeri çok daha iyi anlaşılıyor :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Her gün 1 bölüm izlemek falan diziyi tüketmemi sağlar diye düşündüm sonrasından :A Böyle arada izleyince değeri çok daha iyi anlaşılıyor :A
İşte bende bu yüzden sezonlar arası ara vereyim diyorum :A Bu aralar hızlı gitmeye başladım. Bayram öncesi 4. sezonu bitirip baya ara vereyim diyorum.

• Sinir Bozucu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İşte bende bu yüzden sezonlar arası ara vereyim diyorum :A Bu aralar hızlı gitmeye başladım. Bayram öncesi 4. sezonu bitirip baya ara vereyim diyorum.
Ya ilk bitirmede hızlı bitirebilirsin ben ikinci izleyişi için dedim :bağır::bağır:
Baya ara verme 1 hafta ara ver bence :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O şiiri attım say :A Böyle yaparak diziden soğuyorsun ama sen bilirsin...
Seinfeld gibi bir diziden soğurmu insan be :A hem çocukluğumda anısı var bu dizilerin hem de şu anki süreçte keyif alarak izliyorum. Ben normalde bu kadar uzun süreli dizileri baştan sona izlemem :A

• Güldürdün