Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
O bölüm çok ofansif bir bölümdü çoğu sitcomun cesaret edemeyeceği bir konu bana göre harika işlenmişti :A
8.7 puan falan veriyorsun işte beklediğin ayar için kaç alması lazım daha gayet iyi :A
Netflix'i beklersen soğursun.........
Yani, yılına göre cesur sayılabilir belki bilmiyorum. Güzel bölümdü de benim için kesinlikle efsane değildi, sıradan geldi. Dizinin en yüksek puanlı bölümünün böyle çıkması biraz şevkimi düşürdü. Friends'in en yüksek puanlı bölümü 5x14'de gülmekten karnıma ağrılar girmişti mesela. Gerçekten karnım ağrımıştı yani deyim olarak demiyorum. :A
Beklediğim ayar şuydu. Mesela Friends ile kıyaslarken Seinfeld'de efsane ama Friends daha iyi demeyi beklerken ilk 4 sezon itibariyle Seinfeld'de çok iyi ama net bir şekilde Friends daha iyi diyorum şu an. :A
Yok, soğumam. Çoğu dizide böyle aralar veriyorum zaten. Hem uzun süredir izlemediğim 2 dizi var, onları izlicem. Hem de Office'e başlıcam. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani, yılına göre cesur sayılabilir belki bilmiyorum. Güzel bölümdü de benim için kesinlikle efsane değildi, sıradan geldi. Dizinin en yüksek puanlı bölümünün böyle çıkması biraz şevkimi düşürdü. Friends'in en yüksek puanlı bölümü 5x14'de gülmekten karnıma ağrılar girmişti mesela. Gerçekten karnım ağrımıştı yani deyim olarak demiyorum. :A
Beklediğim ayar şuydu. Mesela Friends ile kıyaslarken Seinfeld'de efsane ama Friends daha iyi demeyi beklerken ilk 4 sezon itibariyle Seinfeld'de çok iyi ama net bir şekilde Friends daha iyi diyorum şu an. :A
Yok, soğumam. Çoğu dizide böyle aralar veriyorum zaten. Hem uzun süredir izlemediğim 2 dizi var, onları izlicem. Hem de Office'e başlıcam. :A
O bölüm beni epey güldürmüştü aslında ama kişisel bir şey tabii ki :A
Bakalım Friends'e başlarsam o bölümde yorumlarım çok güldüm mü diye artık :A
Ben de 2 sezon Friends izledim ama maalesef tam randıman alamadım belki sonraki sezonlarda olabilir ama kim bilir... Bu arada pp'deki olayın hiç olmaması.....

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
O bölüm beni epey güldürmüştü aslında ama kişisel bir şey tabii ki :A
Bakalım Friends'e başlarsam o bölümde yorumlarım çok güldüm mü diye artık :A
Ben de 2 sezon Friends izledim ama maalesef tam randıman alamadım belki sonraki sezonlarda olabilir ama kim bilir... Bu arada pp'deki olayın hiç olmaması.....
Nereden biliyorsun hiç olmadığını daha 2.sezonda değil misin? :D

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Kaç senedir bekliyorsun peki :A
2015'te başlamıştım işte, daha liseye bile başlamamıştım. Himym izlediğim dönem, bu dizinin adı kıyaslama olarak sıkça geçtiği için merak edip başlamıştım. Tekrar tekrar başa döndüm ama hiç son bölümleri izlemedim. Neyseki özel bölüm geliyor da artık izleyebilirim rahatça. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2015'te başlamıştım işte, daha liseye bile başlamamıştım. Himym izlediğim dönem, bu dizinin adı kıyaslama olarak sıkça geçtiği için merak edip başlamıştım. Tekrar tekrar başa döndüm ama hiç son bölümleri izlemedim. Neyseki özel bölüm geliyor da artık izleyebilirim rahatça. :A
Güzel sinir edersen Friends finaliyle gelirim karşına o zaman :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Julia Louis Dreyfus Dancing GIF

Erol Bulut hafta sonu giderse...

• Güldürdün