Sıradaki Etkinliğe Siz Karar Veriyorsunuz :)

öğle oldu vallaha
takılıyım dedim istemeden çocuğu üzdüm sanırım sorry
tanıyana kadar olur böyle şeyler normal :)
şimdi çocuğu üzdüm deyince yine senin durumun tehlikeye girdi gibi, artık seni bende kurtaramam :F
@The_Erinch arkadaşımız forumun en yaşlılarından biri olması lazım emektarlarından biri sanırım? benim mesajlarından anladığım kadarıyla :D

• Güldürdün
Reactions: ☾☆HollyDemon666
şimdi çocuğu üzdüm deyince yine senin durumun tehlikeye girdi gibi, artık seni bende kurtaramam :F
@The_Erinch arkadaşımız forumun en yaşlılarından biri olması lazım emektarlarından biri sanırım? benim mesajlarından anladığım kadarıyla :D
ben 82'liğim benden küçüktür diye düşünüyorum kardeşimin :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Şok olacak ne var yorumlarından olgun biri olduğu ortada zaten asıl şok senin onu çocuk sanmam ☺️
şöyle benden 1 yaş bile küçükse benim için çocuktur :D
doğru olgun olduğu çok belli buradaki bir çoğu olgun davranan insanlar
ve 18 yaşında olup da olgunca davranan çok tanıdığım var gerçekte de sanalda da :)

• İlginç
  • Harika
Reactions: Angelica and tekin
şöyle benden 1 yaş bile küçükse benim için çocuktur :D
doğru olgun olduğu çok belli buradaki bir çoğu olgun davranan insanlar
ve 18 yaşında olup da olgunca davranan çok tanıdığım var gerçekte de sanalda da :)
aynen mesela ben kendimi övmek gibi olmasın bu küçüçük yaşıma rağmen olğun bir insanım:F
------

Şok olacak ne var yorumlarından olgun biri olduğu ortada zaten asıl şok senin onu çocuk sanmam ☺️
dur tahmin edeyim yaşınızı angelica, taş çatlasa 25 ila 70 arası ya varsın ya yoksun :D

ben 82'liğim benden küçüktür diye düşünüyorum kardeşimin :D
Evet 1982 doğumluyum; yaşlarla takıntım yokdur...hatta eski üyeler bilir,doğum günü kutlama mesajımı genelde hep 26-27 diye açalar :A:A:A. @Zeyno @Angelica

Elbette yaşını göstermeyen çok üye var,belki dediği yaşda olmayan üyede vardır bunları bilemeyiz.

Özetle ; kızmadım yada bir negatif duurm yaratma düşüncem yok.. sadece siz ikiniz şaka maksadıylada olsa Diğerleri. diyerek ayrıştırma yaptığınız için açıklama yaptım.

Yoksa ikinizinde forumda olması,katılım yapması kıymetli .
Ne üyeler var hayalet gibi geziyor,etiket ettiğin halde kaale bile almıyor.

O yüzden ikinizde önemlisiniz forum için.
Keyifli ve katılımcılı forumlar diliyorum.
Sevgiyle Kalınız

yaşın kaç tekin ?
net olarak 92 doğumluyum yani aramızda 10 yıl var :D
------

Evet 1982 doğumluyum; yaşlarla takıntım yokdur...hatta eski üyeler bilir,doğum günü kutlama mesajımı genelde hep 26-27 diye açalar :A:A:A. @Zeyno @Angelica

Elbette yaşını göstermeyen çok üye var,belki dediği yaşda olmayan üyede vardır bunları bilemeyiz.

Özetle ; kızmadım yada bir negatif duurm yaratma düşüncem yok.. sadece siz ikiniz şaka maksadıylada olsa Diğerleri. diyerek ayrıştırma yaptığınız için açıklama yaptım.

Sevgiyle Kalınız
teşekürler harika yorumun için

• Aynen

Sevgiyle Kalınız
bende 1982 doğumluyum; benimde aynı şekilde yaş takıntım yoktur ben her zaman yaşımı ve memletimi doğru söylerim güvenlik için sanal dünya da hertür insan vardır zorbası vs vs ondan
sadece gerçek adımı söylemem sanalda elif adını kullanırım tanışma konumada yazmıştım

çok dikkatimi çekiyordu ben onu espiri, takılma amacıyla yazmıştım aslında anlarsınız diye tahmin etmiştim

sizin ayrıştırma yapmadınızı anlıyorum geldiğim ilk günden beri garip bulduğunuz birşeyde bile nazik kibar bir şekilde dile getirdiniz sordunuz onun için öğle bir insan olmadığınızı biliyorum

teşekkürler :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
bende 1982 doğumluyum; benimde aynı şekilde yaş takıntım yoktur ben her zaman yaşımı ve memletimi doğru söylerim güvenlik için sanal dünya da hertür insan vardır zorbası vs vs ondan
sadece gerçek adımı söylemem sanalda elif adını kullanırım tanışma konumada yazmıştım

çok dikkatimi çekiyordu ben onu espiri, takılma amacıyla yazmıştım aslında anlarsınız diye tahmin etmiştim

sizin ayrıştırma yapmadınızı anlıyorum geldiğim ilk günden beri garip bulduğunuz birşeyde bile nazik kibar bir şekilde dile getirdiniz sordunuz onun için öğle bir insan olmadığınızı biliyorum

teşekkürler :D
bak gördünmü işte hep böyle oluyor bana kafayı taktı bir kere @The_Erinch , :D bende kendisini övmüştüm mesajımda beni görmezden gelmiş, sen kimsin bu küçümen halinle beni övüyorsun diyor? ben anca yaşıtlarımın mesajını beğenirim diyor :A

• Güldürdün