Sıradaki Etkinliğe Siz Karar Veriyorsunuz :)

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060

1601835730322.png

Merhabalar;
Biraz dinlendikten sonra 5.Etkinliğim ile arayı açmadan hızlıca sahalara dönmeyi planlıyorum.
Ama bu sefer ETKİNLİĞE sizin karar vermenizi istedim.
1601835766343.png

Ankettde oy verip,yorumlarınızı bırakırsanız memnun olurum.

Ne yaparsak birlikte yapmak en iyisidir.

Şimdiden teşekkürler.

Keyifli Forumlar Diliyorum.

Erinç.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kaç çeşit çikolata olabilir ki :eek: :A

Net şekilde süper kahramanlar dedim, düşünmeden. Marvel çetesi olsun, fantastik oyun karakterleri olsun çeşit daha bol ve rekabet daha sağlam olur. Hulk, Thanos, Örümcek Adam... Superman, Batman... Witcher... Kratos... Çok fazla seçenek var.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060

Net şekilde süper kahramanlar dedim, düşünmeden. Marvel çetesi olsun, fantastik oyun karakterleri olsun çeşit daha bol ve rekabet daha sağlam olur. Hulk, Thanos, Örümcek Adam... Superman, Batman... Witcher... Kratos... Çok fazla seçenek var.

O kadar çok çikolata çeşidi var ki :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Sadece 20 tane ben buldum, belirlemek için konu açılsa 40 - 50 görebilir. :A Az ama güzel bir etkinlik olur.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060

Orada biraz ifade hatam var; Marka Bazında. Ozana danıştığımda reklam olarak sorun olmaz dediği için ;) ;)
Not: Ana Kaynak Senin Snickersın :D :D :D :D :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Aslında ifade olarak sende haklısın ama 4 seçenekten hangisi olmasınada karar veren gene sizlersiniz :bhr:
Hangisi olacağını siz seçin falan demen gerekirdi :A
Bu sadece senin karar verip bizim de ilk önce hangisi ile başlayacağımızı belirleyeceğimiz bir durum oluyor :D