Sıradaki Etkinliğe Siz Karar Veriyorsunuz :)

Diğerleri ne demek yahu? @tekin ve etiket halen edemediğim hollydemon666?
2020 de açmışsın konuyu haliyle bizim ismimiz spoilerda yok:D
spoiler etiketlediğin isimler ve diğerleri diye yazılmış

şu şekilde
SPOILER: Ve Diğerleri

hah işte ona bir göndermeydi sanırım, tabi senle bir alakası yok, biz forumda yoktuk etiketlenmemizde beklenemez zaten :D
------

bu arada @☾☆HollyDemon666 u kopyala yapıştır sağa çek yöntemiyle etiketlemek mümkün :F

2020 de açmışsın konuyu haliyle bizim ismimiz spoilerda yok:D
spoiler etiketlediğin isimler ve diğerleri diye yazılmış

şu şekilde
SPOILER: Ve Diğerleri

hah işte ona bir göndermeydi sanırım, tabi senle bir alakası yok, biz forumda yoktuk etiketlenmemizde beklenemez zaten :D
------

bu arada @☾☆HollyDemon666 u kopyala yapıştır sağa çek yöntemiyle etiketlemek mümkün :F
Öncelikle genel bir konu, herkes istediği fikri söylemekte Özgür.. Gelişigüzel etiket yaptım yoksa bu forumda adam ayıracak son insanlardanım... Keşke etiker ettiğim herkes etkinliğe katılsa.. O zaman 25 oy değil 55 oyları konuşurduk...

Öncelikle genel bir konu, herkes istediği fikri söylemekte Özgür.. Gelişigüzel etiket yaptım yoksa bu forumda adam ayıracak son insanlardanım... Keşke etiker ettiğim herkes etkinliğe katılsa.. O zaman 25 oy değil 55 oyları konuşurduk...
her cümleyi o kadar ince eleyip sık dokumayın alınacak bir konu yok ortada, arkadaşımız esprisine söylemişti bende esprisine katılım gösterdim. sizlik bir sorun yok yani :D