Süper Lig Tahmin Yarışması | Kicktipp - 7.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aşırı heyecanlı gidiyor gerçekten. Bir türlü anlık bile olsa 7. sıradan yükselemedik. :A

Bu arada @Felon sessiz sedasız gerilerden 7'de 7 yaparak geliyor. 1 hafta tahmin yapmamıştı sanırım, yoksa o da üst sıraları zorlardı. Fakat yol uzun, illa ileride bizlerin de unuttuğu maçlar olacak. Pes etmemek gerek. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Konya 1 tane atmasa, Beşiktaş kıl payı yenmese efsane olacaktım...

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Her zamanki gibi uydurma tahminlerim beni sonunculuktan kıpırdatmadı. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
@Felon 7'de 7 yaparak rekora koşuyor, iddaa oynasaydı zengin olmuştu bakalım kalan 2 maçı da doğru tahmin ederek bir ilke imza atacak mı full çekerek. :A

@MEnes de 7'de 6 yaparak çok iyi gitmiş aslında ama hepsinden 1 puan almış, taraf tahmini olarak çok başarılı olsa da skor stratejisi pek olmamış bu hafta. :A

@Dosi ise bugün yine 2 kere 3'lük atarak haftalık konumunu sağlama alarak takibi sürdümüş. @12.Adam'ın ise zaten eli kulağında o liderlik tahtını ele geçirmesi...
@Felon iddia oynasaydı kesin tersi olurdu.Sıkça başıma gelir de. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir zamanlar iddia kuponuna yazıp oynadım. Sonra bir akrabam için maçları ben söylerdim o oynardı.Artık oynamamaktadır.
Şu kalem neydi öyle ama uğurlu gelirdi zamanında, artık emekli olduk biz de... :A

hqdefault.jpg

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Şu kalem neydi öyle ama uğurlu gelirdi zamanında, artık emekli olduk biz de... :A

hqdefault.jpg
O da bir şey mi ben takvim gazetesinin cuma bültenini alıp önce toplam maç sayısını yazar.Sonra tahminler yapardım.Yüzdelik başarımı ölçmeye çalışırdım.Sabarsal, sıradışı bir durum anlayacağın. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
O da bir şey mi ben takvim gazetesinin cuma bültenini alıp önce toplam maç sayısını yazar.Sonra tahminler yapardım.Yüzdelik başarımı ölçmeye çalışırdım.Sabarsal, sıradışı bir durum anlayacağın. :A
Bu yarışma da tam aradığın kanmış o halde ama ısrarcı olmasak katılacağın yoktu buna rağmen.. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Felon 7'de 7 yaparak rekora koşuyor, iddaa oynasaydı zengin olmuştu bakalım kalan 2 maçı da doğru tahmin ederek bir ilke imza atacak mı full çekerek. :A

@MEnes de 7'de 6 yaparak çok iyi gitmiş aslında ama hepsinden 1 puan almış, taraf tahmini olarak çok başarılı olsa da skor stratejisi pek olmamış bu hafta. :A

@Dosi ise bugün yine 2 kere 3'lük atarak haftalık konumunu sağlama alarak takibi sürdümüş. @12.Adam'ın ise zaten eli kulağında o liderlik tahtını ele geçirmesi...
Ya hep zaten büyük takımlardan iyi puan kapıyorum :Z
Her hafta en az 10 puan alsam iyi olur :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Hiç sorma tüm maçları kazanacakları bilmişiz puan alamamışız... Aaah ah...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
7.hafta sonuçları belli oldu...

Haftaya 9 maçın 9'unda da doğru tahmin yaparak aşılması çok zor bir rekora imza atan ve tam 19 puan toplayıp bir hafta içerisinde şimdiye kadar alınmış en yüksek puanı almayı başaran @Felon damgasını vurdu.

9'de 8 yaparak yine çok iyi bir peformans ortaya koyan @hasanca ise liderlik koltuğunda 5 puan öne geçti.

Screenshot 2020-11-02 215451.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
7.hafta sonuçları belli oldu...

Haftaya 9 maçın 9'unda da doğru tahmin yaparak aşılması çok zor bir rekora imza atan ve tam 19 puan toplayıp bir hafta içerisinde şimdiye kadar alınmış en yüksek puanı almayı başaran @Felon damgasını vurdu.

9'de 8 yaparak yine çok iyi bir peformans ortaya koyan @hasanca ise liderlik koltuğunda 5 puan öne geçti.

Ekli dosyayı görüntüle 94588

Ben yerimi koruyup @12.Adam @MEnes ve @xdragxx ile biraz ara açıp @Tolstoyevski 'ye bir adım kaldı yetişmeye :Z
Yalnız ben böyle iyi gitmeyi beklemiyordum bu hafta :Z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...