Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 34.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hedefin niye benim ki? :A Zirveyi düşünmen lazım 1-0 bitse maç zirveyle aranda 10 değil 8 puan fark olacaktı..
Bu performans ile 1.lik artık hayal. İlk 3e etiket gelecek ve en büyük rakibim şuan sensin. Yerimi kaptırmamak için nekadar çırpınsam kâr.
5 haftada aldığım puanı nerdeyse 1 haftada alıyorsunuz :(
IMG_20210411_170541.jpg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
18'e gerek yok. Zirve 1 hafta 2-3 puan alsa senin alacağın 10-11 puan bile yeter :A
Ne güzel hep 7 ve üstü alırdım sonra hâl ortada ama çok fena moralim bozuldu.
Ben bir kere hep üstlerde olunca bir yük oldu ve oyüzden hep keşke başlarda kötü gitseydim dedim. Ozaman keyif alırdım. Şuan mod olarak enerji düşük

• Üzücü

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne güzel hep 7 ve üstü alırdım sonra hâl ortada ama çok fena moralim bozuldu.
Ben bir kere hep üstlerde olunca bir yük oldu ve oyüzden hep keşke başlarda kötü gitseydim dedim. Ozaman keyif alırdım. Şuan mod olarak enerji düşük
Analiz yap az :A
Son 2-3 maçlarına bak takımların :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Analiz yap az :A
Son 2-3 maçlarına bak takımların :A
Geçti artık.
Sadece son maçta skor değişikliği yaptım. Bakalım pişman olacakmıyım (Alanya Maçı)

Ben geçen hafta sinirlenip tüm kalan haftalarda tahminleri fırlattım.
Beşiktaş en fazla gol atan takım ve şampiyon olan takım olması durumunda bonus puanlardan kimse yararlanamayacak. Çünkü kimse Beşiktaş'ı hesap etmemiş.
Şükür.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski Alanyaspor'a yazdigim beraberlik skoru yine senin aklina uyup son anda degistirmistim bugün :eek:
------

------

Alanya bir gol atsa 2 puan alacagim ya lütfen olsun
Ama üst sıraların hepsi de Alanya demiş 😱

Daha da kötüsü, Fener maçı da berabere bitse bugünkü tüm maçlar beraberlik olur. Ve 2 maç da 0-0 bittğine göre tüm maçları 0-0 oynayan biri 9 puan almış olurdu 😱 Şu an ise 8 :S Çok fena haşlayacaksın beni kaçacak yer arayayım bittim :A 🤯

• Olmamış

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ama üst sıraların hepsi de Alanya demiş 😱

Daha da kötüsü, Fener maçı da berabere bitse bugünkü tüm maçlar beraberlik olur. Ve 2 maç da 0-0 bittğine göre tüm maçları 0-0 oynayan biri 9 puan almış olurdu 😱 Şu an ise 8 :S Çok fena haşlayacaksın beni kaçacak yer arayayım bittim :A 🤯
su 2 takim 1er gol atsa 4 puan arti bir 5 ile zararda olsamda yinede fena olmayacak bir skor ama resmen benim bir sürü puanimi yedin. Hele Alanya böyle biterse artik hic bir zaman senin söylediklerini dikkate almayacagim

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
su 2 takim 1er gol atsa 4 puan arti bir 5 ile zararda olsamda yinede fena olmayacak bir skor ama resmen benim bir sürü puanimi yedin. Hele Alanya böyle biterse artik hic bir zaman senin söylediklerini dikkate almayacagim
Bak beni haşlyordun ama ne oldu demin, aşk olsun :bhr: 😏

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bak dedim dedim inanmadın ne oldu, ikisi de geldi FB de 3 oldu bir de beni haşladın o kadar aşk olsun şimdi gönül alma sırası sende :ozur::T:😏
Hayır hiçte bile. Hepsine 0-0 desem 7 puan ama böyle 5 puan aldım sadece :A ama son maç için değiştirmem iyi oldu. 2-0 da yazabilirdim. Bu harika oldu ve @xdragxx e azıcık farkı açtım :Z

O değilde averajda artık @12.Adam beni geçti :A burun farkla :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...