Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 25.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ufak bir hesaplama yaptım, @Dosi şu 3 maça skor bahsi oynamış olsa maç başı 20 orandan 8000 oran civarı ediyor, yani 10 liraya 80.000 lira gibi korkunç bir oranda para kazanırdı. :A
Belki de oynadı ve şu an paraları yemeye başladı baksana sesi soluğu çıkmıyor. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Belki de oynadı ve şu an paraları yemeye başladı baksana sesi soluğu çıkmıyor. :A
Cidden yapmış olabilir, beklerim @Dosi den şu an evi beyaz eşyalarla donatıyordur yeniliyordur 100 lira atmış olsa 800.000 lira, korkunç... Ki Avrupa'da daha da yüksek oranlar ve yasal, milyonluk bile olmuş olabilir şimdiden. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi hepimizi yok etti... :eek: :eek: :eek: :eek:

Ekran görüntüsü 2021-02-13 205532.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
şu mesaja kahkaha attım :A
paraları anında FB hesabına yatırdım. Yemem iddia parasını :A
o değilde ben bu skorları yazarken bir önceki haftanın skorlarına bakıp yaptım ama meğerse geçen hafta değil kendi tahminlerime bakarak yapmısım. GS.FB maçında jeton düstü ama baya şans benden yana olmuş. Merak etmeyin yine kötü giderim gerilere düserim. Okadar puan aldık, en yakın rakibe fark attık ama yine aynı puandayız toplamda :A
bugünün büyüsü yarina biter. Keske tüm maclar bugün olsaydi :A
Cidden yapmış olabilir, beklerim @Dosi den şu an evi beyaz eşyalarla donatıyordur yeniliyordur 100 lira atmış olsa 800.000 lira, korkunç... Ki Avrupa'da daha da yüksek oranlar ve yasal, milyonluk bile olmuş olabilir şimdiden. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi madem böyle güçlerin vardı da Fenerbahçe - Galatasaray maçında neredeydin? :A
bak son 2 hafta hastane olaylari vardi ve enerjim acayip düsüktü cok kosusturdum diye ve burda bile söz etmistim enerjim yok diye. Skor yazdigim gün artik yogunlugun gectigi kafamin rahat oldugu bir güne denk gelmisti :A bekliyordum böyle birsey ama 1 günde degil :A hepinizin gözü degdi. bu hafta böyle kapanir artik :A yarina puan gelmez

• Güldürdün
Reactions: bazinga
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...