Proje Albümü Etkinliği 🎵🎶 - Genel Yorum Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben oylama oranı olarak dedim ve bir müzik kısmı için iyi oran. Erkek oyuncular zaman harcama gerektirmiyordu ve haliyle hemen şip şak oylama. Bunda ise dinliyorsun :A

Hafta sonu dersmi var :eek: yarınada vakit var.
Ozaman 20 kişi rahat oldu :Z
Bir de albüm içi olduğu için öyle tüm şarkılar herkese hitap etmeyebiliyor, haliyle buna rağmen fazlasıyla iyi bir katılım bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir de albüm içi olduğu için öyle tüm şarkılar herkese hitap etmeyebiliyor, haliyle buna rağmen fazlasıyla iyi bir katılım bence. :A
Bence diğer albümler bu kadar ilgi görmez. Bu en popüleri ve bilindik şarkılar. Bazıları dinlemeden sevdiği şarkılara oy vermiş olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bence diğer albümler bu kadar ilgi görmez. Bu en popüleri ve bilindik şarkılar. Bazıları dinlemeden sevdiği şarkılara oy vermiş olabilir :A
Planlama nasıl olacak peki ayrıca yılbaşından önce mi biter seneye mi sarkar yoksa :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Planlama nasıl olacak peki ayrıca yılbaşından önce mi biter seneye mi sarkar yoksa :A
Şimdilik ilk 2 tur günde bir grup olarak gidecek. Diğerlerini düşünmedim henüz :A
Dur vesilen ile kısaca yazayım ve kaydeteyim.

Pazartesi - 4. Grup
Salı - 5. Grup
Çarşamba 6. Grup
Perşembe 7. Grup
Cuma 8. Grup ve orda 4 şarkı var.
Pazartesi 2. Tura geçeriz (6 grup olacak galiba daha hesap etmedim ve eşitlik durumundaki sayılarada bakıyor)
3. Tur 21 Aralık'ta olur ve orda sayılar azalır ve galiba Ocak ayını bulur gibi :A ben haftaya tam plan proje yapayım. Bilirsin, sistemli gitmeyi seviyorum :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şimdilik ilk 2 tur günde bir grup olarak gidecek. Diğerlerini düşünmedim henüz :A

Pazartesi - 4. Grup
Salı - 5. Grup
Çarşamba 6. Grup
Perşembe 7. Grup
Pazartesi 2. Tura geçeriz (6 grup olacak galiba daha hesap etmedim ve eşitlik durumundaki sayılarada bakıyor)
3. Tur 21 Aralık'ta olur ve orda sayılar azalır ve galiba Ocak ayını bulur gibi :A ben haftaya tam plan proje yapayım. Bilirsin, sistemli gitmeyi seviyorum :A
Her gün bir grup şeklinde bence de güzel ve en önemlisi rahat gözüküyor, göz korkutucu olmaz böylelikle tabi benim için değişen bir şey yok, hepsini silip süpürüyorum biliyorsun... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her gün bir grup şeklinde bence de güzel ve en önemlisi rahat gözüküyor, göz korkutucu olmaz böylelikle tabi benim için değişen bir şey yok, hepsini silip süpürüyorum biliyorsun... :A
Bilmezmiyim...
ismail-abi-gif-14.gif
Bende fazla yorulmam :A
En Özlenen Dizi'de böyle yapmam ama ortaya karışık birşeyler ayarlarım :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Şimdilik 19 kişi oylamış, bence oldukça iyi bir oran.
İlgi gördü diyebilirmiyiz? :A
Bu etkinlik için hedefim 20 kişi olsun :A
@Tolstoyevski galiba oylamıştı. 20. kişi @MEnes olur ve umarım daha oylayanlar olur. Vaktimiz bol daha :A
Şaşırtıcı cidden tebrikler. :A İlk turlar ne zamana kadar sürecek. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şimdilik 19 kişi oylamış, bence oldukça iyi bir oran.
İlgi gördü diyebilirmiyiz? :A
Bu etkinlik için hedefim 20 kişi olsun :A
@Tolstoyevski galiba oylamıştı. 20. kişi @MEnes olur ve umarım daha oylayanlar olur. Vaktimiz bol daha :A
Vaktimiz varsa benim oylamamı pek beklememeliyiz öyle değil mi... :A

• Sinir Bozucu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şaşırtıcı cidden tebrikler. :A İlk turlar ne zamana kadar sürecek. :A
Cevabı burda 👇:A

Pazartesi - 4. Grup
Salı - 5. Grup
Çarşamba 6. Grup
Perşembe 7. Grup
Vaktimiz varsa benim oylamamı pek beklememeliyiz öyle değil mi... :A
Her gün 1 grup gidebilirdin 😡 dün vakit boldu, bugün vakit daraldı. 6 Aralık oldu nede olsa :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and MEnes

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben oylama oranı olarak dedim ve bir müzik kısmı için iyi oran. Erkek oyuncular zaman harcama gerektirmiyordu ve haliyle hemen şip şak oylama. Bunda ise dinliyorsun :A

Hafta sonu dersmi var :eek: yarınada vakit var.
Ozaman 20 kişi rahat oldu :Z
Kurstan dolayı var akşam.

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Cevabı burda 👇:A

Her gün 1 grup gidebilirdin 😡 dün vakit boldu, bugün vakit daraldı. 6 Aralık oldu nede olsa :A
Dün dediğin Cumarteesi için dedin sanırım... :A 3 film ve 2 maç izledim dün. Bugün yani Pazar için de 4 film izleme planım var... Nasıl vakit boldu diyebiliriz ki buna... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
.
Dün dediğin Cumarteesi için dedin sanırım... :A 3 film ve 2 maç izledim dün. Bugün yani Pazar için de 4 film izleme planım var... Nasıl vakit boldu diyebiliriz ki buna... :A
Umarım Kill Bill 2 bunların arasındadır :A
Baktımda 8 Aralık akşamına kadar geçerli ve ben bu kez hatırlatma yapmayı düşünmüyorum ama 4. Grup Pazartesi gelecek. Onun etiketi ile bakarsan olur :A
Haftaya günde 1 grup açılacak :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Niye her gün bir grup şeklinde gitme kararı aldın ki? :A
bazinga dur yavaş hepsini nasıl dinleyeceğiz dedi :A bende herzaman halkın sesine kulak vermişimdir ve bu şekilde tadına vararak devam etmesini uygun gördüm :A üşengeç kişiler çok olduğu için 4 günlük oylama süresi uygun geldi :A 2. Tur 3 güne indiririz. Sonrası daha sık konular açılır :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
.

Umarım Kill Bill 2 bunların arasındadır :A
Baktımda 8 Aralık akşamına kadar geçerli ve ben bu kez hatırlatma yapmayı düşünmüyorum ama 4. Grup Pazartesi gelecek. Onun etiketi ile bakarsan olur :A
Haftaya günde 1 grup açılacak :A
8 film eksiğim varmış. 10 Aralık'a 4 gün kaldı... :A Yarın 4 film çözersem 4 film daha kalmış olacak... Kill Bill de ekstra tabi bu kısımda... 4 günde 9 film izlemek de büyük bir görev gibi... Bakalım, kısmet... :A

Ben bu etkinliği çok az inceledim ve grup mrup hiç bir şeye bakmadım şu aşamada... :A Ne yapacağımı bilmiyorum, yani şuan anlattıklarını pek ilgiyle takip edemiyorum... :A Sadece şarkı dinleyip puanlayacağım sanırım, neyse bakarız... :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
8 film eksiğim varmış. 10 Aralık'a 4 gün kaldı... :A Yarın 4 film çözersem 4 film daha kalmış olacak... Kill Bill de ekstra tabi bu kısımda... 4 günde 9 film izlemek de büyük bir görev gibi... Bakalım, kısmet... :A

Ben bu etkinliği çok az inceledim ve grup mrup hiç bir şeye bakmadım şu aşamada... :A Ne yapacağımı bilmiyorum, yani şuan anlattıklarını pek ilgiyle takip edemiyorum... :A Sadece şarkı dinleyip puanlayacağım sanırım, neyse bakarız... :A
Bu 3 grubu es geçebilirsin. Üst tura çıkacak isimler kesinleşmiş Zaten. Vaktini diğer gruplar için harcarsın. Ben sana haber ederim 😊
10 Aralık'ta ne var? Film etkinliği 15 Aralığa kadardı galiba (b) emin değilim
Bill Kill 2'yi yorumlayacak 3. kişi çıkmadı diye listeye alınmazsa ben bırakırım film etkinliğini :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes