Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
görümcek etiketten ne anlar kafasına oklavayı vur anca öyle gelir konuya
yoğundur diye fazla etiket yapmıyorum dünden beri. Bu aralar forum hareketli ve bir sürede yoktu ama tabi benim konuma sadece sahne paylasmak icin ugradiği için biraz alinganlik yapıyor olabilirim
alışırım zamanla

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
yoğundur diye fazla etiket yapmıyorum dünden beri. Bu aralar forum hareketli ve bir sürede yoktu ama tabi benim konuma sadece sahne paylasmak icin ugradiği için biraz alinganlik yapıyor olabilirim
alışırım zamanla
Konuşacak bir ortam oluşunca geliyorum mesela dün konuşmuştuk hatırlarsan..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
yine harikaydı enfestoydu

oyun sonunu sevdim en azından sonu varmış onu öğrendik

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060
noel kahn 'ı mı diyorsun?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
oyun mekanızması çok iyi ydi alison emily olsun artık holden tuhaf birden geldi ama A.D. o olamaz.
Diziye heyecan getirdi o oyun mekanizması aynen, finale kadar bu şekilde gider... Alison&Emily'i desteklemiyorum öbür kızın adı neydi onla olması daha iyi bence. Holden değildir ya çok basit kaçar...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060
Diziye heyecan getirdi o oyun mekanizması aynen, finale kadar bu şekilde gider... Alison&Emily'i desteklemiyorum öbür kızın adı neydi onla olması daha iyi bence. Holden değildir ya çok basit kaçar...
paige domuz kız o da olamaz olmamalı çok basite kaçar.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
aptal sarışın diyolla kıza ama
Asıl aptal o Alison kızın yatmadığı sürtmediği kalmadı hala Emily'nin kafasını bulandırıyor. .ss

Kırsalardı ileriki ödülleri de bulurlardı herhalde zarfları gelip kendi sokacak hali yok, muhakkak kutunun içindedir.

paige domuz kız o da olamaz olmamalı çok basite kaçar.
Paige biraz içine kapanık ama seviyor, psikopatta olsa seviyor bak Alison'un ne yaptığı belli değil.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060
bazı hayranlar A.D. de CECE DRAKE diyor ? ters köşe mi acaba? sanmasam da

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
bazı hayranlar A.D. de CECE DRAKE diyor ? ters köşe mi acaba? sanmasam da
Yok A.D. başka biri çünkü daha önceki sezon finallerinde bunun ipuçları vardı Cece'nin yanında olan başka maskeli biri daha vardı kesinlikle başka birisi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060
Yok A.D. başka biri çünkü daha önceki sezon finallerinde bunun ipuçları vardı Cece'nin yanında olan başka maskeli biri daha vardı kesinlikle başka birisi.
bence de kesinlikle evet vardı ama yardımcıları mı yoksa esas kiişiler miydi onlar göreceğiz

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
7x11. Bölüm

bizim kızlar özgürce sap öldürebilirler soruşturma yapanda yok nasıl olsa?
spoşun babası iyiki çinli bir sevgili yapmamış kendisine? öyle bir durum olsa tüm çinli kadınları sevgilisi zannedip hamile bırakabilirdi? hele ikizleri hiç affetmiyor adam ? birde işin ilginç tarafı bir insanın her attığımı gol olur ? ne şans varmış adamda
spoşun anası olanları bir bir anlattı kızına '' kızım anan ben değilim baban bir gün restorantda mary i jessica sanıp şapıvermiş ondan pırtlamışsın ''
bu adam jessica ya da oğlan doğurtturmuştu şeyini kime atsa o 9 ay sonra yavruluyor
noel kahn denen dallamayı baltayla uçurmuşlardı sonra bizimkiler polise ne anlatmış olabilirki? nasıl suçsuz olduklarını ispat ettiler acaba ? kızların polisleri ikna etme şekilleriyle ilgili çeşitli fikirler aklıma geliyorda! yani olmaz ama bizim kızlar yapmaz öyle ırspılıklar? kafamdan atmam lazım böyle kötü fikirleri
alison , paige ve emily arasındaki fantazik ilişkilere hiç dokunmayalım aslında üçlü takılsalar bence harika bir trio oluştururlar

yine harikaydı enfestoydu

oyun sonunu sevdim en azından sonu varmış onu öğrendik
Evet pis Noel'i diyorum. .ss

Hanna içlerinden en akıllısı kutuyu kırmayı ben de düşünmüştüm.

oyun kutusunda ne var ne yok hiç umrumda değil ben A.D nin kim olacağıyla ilgilenmiyorum artık yeterki bizim dörtlüden(hannoş, spoş, aria, emily) biri çıkmasın

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Aynısını ben de yazmıştım adamı öldürdüler ne soruşturma oldu ne de suçluluk duygusu, o kısmı fena sıvamışlar.. Alison'u sen al Paige&Emily olsunlar.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Aynısını ben de yazmıştım adamı öldürdüler ne soruşturma oldu ne de suçluluk duygusu, o kısmı fena sıvamışlar.. Alison'u sen al Paige&Emily olsunlar.
hep yerli dizilerde mantık hatası olacak değil ya birazda yabancılar sıvasın

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
PLL'de bu çok oluyor mesela bir defasında -A kızların annelerini evin deposuna kapamıştı sonra ne oldu nasıl çıktılar bilmiyoruz.
hannoşun annesi o sahneden sonra kayboldu sanırım sapıkta işini biliyor diğerlerini bırakmış hannoşun annesini orda kendisine ayırmış fantazi yapıyor kadınla