Poyraz Karayel - 82. Bölüm (Veda) Yorumları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
peki bu diziyle ne alakasi var :)

Yok ben biyokimya okuyorum bu aralar :(
Ya senarist baya baya bu kitaplardan aldı yürüdü, zaten başından beri tüm olaylar aynı gidiyor hemen hemen , sadece belirgin olaylar aynı işte :)

Doktorluk tabi :) biyokimya iyidir :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Ben ağzınızın payını verirdim :F neyse hadi yasını tut :)
Sorun yas tutma değil mesajların mantıksız olması. Poyraz'ı en başından izlemeyenler için bu son anlamsız gelebilir ama bu da laf etmeni gerektirmiyor. Sert çıktıysam üzgünüm ama haksız olduğumu da sanmıyorum. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
O kadar vurucu ve üzücü bir final oldu ki yorum yapmaya mecalimiz kalmadı. Ancak ben hem Ethem Özışık'ın, hemde ekibin daha iyi bir final bölümü çekebileceklerini düşünüyorum. Kanal D'nin acele bir şekilde final kararı almasının etkisi var böyle vurucu bir final olmasında. Detaylı yorumumu bende yarın yapacağım...

Bu arada final yapan bir dizinin, final bölümü konusunda Kırgın Çiçekler konuşman doğru mu sence? Sanırım komik olduğunu düşünüyorsun ama değilsin ve bunu buradaki herkes söylemiş. Hala ısrar ediyorsun komik olmayan ama komik olduğunu sandığın mesajlarını yazmakta. @denizz19
Çok abarttınız bence bu durumu :) Ayrıca Kırgın Çiçekler lafını ben açmadım Batuhan söyledi. Hayır komik olduğumu düşünmüyorum ama sen şu hareketinle aşırı itici görünüyorsun. :)

Sorun yas tutma değil mesajların mantıksız olması. Poyraz'ı en başından izlemeyenler için bu son anlamsız gelebilir ama bu da laf etmeni gerektirmiyor. Sert çıktıysam üzgünüm ama haksız olduğumu da sanmıyorum. :)
Tamam kes be nasıl abarttınız iki takılalım dedik bi öldürmediğiniz kaldı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok abarttınız bence bu durumu :) Ayrıca Kırgın Çiçekler lafını ben açmadım Batuhan söyledi. Hayır komik olduğumu düşünmüyorum ama sen şu hareketinle aşırı itici görünüyorsun. :)

Hakaret içeren bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum. Batuhan söylediyse tek bir mesaj yazar, cevabını verirsin olur biter bana göre. Sen uzattıkça uzattın ve açıkçası bizleri hiç güldürmeyen mesajlar yazdın. Diziyi izlememiş olabilirsin, beğenmemiş olabilirsin ama saygı duymak zorundasın diziyi izleyenlere.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hakaret içeren bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum. Batuhan söylediyse tek bir mesaj yazar, cevabını verirsin olur biter bana göre. Sen uzattıkça uzattın ve açıkçası bizleri hiç güldürmeyen mesajlar yazdın. Diziyi izlememiş olabilirsin, beğenmemiş olabilirsin ama saygı duymak zorundasın diziyi izleyenlere.
Ben Zaten burada sevdiğim bir iki kişiye takılma amaçlı bulundum. Ben her diziyi izleyene saygım vardır zaten amacım onları kızdırmaktı ama hiç beklemediğim senden tepki yedik iyi mi :) ben sana hakaret mesajı yazdın da demedim ki zaten sadece söyleyiş tarzın şaşırttı beni. Neyse fazla uzatmak istemiyorum :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Ethem Özışık küfürler sayesinde TT'ye girmiş. :A

Screenshot_7.png

Kanal D'nin ilk bölümü yayınlaması ilk başta güzel bir sürpriz gibi gelmişti ama sonra bundan bile prim sağlamaya çalıştığını fark ettim. Fragmanı Bip'e yüklemeler ve bu derken finalden mali çıkar elde etmeye uğraştığı iyice ortaya çıktı. Kaldı ki bu psikoloji ile ilk bölümü izleyen çıkar mı emin değilim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Bu diziden sonra inşallah Çarşamba günlerin lanetlenir Kanal D.

Şimdi Sefer ve Sema'yı da görücez biz yine dimi :T

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben Zaten burada sevdiğim bir iki kişiye takılma amaçlı bulundum. Ben her diziyi izleyene saygım vardır zaten amacım onları kızdırmaktı ama hiç beklemediğim senden tepki yedik iyi mi :) ben sana hakaret mesajı yazdın da demedim ki zaten sadece söyleyiş tarzın şaşırttı beni. Neyse fazla uzatmak istemiyorum :)

Senin yapmış olduğunun yalnızca 'takılmak' olduğunu düşünmüyorum, kusura bakma. Diziyi başından beri izleyenlerden daha çok mesajın bulunuyor konuda. Onun dışında amacın sadece belli kişileri kızdırmaksa bunun için özel mesaj var. Oradan yapabilirsin...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Ben izlemeye dayanamam daha. Kapatıyorum artık. Yeter bu akşam çektiklerimiz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bu bölümden başlayıp 81'e kadar izlerim daha sonra da minibüs'e bindikleri sahnede su döküp SON yazısını yapıştırırım. Herhalde o zamana kadar bu final unutulur :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin yapmış olduğunun yalnızca 'takılmak' olduğunu düşünmüyorum, kusura bakma. Diziyi başından beri izleyenlerden daha çok mesajın bulunuyor konuda. Onun dışında amacın sadece belli kişileri kızdırmaksa bunun için özel mesaj var. Oradan yapabilirsin...
Dizi yorum konusu açılmışsa her türlü yorumu istediğim yerde yapabilirim bu hakkı bırakta ben kendim kullanayım. :) Ayrıca seninle doğru dürüst muhabbetim bile yok yani senden tavsiye almam için önce aramızda bir münasebet olmalı. Benim belli bir çevrem var burada @batuhankaralar @xemrexxx @Aserat @Bully bu 4 kişi burada olduğu sürece ben onlarla dalga geçerim kimse de engelleyemez. Ayrıca Kırgın Çiçekler mevzusunu Zaten ben açmadım kaldı ki Kırgın Çiçeklere de saydığım kişiler her hafta eleştirel yorum yapıyor Ve biz eğlenerek birbirimize takılıyoruz zaten. Bana bu açıklamaları yaptırdığınız İçin gerçekten teşekkür ederim.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Yarına unutulacak şeyler için tatsızlık çıkmasın lütfen. Ben Deniz'in o mesajları hangi maksatla attığını biliyorum sorun yok bekleme yapma devam :D @Sherlock @denizz19

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizi yorum konusu açılmışsa her türlü yorumu istediğim yerde yapabilirim bu hakkı bırakta ben kendim kullanayım. :) Ayrıca seninle doğru dürüst muhabbetim bile yok yani senden tavsiye almam için önce aramızda bir münasebet olmalı. Benim belli bir çevrem var burada @batuhankaralar @xemrexxx @Aserat @Bully bu 4 kişi burada olduğu sürece ben onlarla dalga geçerim kimse de engelleyemez. Ayrıca Kırgın Çiçekler mevzusunu Zaten ben açmadım kaldı ki Kırgın Çiçeklere de saydığım kişiler her hafta eleştirel yorum yapıyor Ve biz eğlenerek birbirimize takılıyoruz zaten. Bana bu açıklamaları yaptırdığınız İçin gerçekten teşekkür ederim.
Ay ben forum yarışmaları yüzünden son 3-4 bölüme bakamamıştım tamamlayacam inşallah finalle birlikte :A

İyi olmuş sana :A