Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bilgisayarı sağlamlaştırmak daha akıl karı bir iş gibi geliyor bana :A Normalde oyun konsolları pclere göre ucuz olur bizde maşallah pcleri geçti :A

Ben masaüstü bilgisayar sevmiyorum ya, laptop var bende. O yüzden o dediğin şey zor oluyor bir hayli. :A Ben konsolcuyum oyun konusunda. :A Girme o konuya girme, egonomimiz müthiş. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben masaüstü bilgisayar sevmiyorum ya, laptop var bende. O yüzden o dediğin şey zor oluyor bir hayli. :A Ben konsolcuyum oyun konusunda. :A Girme o konuya girme, egonomimiz müthiş. :A
Ben de öyleyim çünkü bizim gibi tembelci heriflerden bu beklenir, uzat ayağını bas düğmeye tak diye oyna hiç kasar mı kaldırır mı stresi olmadan. :A Ama @MEnes gibi Netflix kültüründen uzak adamlar oyun konusunda bile tembelliğe gelemiyorlar, misyonlarına ve vizyonlarına ters...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben de öyleyim çünkü bizim gibi tembelci heriflerden bu beklenir, uzat ayağını bas düğmeye tak diye oyna hiç kasar mı kaldırır mı stresi olmadan. :A Ama @MEnes gibi Netflix kültüründen uzak adamlar oyun konusunda bile tembelliğe gelemiyorlar, misyonlarına ve vizyonlarına ters...

Oyun konusunda konsol bir numaradır ya, o rahatlık dururken PC falan aman diyeyim. :A Biz de TORKU sevdalısıyız ama bu adamlar kadar değil... Bunlar kafayı yemişler TORKU için. :A (İnşallah birisi buraya benim internet kullanım görsellerinden birini salmaz. :A)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oyun konusunda konsol bir numaradır ya, o rahatlık dururken PC falan aman diyeyim. :A Biz de TORKU sevdalısıyız ama bu adamlar kadar değil... Bunlar kafayı yemişler TORKU için. :A (İnşallah birisi buraya benim internet kullanım görsellerinden birini salmaz. :A)
Bunu gördüm ve salmaya geldim :A @MEnes @Araf @Tolstoyevski @Maskeli Fedai

96O4JD.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben ve tembellik... Hele mevzu TORKU olunca... Dediğin gibi imkansız bir durum... :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Last of Us 2'den daha oynamadan feci soğudum ve korktuğum başıma geldi sanırım, çok büyük hayal kırıklığı olacak gibi duruyor. Metacritik filan paralı puan siteleri bunlar, parayla reklamla incelemeler yaptırıyorlar. Esas yorum kullanıcı yorumlarıdır ve tıpkı GoT'un finali gibi puanlarla ve hayal kırıklıklarıyla dolu ortam...

Zaten çok spoiler yedim ama öyle ki pişman olmadım yediğime, oyunu oynarken öğrensem çok daha büyük hayal kırıklığı olurdu... Büyük ihtimalle kutulu takas olayına bile girmem gibi. Belki 100 TL'nin altına düşerse 2021'de, o da ilk oyunun hatrına...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Sherlock malum sahne ve malum spoiler hakkında ne düşünüyorsun, kesin sen de maruz kalmışsındır spoilere. :A

Bu arada oyunun Netflix dizi-filmi tadına evrildiği söyleniyor LBGT unsurları yüzünden. The LBGT Of Us olmuş diyorlar. Eğer öyleyse gerçekten böylesine efsanevi bir oyunun devamının bu hallere düşmesi acı verecek...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock malum sahne ve malum spoiler hakkında ne düşünüyorsun, kesin sen de maruz kalmışsındır spoilere. :A

Bu arada oyunun Netflix dizi-filmi tadına evrildiği söyleniyor LBGT unsurları yüzünden. The LBGT Of Us olmuş diyorlar. Eğer öyleyse gerçekten böylesine efsanevi bir oyunun devamının bu hallere düşmesi acı verecek...

Oyundan herhangi bir sahne izlemedim veya görmedim ama çok büyük bir spoiler yedim ama acaba sen de o spoilerdan mı bahsediyorsun, işte onu bilmediğim için detay vermeyeyim şimdiden. :A

LGBT unsurlarını bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla yüksek inceleme puanları bir miktar fasa fiso çıkmış, birçok oyun inceleyicisi ve yayıncının da sert eleştiriler getirdiğini gördüm oyuna o yüzden benim de beklentim düştü açıkçası. Ancak bir yandan da "gerçekten bu kadar kötü mü?" diye merak ettim ve oynamak istiyorum. Tabii fiyatını göz önüne alırsak, yakın zamanda zor gözüküyor. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oyundan herhangi bir sahne izlemedim veya görmedim ama çok büyük bir spoiler yedim ama acaba sen de o spoilerdan mı bahsediyorsun, işte onu bilmediğim için detay vermeyeyim şimdiden. :A

LGBT unsurlarını bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla yüksek inceleme puanları bir miktar fasa fiso çıkmış, birçok oyun inceleyicisi ve yayıncının da sert eleştiriler getirdiğini gördüm oyuna o yüzden benim de beklentim düştü açıkçası. Ancak bir yandan da "gerçekten bu kadar kötü mü?" diye merak ettim ve oynamak istiyorum. Tabii fiyatını göz önüne alırsak, yakın zamanda zor gözüküyor. :A
O spoiler sahnesini açıp izledim bile, o derece beklentim düşük olduğu için benim gibi spoiler takıntısı biri için bile problem olmadı. :A Zaten spoiler olmasın ama oyunun başlarında bir sahneymiş, yani oyunun kaderini etkileyen ve ters köşe yaratacak bir olay değil. Ama tabi ki büyük hayal kırıklığı ve sinir bozucu bir olay, oyundan soğumak ve o malum karakterden nefret etmek için bir sebep. Ki o malum karakteri baya saatlerce oynamak zorunda kalacakmışız, o bile başlı başına birkaç puan kırmalık bir olay ama hele oynayalım aylar sonra, o zaman daha doğru yorum yapılmış olur. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne varsa eskilerde var utkucum, yaşayabilseydin anlardın :=) :=) :=) benim ilk masa üstü bilgisayarımın hafızası 1 gb dı artık sen düşün, nerelerden nerelere geldik... Ahhh @Forumdash dede burada olsaydı keşke.
Atari dönemine biz de yetiştik abi o kadar da küçük değiliz de her şeyin bir zamanı var ya :D O zaman için iyi geliyordu o oyunlar ama artık oynayamam onları şu gelinen noktada :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kendi maçının yayını yapsan da 2k20 yi beklesem. :A
Fiber yere taşınmadığımız ya da fiber gelmediği sürece çok zor keşke olsa ama 1 dakikalık videoyu bile yarım saate yakın yüklerken net durma noktasına geliyor neredeyse. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam