xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
FM-2.png

Büyük hoca Ersun Yanal... @bazinga @xdragxx @Tolstoyevski @12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hocam Fenerle ne yaptı ki Inter'e kadar gidecek :A
Belki Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik derken Galatasaray'ı şampiyon yaptı; yetmezmiş gibi bir de gider ayak son kazığı atıp kadro inadı sayesinde 20 senelik büyüyü bozdu daha ne yapsın adam. :A Gerçekten büyük hocaydı, bizim için efsaneydi, keşke bu kadar çabuk gitmeseydi takımdan... :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Belki Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik derken Galatasaray'ı şampiyon yaptı; yetmezmiş gibi bir de gider ayak son kazığı atıp kadro inadı sayesinde 20 senelik büyüyü bozdu daha ne yapsın adam. :A Gerçekten büyük hocaydı, bizim için efsaneydi, keşke bu kadar çabuk gitmeseydi takımdan... :A
Dediğimi yanlış anladın :A Oyunda ne yaptı diye merak etmiştim :D

Şartların karşılanmadığını yoksa hepimiz biliyoruz kendimizi kandırmayalım :D Bu seneki takımda hoca olsa ben bu sene için daha umutlu olurdum o kadroyla şubata kadar yarışın favorisi olmak bile başarıdır :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Dediğimi yanlış anladın :A Oyunda ne yaptı diye merak etmiştim :D

Şartların karşılanmadığını yoksa hepimiz biliyoruz kendimizi kandırmayalım :D Bu seneki takımda hoca olsa ben bu sene için daha umutlu olurdum o kadroyla şubata kadar yarışın favorisi olmak bile başarıdır :A
Tamam biliyorum ama gel sen de kabul et Kadıköy'ün fethi olayı biraz da hocanın inadı sayesindeydi, Jailson-Tolgay filan.. :A Yoksa dinamik kadrolardaki daha dinamik bir takım oluşturduğunu ben de inkar etmiyorum 2013 Fener'i gibi. Fakat son dönemi malum...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam biliyorum ama gel sen de kabul et Kadıköy'ün fethi olayı biraz da hocanın inadı sayesindeydi, Jailson-Tolgay filan.. :A Yoksa dinamik kadrolardaki daha dinamik bir takım oluşturduğunu ben de inkar etmiyorum 2013 Fener'i gibi. Fakat son dönemi malum...
Ben son dönemini de tamamen başarısız kabul etmem ki. İlk geldiği zaman 17.takımı 6.sıraya kadar getirdi o 17.cilik de 5-6.hafta 17.ciliği değil 15.haftaya kadar geçen süredeki 17.cilikti ve takım galibiyet almayı unutmuştu.
2019-2020'de sol beksiz, kanatsız her hafta 3-4 mevkisi noksan bir takım vardı. Yani tamam hocanın da hataları vardı ama bu sezonki gibi kadro vardı da hoca mı Jailson, Tolga inadına falan tutuldu bir şeyler yapmaya çabaladı ve şubat ayına kadar iyi bir şey getirdi şubat ayı başlı başına fiyasko hem hakem hatalarıyla sonrasında da takımın performans düşüşüyle :D
Kadıköy serisi benim için 2010'daki Fenerbahçe 0-0 Galatasaray maçıyla bitti zaten. O serinin orijinali beraberlik serisi değil galibiyet serisiydi. Sırf Aykut Kocaman çıktığı 5 Kadıköy derbisinde 4 beraberlik aldı sağolsun :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hocam Fenerle ne yaptı ki Inter'e kadar gidecek :A
Yerine kimi düşündüğümüze göre değişir. :D

@Sherlock'tan detay gelmemiş Fenerbahçe nasıl gidiyor oyunda şu an? :A
İletişime geçebilir msn? :A
Bu arada Zahavi bizimle oyuncak gibi oynamış.Yazık !

Şimdi de Real Madrid'le adı geçiyor Ersun hocamın. :A

ErsunYanal-Real.png

Son durumu da şu şekilde, Fenerbahçe ile 2019/2020 sezonunda şampiyon olmuş. Bunda benim oyuna Galatasaray ile başlamamış olmamın da etkisi var tabii. :A Hemen sonraki sezon Galatasaray şampiyon olmuş ama etkilendiler geçmiş performansından demek ki. :A

ErsunYanal-Kariyer.png

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ekli dosyayı görüntüle 91867

Son durumu da şu şekilde, Fenerbahçe ile 2019/2020 sezonunda şampiyon olmuş. Bunda benim oyuna Galatasaray ile başlamamış olmamın da etkisi var tabii. :A Hemen sonraki sezon Galatasaray şampiyon olmuş ama etkilendiler geçmiş performansından demek ki. :A

Ekli dosyayı görüntüle 91868
Senin gibi muhteşem bir menajerin önünde şampiyon olması etkileyici olmuş demek ki. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 91867

Ekli dosyayı görüntüle 91868
Senin oyun kafayı yemiş gibi . :F @bazinga @xdragxx @Sherlock @Tolstoyevski @MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Black Friday'de Crash Team Racing aldım bu ara her gün onu oynuyorum ve aşırı eğleniyorum. Daha PS1 zamanında farklı bir Crash oyunu oynuyordum ve aşırı seviyordum. Crash Bash'ti o oyun, onun da PS4 versiyonunun çıkmasını merakla bekliyorum, inşallah çıkar. :D

Crash-team-racing-nitro-fueled-review.jpg

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
images

Şu aralar ben de GTA 4’ü oynuyorum ve 2008 senesinde çıkmış olmasına rağmen çok değişik bir temposu, sürükleyiciliği ve atmosferi var. GTA 5’i daha bitiremedim üstelik ama şimdiden hikaye olarak GTA 4 daha önde gibi geldi. Karanlık atmosferi oldukça iyi. Niko ise unutulmaz karakterlerden biri olacak anlaşılan...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
maxresdefault.jpg

Çok övülünce nedir diye bir bakayım dedim, normalde bu tür sıra tabanlı oyunları sevmem ve oynamam fakat bu oyun çok ilginç bir şekilde anında kendine bağladı. Daha birkaç saat oynamama rağmen şimdiden destansı epikliği karşısında hayran kaldım diyebilirim. O müzikleri, hikaye anlatımı, oynanışı... Zaten Yunan mitolojisi temalı geçtiği için epik ve destansı oluşu kaçınılmazdı ama kesinlikle çok çılgın bir oyun. Ölüp ölüp tekrar en baştan başlama modeline rağmen hiç sıkmıyor ve tekrarlamıyor kendini... @MEnes ön yargın varsa hiç tereddüt etme, böylesine epik bir oyun kolay kolay gelmez...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
maxresdefault.jpg

Çok övülünce nedir diye bir bakayım dedim, normalde bu tür sıra tabanlı oyunları sevmem ve oynamam fakat bu oyun çok ilginç bir şekilde anında kendine bağladı. Daha birkaç saat oynamama rağmen şimdiden destansı epikliği karşısında hayran kaldım diyebilirim. O müzikleri, hikaye anlatımı, oynanışı... Zaten Yunan mitolojisi temalı geçtiği için epik ve destansı oluşu kaçınılmazdı ama kesinlikle çok çılgın bir oyun. Ölüp ölüp tekrar en baştan başlama modeline rağmen hiç sıkmıyor ve tekrarlamıyor kendini... @MEnes ön yargın varsa hiç tereddüt etme, böylesine epik bir oyun kolay kolay gelmez...

Benim şuan bir oyun oynamam maalesef mümkün değil, çünkü bizim arkadaş ekibiyle beraber tekraradan MMORPG bataklığına düştük. The Elder Scrolls Online'ı 4 ay sonra yeniden indirdik... :A Ve bir süre daha başka bir oyun oynayacağımızı sanmıyorum... :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim şuan bir oyun oynamam maalesef mümkün değil, çünkü bizim arkadaş ekibiyle beraber tekraradan MMORPG bataklığına düştük. The Elder Scrolls Online'ı 4 ay sonra yeniden indirdik... :A Ve bir süre daha başka bir oyun oynayacağımızı sanmıyorum... :A
Bu oyun da 2020'ye damgasını vurdu hatta en çok beğenilen oyun oldu neredeyse, sonraya ertele ama kesinlikle şans ver benim gibi torku yoluyla da olsa. :A Baktın çok keyifli geldi steam'den devamını getirirsin orası sana kalmış... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu oyun da 2020'ye damgasını vurdu hatta en çok beğenilen oyun oldu neredeyse, sonraya ertele ama kesinlikle şans ver benim gibi torku yoluyla da olsa. :A Baktın çok keyifli geldi steam'den devamını getirirsin orası sana kalmış... :A
Ne kadar ertelerim bilinmez ama bu sürenin kısa olmayacağı kesin, hayırlısı bakalım. :A

• Güldürdün