OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 25-31 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında kamp hile sayılmaz büyük maçlarda gerçekte de takımlar özel kamp yaparlar bazı maçlarda,hatta rakip ondan güçlü olsa dahi iyi sonuç alabiliyorlar.işin özü rakip güçlü diye her maç kazanacak diye kural yok.birazda o açıdan oyun daha keyifli takımını kampa yolladığını biliyordum.galibiyet dahi sürpriz sayılmayacaktı iyi hazırlanmıştı senin takım.deplasman faktörü de etkiliyordur muhakkak :D
Taktik değiştirmeseydim de olurdu aslında da, belki o zaman fark yerdim. Mecburen savunma taktiği uyguladım. Başarılı olmadı gerçi de, neyse artık. :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sonra satarım transfer yapamadım diye yeniliyorum

Listeye üç oyuncu eklemişsin, memnun olmadığın kalecinle beraber diğer mevkilerdeki en güçsüzleri değil biraz daha güçlü olanları ekle listeye. Böylece kar yaparsın, sonra da takımını güçlendirirsin. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yenemeyeceğimi biliyorsun özellikle yapıyorsun.:(
Bence bu kez yeneceksin, emin ol. Benim takımım çok iyi değil ve senin takımın çok iyi. Ben aldığım beraberlikle 9. sıraya geriledim, sen aldığın galibiyetle 5. sıraya yükseldin. Aramızda üç puan var da, senin kadro değerin ve galibiyet serin bana göre daha fazla. Son maçlarda iyi çıkış yakaladın ve bunu sürdürüyorsun. Benim takımım ise istikrarsız bir şekilde ilerliyor. :)

• Sinir Bozucu
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence bu kez yeneceksin, emin ol. Benim takımım çok iyi değil ve senin takımın çok iyi. Ben aldığım beraberlikle 9. sıraya geriledim, sen aldığın galibiyetle 5. sıraya yükseldin. Aramızda üç puan var da, senin kadro değerin ve galibiyet serin bana göre daha fazla. Son maçlarda iyi çıkış yakaladın ve bunu sürdürüyorsun. Benim takımım ise istikrarsız bir şekilde ilerliyor. :)

Kendini düşük gösterip beni yüksek göstermeye çalışıp beni manipüle atmaya çalıştığının farkındayım. Lütfen fikirlerini kendine sakla cuma günü dalga konusu olmak istemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendini düşük gösterip beni yüksek göstermeye çalışıp beni manipüle atmaya çalıştığının farkındayım. Lütfen fikirlerini kendine sakla cuma günü dalga konusu olmak istemiyorum :A
Dostluk maçına bakıp benim takımımı neden ciddiye alıyorsun, anlamadım ki. Emin ol, öyle olmayacak. Takımda tek bir superstar bile yok. Gerçi belki maça kadar iki kişi olur idmana sokarsam ama tabii onlar maçı kurtarır mı, muamma. :)

• Üzücü

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Evet en yakın rakiplerimin puan kaybettiği haftada chelsea gibi zorlu bir deplasmandan 3 puan ile ayrılarak şampiyonluk için avantajlı konuma geçtik.ilk haftalarda da söylediğimiz gibi, tarafarlar takımına gücenmeye devam etsin.Bu sezon o meşaleler ya kı la cak.Buradan da arsen wengere selam olsun ! 🤪

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1590606625371.png

@bazinga'yı dostluk maçında yenmişim. :)

@bazinga: "Anca dostluk maçında yenersin zaten. :D"

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sürpriz sonuçların yaşandığı bir haftada güzel bir üç puan aldık. Dört maçlık süper bir seri yakaladık. :Z

Leicester sessiz ve derinden gelerek ikinciliği kapmış. Everton da gümbür gümbür geliyor. :D

Beşinciliğe ulaşmak hiç kolay olmayacak. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Evet en yakın rakiplerimin puan kaybettiği haftada chelsea gibi zorlu bir deplasmandan 3 puan ile ayrılarak şampiyonluk için avantajlı konuma geçtik.ilk haftalarda da söylediğimiz gibi, tarafarlar takımına gücenmeye devam etsin.Bu sezon o meşaleler ya kı la cak.Buradan da arsen wengere selam olsun ! 🤪
Ben o kaleciye ceza kestim
2 maçta 6 gol yedi adamı yolluyorum 63 milyona forvetimi neden sakatlıyorsun @secquin

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sürpriz sonuçların yaşandığı bir haftada güzel bir üç puan aldık. Dört maçlık süper bir seri yakaladık. :Z

Leicester sessiz ve derinden gelerek ikinciliği kapmış. Everton da gümbür gümbür geliyor. :D

Beşinciliğe ulaşmak hiç kolay olmayacak. :(
kaleciye ceza kestim @secquin forvetimi sakatladı @bazinga grimaldo cezayı duruma düştü @bazinga

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...