OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 3-9 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 33. Hafta (6 Ağustos 2020) Toplu Sonuçlar:

1.jpg

2.jpg

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@Sherlock ben artık OSM'ye giremiyorum. Dun geceden beri bu böyle. @pompy 'den sonra sıra bende galiba.
Başka sorun yaşayan var mı?
Tarayıcı da değiştirdim farkeden bir şey yok.
Ekli dosyayı görüntüle 90698

Şu arada görünsede tıklanmıyor hiç bir şeye
Ekli dosyayı görüntüle 90703Ekli dosyayı görüntüle 90700Ekli dosyayı görüntüle 90702

@Tolstoyevski @Turkuazz @Polat Şaşmaz @Gerekli24 @12.Adam @secquin @Felon
Bende tıklayınca güncelleme istedi 8.5 mb lık güncelleme yapılınca giriş yapılıyor

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock ben artık OSM'ye giremiyorum. Dun geceden beri bu böyle. @pompy 'den sonra sıra bende galiba.
Başka sorun yaşayan var mı?
Tarayıcı da değiştirdim farkeden bir şey yok.
Ekli dosyayı görüntüle 90698

Şu arada görünsede tıklanmıyor hiç bir şeye
Ekli dosyayı görüntüle 90703Ekli dosyayı görüntüle 90700Ekli dosyayı görüntüle 90702

@Tolstoyevski @Turkuazz @Polat Şaşmaz @Gerekli24 @12.Adam @secquin @Felon

Uygulamanın tarayıcı versiyonuyla alakalı bir problem olabilir bence, @pompy de gördüğüm kadarıyla tarayıcı üzerinden girmeye çalışmış çünkü. Telefon uygulamasını indirip, girersen sorun olacağını düşünmüyorum ama sen o şekilde tercih etmiyorsun. Başka bir cihazla girmeyi deneyebilirsin, farklı bir tarayıcı indirip deneyebilirsin. Dediğim gibi oyunla alakalı bir problemse, gün içinde çözülür zaten bence. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Uygulamanın tarayıcı versiyonuyla alakalı bir problem olabilir bence, @pompy de gördüğüm kadarıyla tarayıcı üzerinden girmeye çalışmış çünkü. Telefon uygulamasını indirip, girersen sorun olacağını düşünmüyorum ama sen o şekilde tercih etmiyorsun. Başka bir cihazla girmeyi deneyebilirsin, farklı bir tarayıcı indirip deneyebilirsin. Dediğim gibi oyunla alakalı bir problemse, gün içinde çözülür zaten bence. :D
Benimkisi çözülmedi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Şimdi oldu :D Farklı tarayıcıda ile yaramamıştı. Son çare olarak uygulamayı indirecrktim dizilişi yapabilmek için.
@Tolstoyevski @Turkuazz

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bana bir davet geldi sende ama bakmak için tıklayınca zaten bir ligdesin denildi. Neyse zaten bana 1 takım yeter. Sonrasında uzunca ara verip belki ilerde o tarz kısa liglerle meşgul olabilirim :A

Az önceki konuda dediğim gibi Şampiyonlar Ligi geri dönüyor, oyun da bana bunu hatırlattı bildirim ile. Dedim bir Şampiyonlar Ligi yapayım oyunda, baktım tüm takımlar boş. Hepinizi davet ettim ben de. :A Senin diğer menajerlik seçeneklerin açılmadı mı bu arada? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Az önceki konuda dediğim gibi Şampiyonlar Ligi geri dönüyor, oyun da bana bunu hatırlattı bildirim ile. Dedim bir Şampiyonlar Ligi yapayım oyunda, baktım tüm takımlar boş. Hepinizi davet ettim ben de. :A Senin diğer menajerlik seçeneklerin açılmadı mı bu arada? :A
Diğer seçenek derken? Pek anlamıyorum hâlâ bu işlerden :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Sherlock SHERLOCK!!!! Bugün senin mevzu ile ilgilenmekten yedek kalecimi ve oyuncularımı antrenmandan almayı unuttum :A neyseki oyuncu değişikliği gerekmemiş ama iyi bir oyundcumda antemandaydı :A neyseki yinede yenilmedik ama belki kazanırdım :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...