OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 3-9 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 2. Sezon.jpg

Fav10 Ligi'nde 2. sezon tüm hızıyla devam ediyor...

Katilimcilar.png

Bu haftanın transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı bu başlık altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz.

İyi oyunlar...​

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Zor bir maça çıkıyoruz hakkımızda hayırlısı..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ikinci yarıya fenerbahçeden kötü başladım @Sherlock tek galibiyetim hatayspora karşı penaltılar kırmızı kartlarla bitirdiler bir maçta 4 penaltı verdiler dikkatli oynarken 4 penaltı vermek 8 haftada 41 penaltı birde üçüncü sarı kart görmesi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oyun otomatik doldurdu veya ben maç oynanırken koymama rağmen kabul etti yoksa boştu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - Güncel Kadro Değerleri (4 Ağustos 2020 Tarihi İtibariyle):

Transfer dönemlerinin kalıcı olarak kapandığı Fav10 Ligi'nde kadro değeri açısından zirvede Ümraniyespor bulunuyor, onu Erzurumspor oldukça yakından takip ediyor. Bu iki kulüp dışında 600 milyonun üzerinde kadro değerine sahip herhangi bir takım bulunmuyor.

Altınordu ve Eskişehirspor 500 milyonu aşkın kadro değerleri ile bu iki kulübü takip ederken, hemen arkalarından 400 milyondan fazla kadro değerine sahip olan Keçiörengücü geliyor...

KD-1.jpg

KD-2.jpg

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - Güncel Kadro Değerleri (4 Ağustos 2020 Tarihi İtibariyle):

Transfer dönemlerinin kalıcı olarak kapandığı Fav10 Ligi'nde kadro değeri açısından zirvede Ümraniyespor bulunuyor, onu Erzurumspor oldukça yakından takip ediyor. Bu iki kulüp dışında 600 milyonun üzerinde kadro değerine sahip herhangi bir takım bulunmuyor.

Altınordu ve Eskişehirspor 500 milyonu aşkın kadro değerleri ile bu iki kulübü takip ederken, hemen arkalarından 400 milyondan fazla kadro değerine sahip olan Keçiörengücü geliyor...

Ekli dosyayı görüntüle 90569
Ekli dosyayı görüntüle 90570

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
Dostluk maçları benim kadroda 6 M birden yükseltiyor ama artık onu da yavaştan bıraktım. 5. sırada çivi çaktık o kısımda.
Lig tablosunda da artık yavaştan yenilgilerimiz başlar.
İlerde 3. Sezon olarak lige katılmayacağım ama şu 1 haftalık ülke işleri belki olabilir ama o da aylar aylar sonra.
2 sezonda da zirvedeki isimler hep aynı oldu. Bu işi iyi biliyorlar. Ne yaparsak yapalım yeterli olmuyor. Bu dönem daha iyi gittim ama artık doydum😊 2-3 ay boyunca hep OSM ile uğraşmak yordu.
Video izleye izleye telefonumun bataryasını da boşuna tükettiyorum :A bu aralar azalttım daha fazla idare ediyor beni 😊

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dostluk maçları benim kadroda 6 M birden yükseltiyor ama artık onu da yavaştan bıraktım. 5. sırada çivi çaktık o kısımda.
Lig tablosunda da artık yavaştan yenilgilerimiz başlar.
İlerde 3. Sezon olarak lige katılmayacağım ama şu 1 haftalık ülke işleri belki olabilir ama o da aylar aylar sonra.
2 sezonda da zirvedeki isimler hep aynı oldu. Bu işi iyi biliyorlar. Ne yaparsak yapalım yeterli olmuyor. Bu dönem daha iyi gittim ama artık doydum😊 2-3 ay boyunca hep OSM ile uğraşmak yordu.
Video izleye izleye telefonumun bataryasını da boşuna tükettiyorum :A bu aralar azalttım daha fazla idare ediyor beni 😊
Ben video izlemek ile pek ilgilenmiyorum baktım ihtiyacım var o zaman anca :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben video izlemek ile pek ilgilenmiyorum baktım ihtiyacım var o zaman anca :A
Video izlemek jeton demek, jeton demek gizli antreman/ dostluk maçı demek ve paran yoksa transfer, saha gelişimi veya antreman gelişimi veya sakat futbolcu iyileştirme demek ve bunlar 1-2 jetonla olan şeyler değil. Sonuç: gayet iyi konumda takım.
İlk transfer yasağı konulurken param yetmediği için jeton ile kalecimi alabilmiştim.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
2 gündür skandal hakem hatalarıyla karşılaşıyorum. Mavi hakeme agresif oynayınca 5 maçlık ceza mı verilir :A Hele hele dün karşılaştığım rakibim Kırmızı hakeme Çok agresif çıkıp kırmızı kart yememişken.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...