OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 3-9 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 33. Hafta (6 Ağustos 2020) Fikstürü:

33. Hafta - 1.png

33. Hafta - 2.png

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bi bakayım kaç gol yemişiz deyip maç sonuçlarına bakınca şaşırdım baya :eek:
Ligin en güçlü takımlarından birine 5 gol atmışız :eek: @Turkuazz ? Dizilişimi unuttun ne oldu?

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bi bakayım kaç gol yemişiz deyip maç sonuçlarına bakınca şaşırdım baya :eek:
Ligin en güçlü takımlarından birine 5 gol atmışız :eek: @Turkuazz ? Dizilişimi unuttun ne oldu?
Dizilişten daha çok taktikte hata yapmışım dizilişte oyuncuların hepsi bulunuyordu tahminim taktikte hata bulunuyor ama maçı kazanmayı hak ettin bence tebrik ediyorum 🤗

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dizilişten daha çok taktikte hata yapmışım ama maçı kazanmayı hak ettin bence tebrik ediyorum 🤗
Taktikleri hep rast gele yapmaktayım . Siz güçlü takımlar zamanı defansı yerinde bırakmaktayım gol yememek için. Nasıl okadar gol attık anlamadım.

• Beğendim

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Taktikleri hep rast gele yapmaktayım . Siz güçlü takımlar zamanı defansı yerinde bırakmaktayım gol yememek için. Nasıl okadar gol attık anlamadım.
Ben taktiğimi bu maç değiştirdim daha önce kullandığım taktiği bu maçta kullansaydım da puan kaybedebilirdim senin takım da iyi aslında onun dışında oyuncu kadrosunda sorun yoktu takımda eksiklik yoktu.o açıdan ben taktikte hata çıktığını düşünüyorum yada takım iyi oynayamayıp kaybetti.ama sonuçta maçı kaybetti takım.5 gol atman büyük başarıdır tebrikler 🤗🤗

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben taktiğimi bu maç değiştirdim daha önce kullandığım taktiği bu maçta kullansaydım da puan kaybedebilirdim senin takım da iyi aslında onun dışında oyuncu kadrosunda sorun yoktu takımda eksiklik yoktu.o açıdan ben taktikte hata çıktığını düşünüyorum yada takım iyi oynayamayıp kaybetti.ama sonuçta maçı kaybetti takım.5 gol atman büyük başarıdır tebrikler 🤗🤗
5 tane dünya yıldızım var, hepsini senin maçta oynattım :A aslında kalecim iyi değil dünya yıldızı olmasına rağmen. Defans ile koruduk kaleyi.

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...