OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@emreemreu'nun takımı Bournemouth, Isco'yu transfer etti. Dün @Tolstoyevski, bugün @emreemreu oyuncu transfer etti. İkisi de benim transfer etmek istediğim ama transfer edemediğim oyuncuları transfer etti. Bir türlü transfer olmadı oyuncularım. Bu arada @emreemreu sonunda çıkış yakaladı. Geç de olsa yıldız futbolcuları transfer ediyor. :D

@emreemreu'nun takımı Bournemouth, Isco'yu transfer etti. Dün @Tolstoyevski, bugün @emreemreu oyuncu transfer etti. İkisi de benim transfer etmek istediğim ama transfer edemediğim oyuncuları transfer etti. Bir türlü transfer olmadı oyuncularım. Bu arada @emreemreu sonunda çıkış yakaladı. Geç de olsa yıldız futbolcuları transfer ediyor. :D
Marceloyu kaparsan benden ve neure u etme bulma dünyası @Araf :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Ligin ikinci yarısında oynadığımız 4 maçta sadece 1 gol yedik ve 5 puan topladık. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. :)

Kulüp başkanımız epey sinirli. Tutturmuş bi ilk 10 girmek. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Ligin ikinci yarısında oynadığımız 4 maçta sadece 1 gol yedik ve 5 puan topladık. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. :)

Kulüp başkanımız epey sinirli. Tutturmuş bi ilk 10 girmek. :A
Değirmenin suyu nereden geliyor sayın @emreemreu? Yoksa yüklü miktarda para mı kazanıyorsunuz? :A

Tyler Durden @xdragxx'e ders olsun bu. Adam küme düşürecek takımı. :A

@emreemreu bugün ikinci yarının en güçlü ekiplerinden olan, sarayın temsilcisi Crystal Palace'ı mağlup etti. Başkan muhtemelen açık çek yazmıştır gaza gelip. :A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: emreemreu and Araf
Deplasmanda Everton'dan bir puanımızı almışız, tertemiz iş...

AP.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...