OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 22-28 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Sherlock, düşük bir ligle devam edebiliriz aslında. Esas menajerlik becerileri öyle ortaya çıkıyor. Az kişi olacaksak, İskoçya Ligi de olabilir. İskoçya Ligi zaten 12 takımdan oluşuyor. :)
Bende olacağım İngiltere Liginden devam intikam almak istiyorum @Araf Liverpool’u alıyım
Chealseaden kovuldum

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rezil geçen sezonda son düzlükte iyi kötü toparladık ve 31 puanla ligi bitirdik.
Araf'ın tek farkla yenileceğini biliyordum ama Seçkin pcye fark atar diyordum orda yanıldım ve sürpriz bir beraberlik geldi.
Emek veren herkese tebrikler :D Şampiyon olan Polat'a ve şampiyonluğu son maçla kaçıran secquin'e ayrı tebrikler :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1593182766704.png

Her şey iyi başlamıştı aslında da, Oyarzabal'ın sakatlanmasıyla birlikte dengeler değişti. Goretzka ile 1-0 öne geçtim, sonra Oyarzabal sakatlandı, iki gol yedim ve mağlup oldum. Beşinci sırada bitirecektim ligi, bu yenilgiyle birlikte altıncı sıraya düştüm ve beşinci sıradan oldum. Everton, 2-1 yenerek şampiyon oldu. @Polat Şaşmaz'ı tebrik ederim.

1593182912622.png

Ligi altıncı sırada tamamladım. Ufak tefek hatalar yapmasam daha iyi olurdu da, neyse. En azından hedefin üstünde bitirdim. Sağlık olsun, geçti gitti. Herkesi tebrik ederim, iyi bir sezon oldu ve rekabet içerisinde geçti lig.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Ligin son maçında @Dosi'yi deplasmanda 0-1 mağlup ettik ve ligi 12. sırada tamamladık. 1 gol daha atsak averajla ligi 11. sırada tamamlayacaktık.

Ligdeki son 10 maçımızda yenilgi yüzü görmedik bu arada. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi | 1. Sezon - 43. Hafta (Son Hafta - 26.02.2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nin birinci sezonu tamamlandı... Everton, içeride Brighton'ı 2-1 yenmeyi başardı ve Arsenal'ın Tottenham Hotspur deplasmanından beraberlikle ayrılmasıyla şampiyonluğunu ilan etti.

SON-1.png

SON-2.png

Katılım gösteren herkese şimdiden teşekkürler. Sezonun şampiyonunu, menajer listesinin zirvesinde yer almayı başaran ismi, bütün istatistik ve diğer bilgileri paylaşacağım ayrı bir konu açacağım.

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Rakimizi son maçında 3-0 mağlup ettik ünitedi 3.yaptik :) Tebrikler hocam @bazinga @Turkuazz
Menajerlik hedefimizin 5000 puan koyduk ve başardık
Kadro değeri hedefimiz 1.5milyar dedik ve başardık gelecek sezon için direk ilk5e oynayacağız tüm menajerleri tebrik ederim..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Rakimizi son maçında 3-0 mağlup ettik ünitedi 3.yaptik :) Tebrikler hocam @bazinga @Turkuazz
Menajerlik hedefimizin 5000 puan koyduk ve başardık
Kadro değeri hedefimiz 1.5milyar dedik ve başardık gelecek sezon için direk ilk5e oynayacağız tüm menajerleri tebrik ederim..
Manchester United I old Trafford da durdurunca sıkıntı yaşadım @Felon

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Çok detaylı ilgilenmedim açıkcası.Son haftalarda oyunun çok keyfi kalmamıştı.Kendi gözümde zaten şampiyon gibiyim zaten sıkıntı yok
Tottenham ile bende berabere kaldım 4-5-1 oynuyorlar kazanmak için 4-5-1 yada 4-2-3-1e el verisli kadron olması lazım

• Beğendim
Reactions: secquin

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk beşte yer alacakken, yaptığım hatalar yüzünden ilk beşin dışında kalmak çok koydu bana. Altıncı sırada bitirdim. Yapacak bir şey yok artık, geçti gitti.

• Üzücü
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bu oyuna 8 ay önce başladım. Çıraklık takımlarım Trabzonspor Başakşehir ve Alanyaspordu. Bunların üçüyle de büyük tecrübeler kazandım. Ardından kalfalık dönemimde Tottenham ile Milan'ın başına geçtim. Bu dönemimde de tecrübelerimin üstüne koyarak şampiyon olmayı bildim.

Fav10 ligi iyi zamanıma ustalık dönemime denk geldi tecrübenmiş ve oyunun tüm özelliklerine hakim olmuştum. Başlarda istediğim oyuncuları alamadım ve oyuncu satamadım. Menajersiz takımlara teklif gönderdim hiçbiri kabul etmedi. Sonra gençlere yöneleyim dedim ve takımımı yükselterek ligin en değerli kadrosu yaptım. Ve çok şükür ki şampiyon oldum.

Çok zorlu maçlar geçirdik. Özellikle antrenman kampları çok koydu bana ama değdi. Emeği geçen arkadaşlarımın emeklerine sağlık.

Kadrosu ligin orta dereceli takımı olup da şampiyonluğu son maçta kaçırmış olan @secquin kardeşimi de tebrik ediyorum. Gercekleri söylemeliyim ki ben senden bu başarıyı hic beklemiyordum çünkü o kadro bende olsa ilk 3'e giremezdim her maçta beni şaşırttın ve çok zorladın. Çok güzel bi yarıştı. Bu rekabet her zaman hatıralarımda yer alacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...