OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 18. Hafta (1 Haziran) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 18. hafta karşılaşmaları oynandı. Haftaya, Burnley ile Manchester United arasında oynanan ve tam 9 golün atıldığı maç damgasını vurdu...

Toplu1Haziran.png

Toplu1Haziran2.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zor durumda olan takım oyuncularım son dönemde çökmeye devam ediyor. Son gelen darbe kötü oldu. Zaten yıkıktı oyuncularım iyice moralleri düştü. Toparlanacağız:Z

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
[/QUOTE]
param yok diyip transfer yapması dengeli mi oynuyorsun @Sherlock benim yeni taktiğim işe yarar mı liverpoola karşı işe yaradı @Sherlock
Yaptığım transfer zaten o tarzda kadroda bulunan oyunculardan alım satımda kullanıyorum o tarz transferin kadroya faydası yok bütçe artırmada faydalı onda da satılmıyor

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,546
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Yaptığım transfer zaten o tarzda kadroda bulunan oyunculardan alım satımda kullanıyorum o tarz transferin kadroya faydası yok bütçe artırmada faydalı onda da satılmıyor
[/QUOTE]
oyüzden 78 lik oyuncu alıyorsun @Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
oyüzden 78 lik oyuncu alıyorsun @Turkuazz
[/QUOTE]
Anlatmaya çalıştığımı anlamıyorsun 78 Lik yada 85 Lik oyuncuyu bir daha zaten satıyorum diyorum bütçe arttırmada kullanıyorum

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
kaleciyi forvette oynattı @Araf bana karşı
Onu yanlışlıkla yapmış sanırım. Üçlü forvet oynuyor, dörtlü orta saha ve üçlü defans. Kadro dolsun diye koymuş sanırım. O da bir çılgınlık ama kaleciyi yanlışlıkla oynatmış gibi bir şey. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,546
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Onu yanlışlıkla yapmış sanırım. Üçlü forvet oynuyor, dörtlü orta saha ve üçlü defans. Kadro dolsun diye koymuş sanırım. O da bir çılgınlık ama kaleciyi yanlışlıkla oynatmış gibi bir şey. :D
hayır bana gol atan forvetini sakatladım kaleciside attı bana @Araf

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
34 e indi kaça indirim

Sürekli pazardan çekip, fiyatında oynama yaparsan satamazsın. Koy ve unut, bir süre sonra otomatik olarak satılıyor zaten. Bildiğim kadarıyla en hızlı satılan oyuncular forvet oyuncuları, sonra orta saha, sonra defans. Artı yaşlarına da bakılıyor, genç oyuncular daha hızlı gidiyor. Matuidi'yi satıyorsun gördüğüm kadarıyla, hem orta saha hem de 33 yaşında. O yüzden beklemen gerekiyor doğal olarak. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,546
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sürekli pazardan çekip, fiyatında oynama yaparsan satamazsın. Koy ve unut, bir süre sonra otomatik olarak satılıyor zaten. Bildiğim kadarıyla en hızlı satılan oyuncular forvet oyuncuları, sonra orta saha, sonra defans. Artı yaşlarına da bakılıyor, genç oyuncular daha hızlı gidiyor. Matuidi'yi satıyorsun gördüğüm kadarıyla, hem orta saha hem de 33 yaşında. O yüzden beklemen gerekiyor doğal olarak. :D
39 dan 34 e indirdi oyun @Felon ve @Araf söyledi öyle yap diye @Sherlock

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,125
Puanı
560
@MEnes hocam tebrik ediyorum corona tedbirlerimiz sayesinde yine jesus corona attı bir tane Jesus'a malikane ayarlamıştım maçtan önce rahatlasın diye artık nasıl rahatladıysa 2.yarı maça gelebidli :)
Keyifli maçtı tebrik ediyorum
sıra geldi liderle maçımıza bol şanslar rakibimizin bizi ciddiye alması hoşumuza gitti ''Gizli antreman yapmış'' taktik savaşları dönecek hayırlısı

• Beğendim
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...