OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
giphy.gif
Üstadım, öğretmenim, hocam... Gençlerin önünü açmanın zamanı gelmedi mi artık?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,323
Puanı
1,060
Antrenman yani, normal antrenman hiç yaptırmadın mı? :eek: :A
Antreman sahası yazan yere tıklayıp antreman de forvet, orta saha, defans ve kaleciden birer oyuncu seç güçleri artar :A Aman dikkat et antreman saatine maç sırasında oyuncu antremanda olursa maç kadrosuna alınmaz :D
Sadece ilk günümde @Sherlock birşeyler demişti ben de kadro dışı olmayanları yaptım gibi ama sanki uzun süre turuncu kıyafet vardı üstlerinde. Sonra hiç ellemedim :A
Taktik falan olmadan bam bam bam oynadılar bugüne kadar :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sadece ilk günümde @Sherlock birşeyler demişti ben de kadro dışı olmayanları yaptım gibi ama sanki uzun süre turuncu kıyafet vardı üstlerinde. Sonra hiç ellemedim :A
Antrenman yapınca oyuncular seviye atlıyor yavaş yavaş, daha sonra SS atarım olmadı bugüne kadar hiç yapmaman büyük kayıp ama aynı zamanda daha büyük başarı :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Maçtan hemen sonra gelişmesini istediğin kişileri antremana sok yani akşam 6 gece 2 arası 8 saat antremanda olurlar. Sonrasında yine gece 2'de antremana sok sabah 10'a kadar antremanda olsunlar. Ama sabah 10'da yine antremana sokma bu kez oyuncular maçı kaçırır :A
Bu yöntemle günde 2 kez antremana sokmuş olursun :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060

Antrenman bu oyunun olmazsa olmazlarından Dosi hanım, sizinle oyun hakkında konuştuğumuzda koyduğunuzu söylemiştiniz. :A Ben de o yüzden bir daha hatırlatmamıştım. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,323
Puanı
1,060
Antrenman bu oyunun olmazsa olmazlarından Dosi hanım, sizinle oyun hakkında konuştuğumuzda koyduğunuzu söylemiştiniz. :A Ben de o yüzden bir daha hatırlatmamıştım. :A
O günden sonra bakmadım bile :F
Bugün şu 10 jetonlu tüm oyuncuyu antreman yapma işine giriştim meyvesini verdi. Jeton oldukça sık sık yaparım artık. Hakkım var de mi? :A sevdim onu :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060
O günden sonra bakmadım bile :F
Bugün şu 10 jetonlu tüm oyuncuyu antreman yapma işine giriştim meyvesini verdi. Jeton oldukça sık sık yaparım artık. Hakkım var de mi? :A sevdim onu :A

Antrenman kampına her gidişinde daha çok jeton istiyor, sonuncu aşamada 500 jeton istiyor olman lazım. :A O yüzden sadece güçlü takımlar için kullan. :A

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,323
Puanı
1,060
Kullansan da puan alamazsın işin zor... :A Kadro farkı baya var. :A
Beni gaza getirme :A :A
Bugün yendiğim takımda da hep dünya yıldızı ama bak kazandım :A
Seninkinde 1 puan alsam yeterli. Hadi olmadı 3ten fazla gol yemesem de olur :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,323
Puanı
1,060
Antrenman yapınca oyuncular seviye atlıyor yavaş yavaş, daha sonra SS atarım olmadı bugüne kadar hiç yapmaman büyük kayıp ama aynı zamanda daha büyük başarı :eek: :A
Maçtan hemen sonra gelişmesini istediğin kişileri antremana sok yani akşam 6 gece 2 arası 8 saat antremanda olurlar. Sonrasında yine gece 2'de antremana sok sabah 10'a kadar antremanda olsunlar. Ama sabah 10'da yine antremana sokma bu kez oyuncular maçı kaçırır :A
Bu yöntemle günde 2 kez antremana sokmuş olursun :A
Kafam karıştı :F
Ya Sherlock önerdiğinde ben yedektekileri sokmuştum antremana ama günlerce antreman simgesi vardı admalarda. Sattım kurtuldum o görüntüden. Sonrasında hiç uğraşmadım. Taktıksiz geldik bu günlere :F

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Kafam karıştı :F
Ya Sherlock önerdiğinde ben yedektekileri sokmuştum antremana ama günlerce antreman simgesi vardı admalarda. Sattım kurtuldum o görüntüden. Sonrasında hiç uğraşmadım. Taktıksiz geldik bu günlere :F
Antremanı tamamla deseydin o antreman simgesi gider oyuncular hazır olurdu :A

• İlginç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...