OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
BRWbDj.jpg

Fav10 Ligi, tüm hızıyla devam ediyor!

1-7 Haziran haftasına başlıyoruz. Geçtiğimiz hafta yapılan transfer miktarı ciddi oranda azaldı ve puan durumu biraz daha şekillendi. Bakalım bu hafta bizleri neler bekliyor...

Ana konumuz olan 'OSM - Fav10 Ligi | Genel Yorum & Sohbet Konusu' hala duruyor, oradan oyunla alakalı sorularınızı/problemlerinizi veya oyunla alakalı konuşmak istediğiniz her şeyi dile getirmeye devam edebilirsiniz.

Bu haftaya ait transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı başlığın altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz; binlerce mesaj arasında karışmamış/kaybolmamış olacak.

İyi oyunlar...​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güncel Kadro Değerleri (1 Haziran 2020):

Geçtiğimiz hafta başı, kadro değeri açısından ikinci sırada bulunan Tottenham, bu hafta zirveyi Manchester United'ın elinden almayı başardı ve kadro değeri sıralamasının zirvesine oturdu. Arayı da bir hayli açmış gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 84677
Ekli dosyayı görüntüle 84678
Ekli dosyayı görüntüle 84679

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
@emreemreu geç de olsa dört nala koşan atlar gibi çıkışa geçti. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Çok zor bir sürece giriyoruz bugün tothennam yarın arsenal ile maçımız var hedef 6 puan ama zor olacaktır 1.5 saattir hangi dizilişle çıkacağımı kestiremiyorum başarılar @MEnes

• Beğendim
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şu an @Turkuazz'ın yamyam takımı ile oynayacağım maça odaklandım, yarını düşünemiyorum. :A
Kontrol et yavaştan, sürpriz bir takımla karşılaşacaksın. @Turkuazz zaten yine başladı transfer yapmaya. Benim eski oyuncum olan Busquets'i transfer etti. Dün gönderemiyordum oyuncuyu, mecburen değeriyle elden çıkarmak zorunda kaldım. Bir oyuncuyu da aynı şekilde elden çıkarmak zorunda kaldım. Transfer ettim birkaç kişi de, çok büyük oyuncular değil tabii. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kontrol et yavaştan, sürpriz bir takımla karşılaşacaksın. @Turkuazz zaten yine başladı transfer yapmaya. Benim eski oyuncum olan Busquets'i transfer etti. Dün gönderemiyordum oyuncuyu, mecburen değeriyle elden çıkarmak zorunda kaldım. Bir oyuncuyu da aynı şekilde elden çıkarmak zorunda kaldım. Transfer ettim birkaç kişi de, çok büyük oyuncular değil tabii. :D

Evet, @Turkuazz beklemediği sonuçları alınca transfer piyasasında yeniden aktif olmaya başladı. :A Bana karşı da bilendi kesin, @bazinga karşısında aldığı farklı galibiyet dostluk maçı bile olsa tedirgin ediyor oyuncularımı. Olmadı şerefimizle yeniliriz. :A Sen bana ters gelebilirsin ya, artı deplasman. :A Çok iddialı konuşmayacağım...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Böyle gitmeyeceğini fark edip, kapitalist düzenin bir parçası olmaya karar verdi ve doğru tercih yaptı. Artık eski @emreemreu olmayacak karşımızda. Darısı @xdragxx'in başına. :A

@xdragxx artık winner oldu zaten, kazanmaya başladı. :A O da kapitalist düzenin bir parçası olacak belli ki, kaçarı yok zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@xdragxx artık winner oldu zaten, kazanmaya başladı. :A O da kapitalist düzenin bir parçası olacak belli ki, kaçarı yok zaten. :A
Kazanmaya başladı da, kapitalist düzene boyun eğmek zorunda kalacak dediğim gibi. Oyuncuların formları düşmüş, moralleri yerlerde ve sanırım ilgilenmiyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok zor bir sürece giriyoruz bugün tothennam yarın arsenal ile maçımız var hedef 6 puan ama zor olacaktır 1.5 saattir hangi dizilişle çıkacağımı kestiremiyorum başarılar @MEnes
Evet gerçekten zor iki maçın varmış. Ben de deplasmanda takıma güvenemediğim için ne yapacağımı bilemiyorum ama yapacak bir şey yok, çıkıp oynayacağız... Sana da başarılar...

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Evet gerçekten zor iki maçın varmış. Ben de deplasmanda takıma güvenemediğim için ne yapacağımı bilemiyorum ama yapacak bir şey yok, çıkıp oynayacağız... Sana da başarılar...
neden herkes 4-3-3B Ona karşı maalesef 1 tane taktik var oda beraberliğe bitirir :(

• Beğendim
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Antrenmandaki oyuncuların gücü çok yükselmeyecek gibi görünüyor. Bir haftadır antrenmanda oyun tarafından güçlendirilme olayı vardı, o yüzden artıyordu ama artık sanırım bu bitti. Antrenmanda gelişme söz konusu olurken, ayı zamanda oyuncuların bilgisayar tarafından satın alımı azalmıştı. Muhtemelen tersi bir durum söz konusu olacak; antrenmanda güç yükselimi azalacak, bilgisayarın oyuncu satın alımı çoğalacak. Eskisi gibi olacak yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...