OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
giphy.gif
Üstadım, öğretmenim, hocam... Gençlerin önünü açmanın zamanı gelmedi mi artık?

Antrenman yani, normal antrenman hiç yaptırmadın mı? 😱 :A
Antreman sahası yazan yere tıklayıp antreman de forvet, orta saha, defans ve kaleciden birer oyuncu seç güçleri artar :A Aman dikkat et antreman saatine maç sırasında oyuncu antremanda olursa maç kadrosuna alınmaz :D
Sadece ilk günümde @Sherlock birşeyler demişti ben de kadro dışı olmayanları yaptım gibi ama sanki uzun süre turuncu kıyafet vardı üstlerinde. Sonra hiç ellemedim :A
Taktik falan olmadan bam bam bam oynadılar bugüne kadar :F

Sadece ilk günümde @Sherlock birşeyler demişti ben de kadro dışı olmayanları yaptım gibi ama sanki uzun süre turuncu kıyafet vardı üstlerinde. Sonra hiç ellemedim :A
Antrenman yapınca oyuncular seviye atlıyor yavaş yavaş, daha sonra SS atarım olmadı bugüne kadar hiç yapmaman büyük kayıp ama aynı zamanda daha büyük başarı 😱 :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Maçtan hemen sonra gelişmesini istediğin kişileri antremana sok yani akşam 6 gece 2 arası 8 saat antremanda olurlar. Sonrasında yine gece 2'de antremana sok sabah 10'a kadar antremanda olsunlar. Ama sabah 10'da yine antremana sokma bu kez oyuncular maçı kaçırır :A
Bu yöntemle günde 2 kez antremana sokmuş olursun :A

• Güldürdün

Antrenman bu oyunun olmazsa olmazlarından Dosi hanım, sizinle oyun hakkında konuştuğumuzda koyduğunuzu söylemiştiniz. :A Ben de o yüzden bir daha hatırlatmamıştım. :A

• Güldürdün
Antrenman bu oyunun olmazsa olmazlarından Dosi hanım, sizinle oyun hakkında konuştuğumuzda koyduğunuzu söylemiştiniz. :A Ben de o yüzden bir daha hatırlatmamıştım. :A
O günden sonra bakmadım bile :F
Bugün şu 10 jetonlu tüm oyuncuyu antreman yapma işine giriştim meyvesini verdi. Jeton oldukça sık sık yaparım artık. Hakkım var de mi? :A sevdim onu :A

• İlginç
Reactions: Sherlock
O günden sonra bakmadım bile :F
Bugün şu 10 jetonlu tüm oyuncuyu antreman yapma işine giriştim meyvesini verdi. Jeton oldukça sık sık yaparım artık. Hakkım var de mi? :A sevdim onu :A

Antrenman kampına her gidişinde daha çok jeton istiyor, sonuncu aşamada 500 jeton istiyor olman lazım. :A O yüzden sadece güçlü takımlar için kullan. :A

• İlginç
Kullansan da puan alamazsın işin zor... :A Kadro farkı baya var. :A
Beni gaza getirme :A :A
Bugün yendiğim takımda da hep dünya yıldızı ama bak kazandım :A
Seninkinde 1 puan alsam yeterli. Hadi olmadı 3ten fazla gol yemesem de olur :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Antrenman yapınca oyuncular seviye atlıyor yavaş yavaş, daha sonra SS atarım olmadı bugüne kadar hiç yapmaman büyük kayıp ama aynı zamanda daha büyük başarı 😱 :A
Maçtan hemen sonra gelişmesini istediğin kişileri antremana sok yani akşam 6 gece 2 arası 8 saat antremanda olurlar. Sonrasında yine gece 2'de antremana sok sabah 10'a kadar antremanda olsunlar. Ama sabah 10'da yine antremana sokma bu kez oyuncular maçı kaçırır :A
Bu yöntemle günde 2 kez antremana sokmuş olursun :A
Kafam karıştı :F
Ya Sherlock önerdiğinde ben yedektekileri sokmuştum antremana ama günlerce antreman simgesi vardı admalarda. Sattım kurtuldum o görüntüden. Sonrasında hiç uğraşmadım. Taktıksiz geldik bu günlere :F

Kafam karıştı :F
Ya Sherlock önerdiğinde ben yedektekileri sokmuştum antremana ama günlerce antreman simgesi vardı admalarda. Sattım kurtuldum o görüntüden. Sonrasında hiç uğraşmadım. Taktıksiz geldik bu günlere :F
Antremanı tamamla deseydin o antreman simgesi gider oyuncular hazır olurdu :A

• İlginç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...