OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni birşeyler denedik. Umarım meyvesini alırız
Meyvesini aldım

Ben ilk kez şu jeton çoğalınca antremanmı ne oraya yolladım futbolcularımı ve rakip taktiğimi öğrenmesin diye engel de koydum

Amacım fazla gol yememekti. Kazanmayı beklemiyordum. Sürpriz oldu ve İbrahimoviçi dinlendirmiştim. Maçın yıldızı olmuş

En önemlisi sıra atlamışım

@Araf @Tolstoyevski @MEnes @Turkuazz @xdragxx

Geçen haftaya göre yine alım satım olur, geçen hafta neredeyse hiç olmuyordu. Transfer yasağı isteyen biriydim ben ama yine de antrenmanda gelişme devam etmeliydi.
transfer yasağına bende itiraz etmiyorum aslında ama bir takım oyuncu satamıyor bir takım art arda oyuncu satabiliyor osm nin anlaşılmazlığı oda

Reactions: Araf
transfer yasağına bende itiraz etmiyorum aslında ama bir takım oyuncu satamıyor bir takım art arda oyuncu satabiliyor osm nin anlaşılmazlığı oda
Sen tabii itiraz etmezsin, elindeki kadroya bak.

Garibanların oyuncuları gitmiyor da, zenginlerin oyuncuları gidiyor.

Reactions: Turkuazz
Tebrik ederim zor ve güzel bir galibiyet olmuş, kadro değeri bakımından çok daha yüksek takımları yenmek ayrı keyif verici.

Reactions: Dosi
Tebrik ederim zor ve güzel bir galibiyet olmuş, kadro değeri bakımından çok daha yüksek takımları yenmek ayrı keyif verici.
Ben daha bir çok şeyi bilmiyorum. Jetonlar çoğalınca denedim o şeyi.
Lig bitmeden her yeri keşfederim umarım

Reactions: Tolstoyevski
@Araf hocamız ve teknik heyetimizle oynayacağımız karşılaşma öncesi toplantı yaptık, sohbet ettik...

Reactions: Araf
Ben bu oyun ile ilgili tüm ümitlerimi tükettim artık... Bu kadar yeter, verdiğim emeklere yazık...
MEnes'in verdiği emekler listesi:

1- Zengin takıma çökmek
2- Para aklamak
3- İllegal yoldan oyuncu alım satımı yapıp kâra geçmek

Ben idman yaptırmayı da bilmiyorum. O nasıl oluyor? Şuana kadar rast gele oynadık hep
Antreman sahası yazan yere tıklayıp antreman de forvet, orta saha, defans ve kaleciden birer oyuncu seç güçleri artar
Aman dikkat et antreman saatine maç sırasında oyuncu antremanda olursa maç kadrosuna alınmaz

Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...