OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 1-7 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni birşeyler denedik. Umarım meyvesini alırız :A
Meyvesini aldım :Z
Ben ilk kez şu jeton çoğalınca antremanmı ne oraya yolladım futbolcularımı ve rakip taktiğimi öğrenmesin diye engel de koydum :F
Amacım fazla gol yememekti. Kazanmayı beklemiyordum. Sürpriz oldu ve İbrahimoviçi dinlendirmiştim. Maçın yıldızı olmuş :bhr:
En önemlisi sıra atlamışım :Z
@Araf @Tolstoyevski @MEnes @Turkuazz @xdragxx

Geçen haftaya göre yine alım satım olur, geçen hafta neredeyse hiç olmuyordu. Transfer yasağı isteyen biriydim ben ama yine de antrenmanda gelişme devam etmeliydi. :)
transfer yasağına bende itiraz etmiyorum aslında ama bir takım oyuncu satamıyor bir takım art arda oyuncu satabiliyor osm nin anlaşılmazlığı oda :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
transfer yasağına bende itiraz etmiyorum aslında ama bir takım oyuncu satamıyor bir takım art arda oyuncu satabiliyor osm nin anlaşılmazlığı oda :A
Sen tabii itiraz etmezsin, elindeki kadroya bak. :D

Garibanların oyuncuları gitmiyor da, zenginlerin oyuncuları gidiyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz
Meyvesini aldım :Z
Ben ilk kez şu jeton çoğalınca antremanmı ne oraya yolladım futbolcularımı ve rakip taktiğimi öğrenmesin diye engel de koydum :F
Amacım fazla gol yememekti. Kazanmayı beklemiyordum. Sürpriz oldu ve İbrahimoviçi dinlendirmiştim. Maçın yıldızı olmuş :bhr:
En önemlisi sıra atlamışım :Z
@Araf @Tolstoyevski @MEnes @Turkuazz @xdragxx
Tebrik ederim zor ve güzel bir galibiyet olmuş, kadro değeri bakımından çok daha yüksek takımları yenmek ayrı keyif verici. :A

• Harika
Reactions: Dosi
Tebrik ederim zor ve güzel bir galibiyet olmuş, kadro değeri bakımından çok daha yüksek takımları yenmek ayrı keyif verici. :A
Ben daha bir çok şeyi bilmiyorum. Jetonlar çoğalınca denedim o şeyi.
Lig bitmeden her yeri keşfederim umarım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Bu arada an itibariyle ligin en az gol yiyen takımıyız sanırım... @Araf @Sherlock

728xauto.jpg

@Araf hocamız ve teknik heyetimizle oynayacağımız karşılaşma öncesi toplantı yaptık, sohbet ettik...

0FBAE35E-281E-4425-9F2B-EA79112983C8.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Araf
Ben bu oyun ile ilgili tüm ümitlerimi tükettim artık... Bu kadar yeter, verdiğim emeklere yazık...
MEnes'in verdiği emekler listesi:

1- Zengin takıma çökmek
2- Para aklamak
3- İllegal yoldan oyuncu alım satımı yapıp kâra geçmek

Ben idman yaptırmayı da bilmiyorum. O nasıl oluyor? Şuana kadar rast gele oynadık hep :F
Antreman sahası yazan yere tıklayıp antreman de forvet, orta saha, defans ve kaleciden birer oyuncu seç güçleri artar :A Aman dikkat et antreman saatine maç sırasında oyuncu antremanda olursa maç kadrosuna alınmaz :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...