Online Soccer Manager (OSM) | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Kadro değeri olarak 40M fark ile liderim. 100M daha az değerli olan Manchester City'e gol atamadan yenildim (hem gol yemiş olmam, hem de gol atamamam saçmalık). Bana öyle bir taktik önerin ki bu tarz mantıksızlıkları en aza indirgeyip sezonu tamamlayayım.

Ekli dosyayı görüntüle 90204
Ekli dosyayı görüntüle 90205
Ekli dosyayı görüntüle 90206
Ekli dosyayı görüntüle 90207
Gucsuzsen 4-5-1 KGV oyna hocam gucluysen oyuncularına göre 4-3-3 B Pas oyunu makul olabilir

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ortam çok güzel... gelsenize... :A @DarkLegenD @Sherlock @Gerekli24 @Dosi
KNrf65.png

TtrDuW.png

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kadro değeri olarak 40M fark ile liderim. 100M daha az değerli olan Manchester City'e gol atamadan yenildim (hem gol yemiş olmam, hem de gol atamamam saçmalık). Bana öyle bir taktik önerin ki bu tarz mantıksızlıkları en aza indirgeyip sezonu tamamlayayım.

Ekli dosyayı görüntüle 90204
Ekli dosyayı görüntüle 90205
Ekli dosyayı görüntüle 90206
Ekli dosyayı görüntüle 90207
5 kat daha değerli olduğum Watford ile berabere kalınca istifa ettim. Oyunun sadeliği ve basitliği bile saçmalığını örtemiyor; insanın sabrını zorluyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Alanya'yı da yendik. :A Fakat bu takımı yöneten insanı çözemedim. 30 kişilik genç takımla ne yapmayı planlıyor bilmiyorum. 10 tane adam satsa kasasını doldurur, 3-4 tane sağlam adam alır.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
"Alman Disiplini" ismiyle ekip kurdum, katılabilirsiniz. :A

Katılanlar, "Savaşlar" kısmına gelerek takıma katılırsa iyi olur. 5 kişilik bir takım oluştuğu an başka ekiplerle bir lige giriyoruz ve savaşıyoruz. Savaş ligleri belli aralıklarla oyun tarafından belirleniyor. 5 vs. 5 savaşa giriyoruz, örneğin savaşa girdiğimiz ligin Premier Lig olması durumunda o ligden toplam 10 tane takımla bir lig oluşturuluyor. 5 takım bizim ekibin üyelerine, 5 takım ise diğer ekibin üyelerine veriliyor. Lig sonunda hem menajerler, hem de ekibe savaş puanı geliyor. Bence baya keyifli oluyor oynaması, artı kısa sürüyor. Önce ekibe, ardından da takıma katılmanızı ve savaşmanızı öneririm.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg @DarkLegenD @xdragxx @UgrArks...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
"Alman Disiplini" ismiyle ekip kurdum, katılabilirsiniz. :A

Katılanlar, "Savaşlar" kısmına gelerek takıma katılırsa iyi olur. 5 kişilik bir takım oluştuğu an başka ekiplerle bir lige giriyoruz ve savaşıyoruz. Savaş ligleri belli aralıklarla oyun tarafından belirleniyor. 5 vs. 5 savaşa giriyoruz, örneğin savaşa girdiğimiz ligin Premier Lig olması durumunda o ligden toplam 10 tane takımla bir lig oluşturuluyor. 5 takım bizim ekibin üyelerine, 5 takım ise diğer ekibin üyelerine veriliyor. Lig sonunda hem menajerler, hem de ekibe savaş puanı geliyor. Bence baya keyifli oluyor oynaması, artı kısa sürüyor. Önce ekibe, ardından da takıma katılmanızı ve savaşmanızı öneririm.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg @DarkLegenD @xdragxx @UgrArks...
Liglerim full dolu. Kayseri bitmek üzere. Sonr gelirim savaşa.

• Beğendim
Reactions: Sherlock